Treść opublikowana przez TOM3K
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Dokładnie. Jak jest taki komplet to robi robote. Mi to Kaju robił i w 8 godzin się wyrobilismy z docinaniem klimatronika Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Masz Układ kotroli Ciśnienia? Dasz rade skopiować kodowania i jak ta opcja wygląda w mmi?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Raczej pozostaje uzupełnienie tego baza, szlifowanie papierem, klar, ponowne szlifowanie papierem i wykończenie pastami
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Teraz to wygląda !
-
A4B6 Małysz w kombi :D
Są tez świeże odpowiedzi na Twoje pytania. Spokojnie dobre woski i chemia utrzymuje się na rynku dłużej niż jeden sezon wiec nawet odpowiedzi z tamtego roku będę na czasie
-
Jaki wosk ? od A do Z
Korekta lakieru usuwa znacznie więcej jak np grubsze rysy powstałe przy Twoim sposobie mycia. Cleaner usuwa tylko delikatne ślady jakie robi glinka . Oczywiście nie każdy.
-
Jaki wosk ? od A do Z
Czytaj cały post, a nie część do której możesz się przyczepić. Chłopak napisał, że ma w planach deironizer więc w czym problem? Twój sposób w sumie też jest bez sensu. Gdzie masz tam aktywną piane, która zbierze pierwszy luźny brud? Rozumiem , że rzucasz gąbkę do wiadra podwijasz rękawy i lecisz z tym koksem bez wcześniejszego spłukania auta. Jak po takiej operacji wygląda twój lakier ? Jak wiadomo glinka też może narobić śladów, ale to są ślady które przeważnie schodzą po cleanerze, a po Twoim sposobie mycia potrzebne będzie włożyć w wyciągniecie tego więcej pracy.
-
A4B6 Małysz w kombi :D
Masz wszystko napisane o woskach itp też. Poszukaj to nie boli !
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ogólnie zasada jest prosta. Zaczynasz od najmniej agresywnej pasty i pada. Jednak lakier audj jest dość twardy i co najwyżej usuniesz jakieś delikatne ślady po glince takim zestawem. Z drugiej strony wycinanie kilkunastu mikronów na aucie które jest używane na codzień to trochę bez sens (chyba że zabezpieczysz auto przy okazji powłoka i nie będzie tak "szorowane" przy myciu) bo z czasem trzeba będzie zabieg powtórzyć, a tam psikus bo nie ma co wyciąć. Tak więc polecił bym spróbować moje sprawdzone combo na twardy lakier audi, który dość fajnie sobie radzi. Booskipad (ewentualnie Nat) żółty z menzerna 2500. Jeśli jednak będzie Ci mało bierzesz wtedy coś bardziej ściernego na tym samym padzie i ewentualnie do wykończenia jakiś lekki finish. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Bo nie wiem czy już mam się bać podjeżdżac pod światła w Muchoborze Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Poleci ktoś jakieś ledy do przeciwmgielnych? Tak żeby barwa była podobna do dziennych w bixie
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Pytałeś W innych krajach jakie koszta? Np Niemcy ? W sumie jest małe prawdopodobieństwo żeby były tańsze niż gdzie indziej ale może warto zapytać.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Można jak najbardziej. Każdy robi wedle gustu. Gyeon jak dla mnie ma przyjemny zapach i dlatego wole wydać te 10 euro na 500ml
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
od 8:00 oglądaj jest trochę info Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Tak to jest lubrykant do poślizgu glinki Nigdy kolistych nie rób tylko przesuwając wzdłuż elementu. Wosk podałem Ci jaki możesz nałożyć. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ja osobiście używam produktów gyeona. Lubrykant rozrabiam 1:7 i poslizg jest jak najbardziej ok http://shiningcar.pl/pl/p/GYEON-Q2M-Clay-100g/1367 http://shiningcar.pl/mobile/pl/p/GYEON-Q2M-ClayLube-500ml/2625 Wosk może być FinishKare 1000P Hi-temp Wax
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Tak jest najlepiej. Wyglinkować dodatkowo i zabezpieczyć wtedy nie będziesz wiele chemia potrzebował do mycia kół. Nawet wosk położyć możesz Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
możesz się wspomóc szczotka albo pędzelkiem Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Zastanów się nad pastami Nanolex. Ostatnio Nimi pracowałem na czarnej perle w passacie i naprawdę dobre pasty. tu 50-tka w połączeniu z futrem flexi. Na wykończenie poszła Menzerny 3000 z czerwonym booskimpadzie. Poczytaj różne opinie nie skupiaj się tylko na jednych pastach Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Najpierw niech powie czy umie dbać o lakier. Bo co z tego ze wytnie dużo lakieru jak zaraz umyje auto gąbka albo szczota i narobi rys. Jak chce odświeżyć to niech zrobi to delikatnie żeby miał możliwość to powtórzyć Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Nasze kolekcje kosmetyków do pielęgnacji AUDI
Bardzo ładnie jak na początek. Tylko zainwestuj w lepsza szczotkę do kół bo będziesz cały w brudzie z felg podczas ich mycia Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
To pastę finishowa. Menzerna 3000 , Koch Antihologram.. . Jeszcze powiedz jaki masz lakier bo czarny to nie wiele mówi. Jak masz Uni to trochę więcej czasu musisz poświęcić
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Zależy co chcesz zrobić z tym lakierem czy dużo zebrać czy tylko coś lekkiego wykonać Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Jest możliwa taka sytuacja. Jeśli woskowanie odbywało się w pełnym słońcu na gorący lakier Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
2.5 godziny aplikowales wosk? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka