Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ma ktoś numery klipsów do boczkow drzwi? I ile ich wychodzi na wszystkie drzwi? Przy plastikach w bagażniku tez coś jest?
  2. Rób te szlify do niedzieli
  3. Te 3w1 mają w sobie trochę wypełniaczy. Swagtv kiedyś pokazywał jak to wygląda poszukaj i zobacz Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  4. Na zdj 50/50 menzerna 3000 i booski pads finishowy. Zdj po 5 przejazdach Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  5. O której mazdzie mówisz? W tej z 2006 roku sub jest chyba pod fotelem Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  6. Biała bgąbka NATa to twarda gąbka. Rozejrzyj się za żółta lub czarna. Ja osobiście jeśli pracuje z czarną to do tego menzerna 2500 i później jeszcze 3000 z czarną. Wrzuć najlepiej zDJ jak to wyglada. Zrobisz to nawet telefonem tylko dobre swiało żebys miał
  7. Piękna jest. Będziesz sprzedawał to daj znać W niedziele jak padać nie będę to wpadasz nią na spota?
  8. po Papierze musisz wyprowadzić ta gabka. Anti hologram jest ok Do tego pad Nata finishowy. Menzerna ff3000 tez się fajnie wykańcza
  9. dokładnie tam oglądałem. Ale na tel nie mam nigdzie zapisanego linku [emoji6] Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  10. chyba u Ciebie. Bo ja mam wypisane więcej rozmiarów Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  11. tak wieczorem wkleję linka Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  12. Jest ktoś kto ogarnie montaż i kodowane ledow na tył w b8? Moduł z końcówka N mam a to niby nie łatwe wiec wole sam nie ruszać Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  13. Ja mam 2.2 u siebie i tak jest na naklejce. Mówię tu o jeździe w dwie osoby. Zobacz na naklejkę i będziesz wiedział ile u Ciebie ma być Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  14. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    dziwne ja nie raz wycofałem z pod garażu i juz nie było . Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  15. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    przejedziesz parę metrów i zniknie Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  16. TOM3K odpowiedział(a) na Bj84 temat w Audi R8
    Wiem jaki to jest świat, ale odpryski robią się wszędzie... Jednak fajnie ze miałeś możliwość aplikacji folii.
  17. TOM3K odpowiedział(a) na Bj84 temat w Audi R8
    I jak to wygląda na juz powstałych odpryskach? Bo ja pytałem w 3 firmach i nich nie chciał się podjąć.
  18. TOM3K odpowiedział(a) na Bj84 temat w Audi R8
    Miałeś malowany przod ze ktoś zdecyodwal się położyć folie ochronną?
  19. Ja do mojego starego Asusa wsadziłem jakąś baterie z allegro za 60 zł i od pół roku bez problemu działa i wytrzymuje w granicach 2.5h. Jedyny minus to taki ze po zejściu na 85% pokazuje żeby podłączyć laptopa do zasilania. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  20. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chodzą mi po głowie rotory 20 cali. Z jakimi parametrami ich szukać ? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  21. Jak chce Ci się czekać do 5 czerwca to nie ma problemu [emoji6] Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  22. A skrzynia ? Zamień stronami żarniki i przetwornice to zobaczysz co jest uszkodzone.
  23. Ale nie ma tyle problemów
  24. Binek Ty sprzedaj ta ese i kup se b8 w dieselu Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  25. Popatrz sobie na pady 'booskipad' albo Royalpady ceny nie są wysokie a fanie się nimi wycina. Z Padam NAT'a tez fajnie mi się pracuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.