Treść opublikowana przez TOM3K
-
Audi S3 8V FL Navarrablau Stage 1 354km 477nM
Autohandel się rozwija ?
-
Audi S3 8V FL Navarrablau Stage 1 354km 477nM
-
Audi S3 8V FL Navarrablau Stage 1 354km 477nM
Jako że firmówka w drodze to s3 idzie na sprzedaż... https://m.mobile.de/auto-inserat/audi-s3-sportback-matrix-rs-sitze-panorama-hannover/342516062.html?searchId=b99ce715-cb9a-664e-cd3f-5ffd2331cbc0&type=eyecatcherAd Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o wiadomość. Obecnie jestem przez tydzień w Polsce więc auto można tu obejrzeć.
-
XXI Ogólnopolski Zlot i XVI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 08-10.04.2022r.
Tom3k + Anetka
-
Audi S3 8V FL Navarrablau Stage 1 354km 477nM
Jak przyjdzie pora na zmianę to pomyślę
-
Audi 60L 1971
Niestety jeszcze nie. Jeśli chodzi o podzespoły mam praktycznie wszystko zrobione na nowo. Jedynie czekam na nowe gumy do zawieszenia. Obecnie poleruje wszystkie listwy. Co do blacharki to gościu który się tego podjął się nie popisał (nie chce tu pisać kto bo ma poprawić) wczoraj miałem niestety pierwszy raz okazję zobaczyć jak zostało to zrobione i byłem rozczarowany także teraz się przeciąga znowu o jakieś 2-3 miesiące... Trochę się działo u mnie przez te dwa lata wiec ten projekt poszedł na dalszy plan, ale teraz mam nadzieję że wszystko znowu ruszy
-
VW Polo 6R 1.4Tsi 180km Flashrot
Przebieg mały, również bardzo zadbane. Serwisy co roku robione. Obecnie mamy już prawie 60tkm i bez zarzutu , lata aż miło
-
Audi S3 8V FL Navarrablau Stage 1 354km 477nM
Znowu się zacząłem nią bawić a już zszedłem ze średnim spalaniem w dół To tak podejdzie bez niczego ? Ogólnie u mnie hamulce starczają na dość długo, po mimo że najwolniej nie jeżdżę Dzięki koloru jakoś na zdjęciach się nie uchwyci ale jak słońce w niego świeci to fajnie w fioletowy odcien wchodzi
-
Audi S3 8V FL Navarrablau Stage 1 354km 477nM
W tym tygodniu udało się zrobić Stage 1. Miałbyc tez DP ale przesunę to na koniec roku wraz z innym układem wydechowym. Po programie wyszło 354km i 477 nm, dość przyjemnie się teraz jezdzi
-
Audi S3 8V FL Navarrablau Stage 1 354km 477nM
Kilka zdjęć zrobionych przez znajomego Na 13 września jestem umówiony na montaż Downpipe i na program. Zobaczymy co wyjdzie na hamowni ?.
-
Audi S3 8V FL Navarrablau Stage 1 354km 477nM
Fotele to jedna z tych rzeczy które musiały się znaleźć na pokładzie
-
Audi S3 8V FL Navarrablau Stage 1 354km 477nM
Zaraz po zakupie auto przeszło wieloetapową korektę lakieru oraz zabezpieczenie wszystkiego powłokami, jako że pracuje na produktach 4Nano taki pakiet właśnie dostało Audi Lakier - kanapka z Sapphire & Quantum Felgi - ICE oraz szyby Premium Vision Folia zabezpieczyłem również wnękę bagażnika, wnęki klamek oraz kilka elementów wnętrza Ponadto kompletny detailing wnętrza, tak aby było jak lubię
-
Audi S3 8V FL Navarrablau Stage 1 354km 477nM
A jednak. 7 biegów mam też w Polo Gti ale tam jest ta "mała" skrzynia. Pasuje, ale tylko w pakiecie z czarnymi listwami i grillem. Czarny kolor juz mi się znudził troche po 7 latach
-
Audi S3 8V FL Navarrablau Stage 1 354km 477nM
Golfem też robiłem jazdy próbne ale jakoś mnie nie zachwycił, szczególnie wnętrze bo.zewnatrz.bylo jeszcze ok.To czy golf ma więcej miejsca nie powiedziałbym. Tu jest dość sporo miejsca, w sumie więcej nie potrzebujemy bo jeździmy we dwójkę. Poliftowe golfy chyba mają też już 7 biegów
-
Audi S3 8V FL Navarrablau Stage 1 354km 477nM
Dzięki bardzo ! Czaiłem się bardziej na jakiś żółty albo Sonomagrün ale jak się szuka to nic nie ma . Tak skrzynia 7
-
Audi S3 8V FL Navarrablau Stage 1 354km 477nM
Cześć. Poprzednią A4 sprzedałem w sumie dość szybko bo w kilka godzin od wystawienia. Nowe auto chodziło za mną juz chyba od grudnia, szukałem od s3 po A7 w różnych konfiguracjach. Stwierdziłem jednak ze małe S3 w zupełności mi wystarczy:) Tak więc pojawiła się wersja poliftowa czyli z silnikiem 310km i OPF z 2019 roku Wyposażenie dość bogate m.in.: Fotele RS Panorama B&O Listwy w carbonie Virtual Cockpit Magnetic Ride Dynamiczne Kierunkowskazy Plany w głowie jakieś są. Napewno coś z dźwiękiem silnika trzeba zrobić bo jest dość cicho nawet w trybie Dynamic. Pierwsza rzeczą ktora zrobię to z pewnością zajmę się lakierem (ktoś się nie bał używać polerki przygotowując auto dla salonu na sprzedaż ) z zabezpieczeniem powłoką ceramiczną i foliami. Ewentualnie inne felgi na lato
-
VW Polo 6R 1.4Tsi 180km Flashrot
S3 8V FL Ogólnie juz by stało w garażu, ale ze względu na to że wykryto u kogoś Covida w wydziale komunikacji musze czekać do 16 kwietnia na termin rejestracji. Wiec pewnie wyjadę nim na weekend majowy
-
VW Polo 6R 1.4Tsi 180km Flashrot
W weekend założyłem lato, tylko 17 cali ale tu będzie wyglądać to ok po założeniu dystansów Po za tym w czwartek odbieram następcę A4
-
A4 b8 Phantom Black Pearl 1x Sline/ Kiera LIFT/ Turbo CAHA 199PS
-
VW Polo 6R 1.4Tsi 180km Flashrot
@Dev a jestes w stanie sprawdzic dla mnie dokładne wyposazenie s3 ?
-
VW Polo 6R 1.4Tsi 180km Flashrot
WVWZZZ6RZEY117186 Jeszcze nie sprzedane zobaczymy co się ciekawego pojawi
-
VW Polo 6R 1.4Tsi 180km Flashrot
Dzięki, w sumie to Auto żony. Jezdzi się bardzo fajnie, przy każdym ruszaniu czuć niska wagę auta. To wersja 179 PS ze szpera. Ewentualnie program ale tez nie można szaleć ze względu skrzynie
-
VW Polo 6R 1.4Tsi 180km Flashrot
Ostatnio w garażu pojawił się nowy pojazd, VW Polo Gti z DSG w czerwieni Autko z 2013 roku z pierwszej ręki i przebiegiem 49000 Tkm w dniu zakupu. W wyposażeniu w sumie tylko to co potrzebne bez wielkich fajerwerków, ale ma być to auto do miasta. - Navi - Xenon -PDC tył -Panorama -Tempomat Wielu planów nie mam ale z pewnością pojawia się nowe koła na zimę i może jakiś inny wzor na lato. Może coś innego w miejsce seryjnego wydechu. Wczoraj Polo dostalo nowy dolot karbonowy z HG Motorsport A zaraz po zakupie przeszlo 3 etapową korektę lakieru i zabezpieczyłem dwu letnia powłoką ceramiczną z 4nano. Obecne felgi na lato również kompletnie wypolerowane i zabezpieczone .
-
A5 8T Sportback S5 Black Edition Daytona Grey
Ten adapter do BT jakos kodowałes?
-
A4 b8 Phantom Black Pearl 1x Sline/ Kiera LIFT/ Turbo CAHA 199PS
Hej. Auto będzie wystawione na sprzedaż w najbliższych dniach. Trochę się do tego zbierałem, ale jakoś Dobrze mi sie nim jeździ Obecnie na liczniku 276tkm Jak ktoś jest chętny to zapraszam na priv