Treść opublikowana przez TOM3K
-
Plamy po praniu foteli
za słabo wypłukana chemia poprostu... Pewnie robione na szybko i są efekty
-
Apk fotoradary w Niemczech na androida
blitzer.de działa jak janosik
-
B8 TrOOOOp
Będę kontrolować ale po 4 tyś km mógłby tak się zapchac dpf?
-
B8 TrOOOOp
Dziwna sprawa podłączyłem kompa błędów nie było i jak wyłączyłem '01 engine' check sam zniknął Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Jutro z samego rana będę sprawdzał zostawiłem kompa w firmie a nie chce mi się tam wracać
-
B8 TrOOOOp
Hmm nie wiem. Klapy gaszace maja coś z tym wspólnego? Bo je wyłączyć programowo Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Dziwne bo gościu w EcuProject 3 tyg temu powiedział że dpf jest w swietnym stanie Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Mam mały problem mam wypalanie dpf miga kontrolka od świec ale zaświecil się check to normalne? Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Może byś tak sobie wtyczke schował od tego haka?
-
B8 TrOOOOp
Jak on tu upchał felgi z rs4? Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Czyli tuner w kulki leci? Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Takie pytanie do tych co robili program w Caga. Powiedziano mi że często przy programie 2.0 tdi pada klapa gaszaca i dla tego została u mnie usunięta. Spotkaliscie się z tym? Trochę mnie to drażni jak auto nie gaśnie tak delikatnie jak wcześniej
-
B8 TrOOOOp
dzięki [emoji6] Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
bo różnica jest nie znaczna jakieś 150 zł i się zastanawiam. Jaki numer będzie miał ten Sachs pod 1bv? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Panowie amorki mi się kończą. Brać z ASO czy jakieś inne?
-
Spoty wrocławskie
Dziś coś jest?
-
A4 b8 Phantom Black Pearl 1x Sline/ Kiera LIFT/ Turbo CAHA 199PS
Też czekam na kreski. Na serii wyszło 150ps. Niestety ecu się wysypało i trzeba czekać na nowe. W poniedziałek ma być. Ale zamontowane będzie tylko turbo narazie bez IC bo brak czasu nie pozwolił na montaż.
-
A4 b8 Phantom Black Pearl 1x Sline/ Kiera LIFT/ Turbo CAHA 199PS
Turbo jest z Genesis Turbo. Koszt to 1200 zł bo będę zdawał słabsze turbo. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
A4 b8 Phantom Black Pearl 1x Sline/ Kiera LIFT/ Turbo CAHA 199PS
Jakiś czas się nic nie działo, ale dotarły dwie ciekawe paczuszki z Turbo i IC. Jutro montaż a w piątek program
-
SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
Grube spoty macie
-
B8 TrOOOOp
Jak chcesz to Ci mogę to zamówić i wysłać w piątek bo będę w Polsce Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
http://www.ebay.de/itm/Original-Audi-Zubehor-LED-Kennzeichen-Upgrade-Set-8K0052110-A4-A5-Q5-/263119985061?epid=1039906320&hash=item3d432c59a5:g:wrYAAOSwGotWtJ1q
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
coś jeszcze oprócz tego kabla potrzeba żeby działało przy mmi3g high?
-
B8 TrOOOOp
Kup ori. Świecą fajnie i cały zestaw jest. 34 euro płaciłem
-
B8 TrOOOOp
Ma ktoś może zdj tabliczki znamionowej turbo CAHA do połowy 09r? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka