Treść opublikowana przez TOM3K
- B8 TrOOOOp
-
Spoty wrocławskie
Vagtune nawet nie brałem pod uwage, ale odezwę do nich. Goldi ogarnie zmiane turbo na CAHA?
-
B8 TrOOOOp
dużo z tym IC roboty? Sprzęgło jest u mnie nowe wiec jest sprawne Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Ktoś robił program w CAGA na turbo z CAHA? Jakie wyniki macie? Sprzegło daje rade bez problemu ?
-
Spoty wrocławskie
Na program do ECU Project czy S-Performance ?
-
B8 TrOOOOp
Te 13l to w sumie nie tak źle. Jaki jest bak u Ciebie? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Jak Twoja jazda wyglada? Masz jakiś program czy seria? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Jak wygląda spalanie w mieście w 2.0 TFSI? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Audi S5 8T Lift
Hehe Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Tomku , ale weźmy pod uwagę że masz powłoke na lakierze która bardzo pomaga w utrzymaniu lakieru bez waterspotów itp. Ciekawe jak bedzię na aucie bez powłoki. Probowałeś ?
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B8 (RKA czyli TPMS)
Sprawdź sposób którym mi się udało usunąć blad.
-
Małe autko dla Kobiety.
Żadnej Mazdy , jeszcze będzie gnila jak szóstki Honda jakoś żadna nie przypadła do gustu ale ten Swift w wersji sport to petarda. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Małe autko dla Kobiety.
Prawdopodobnie padnie na Suzuki Swift po 2010 roku. Raczej trzeba będzie dołożyć coś pieniędzy do zakładanego budżetu no ale... Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Ceny dobre, patrząc na ceny jakie są od dłuższego czasu w DE. Golas jak mój 6k więcej niż ten co wypisu pokazał... Cenią się strasznie Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
A no. To do zobaczenia w pazdzierniku, wpadnę na weekend to podjadę na chwile ?
-
Spoty wrocławskie
@szczuraz się szybko zmył dzisiaj i nawet fotek nie zdążył zrobić
-
B8 TrOOOOp
- Spoty wrocławskie
będę dzwonił jak juz będę Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka- Wezwanie na serwis EA189 (23Q4) Diesel Gate w Audi
u mnie po akcji dokładnie tak jak u marcin_kam. Przejechałem 2000km od tamtej pory w różnych wrunkach i spalanie dramat. Zejść ponizej 8.5 litra w cyklu mieszanym to cud gdzie wcześniej srednie z kompa po 7500km miałem 7.2l a duża część tego była w mieście.- B8 TrOOOOp
Jakie najmniejsze ET może być przy 20 calach i 9 szerokości ? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka- Spoty wrocławskie
Tylko żebyś Szczurek coś ogarnal na niedziele. Na tym urlopie to się czlowiekowi tygodnie mieszają... Teraz już muszę się pijawić. Ściganij tego co miał mi to do bagażnika do b7 ogarnac jak pamietasz ??- Delikatnie starty bezbarwny po korekcie
może zmatowil porostu za mocno i nie wyprowadził do końca wklej zdj z dobrym światłem- Delikatnie starty bezbarwny po korekcie
Jak klar starł to po zabawie. Jedynie ponowne malowanie Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka- B7 Crew
- Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
możesz spróbować magicznej gąbki ale bardzo ostrożnie Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka - Spoty wrocławskie