Treść opublikowana przez TOM3K
-
B8 TrOOOOp
Ma ktoś numery klipsów do boczkow drzwi? I ile ich wychodzi na wszystkie drzwi? Przy plastikach w bagażniku tez coś jest?
-
[S4 B5] Nogaro Blue by emay
Rób te szlify do niedzieli
-
a4 b5 czym usunąć hologramy i mikrorysy
Te 3w1 mają w sobie trochę wypełniaczy. Swagtv kiedyś pokazywał jak to wygląda poszukaj i zobacz Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
a4 b5 czym usunąć hologramy i mikrorysy
Na zdj 50/50 menzerna 3000 i booski pads finishowy. Zdj po 5 przejazdach Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Dodatkowy subwoofer z Audi Q5
O której mazdzie mówisz? W tej z 2006 roku sub jest chyba pod fotelem Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
a4 b5 czym usunąć hologramy i mikrorysy
Biała bgąbka NATa to twarda gąbka. Rozejrzyj się za żółta lub czarna. Ja osobiście jeśli pracuje z czarną to do tego menzerna 2500 i później jeszcze 3000 z czarną. Wrzuć najlepiej zDJ jak to wyglada. Zrobisz to nawet telefonem tylko dobre swiało żebys miał
-
[S4 B5] Nogaro Blue by emay
Piękna jest. Będziesz sprzedawał to daj znać W niedziele jak padać nie będę to wpadasz nią na spota?
-
a4 b5 czym usunąć hologramy i mikrorysy
po Papierze musisz wyprowadzić ta gabka. Anti hologram jest ok Do tego pad Nata finishowy. Menzerna ff3000 tez się fajnie wykańcza
-
The Grand Tour, Clarkson, Hammond & May
dokładnie tam oglądałem. Ale na tel nie mam nigdzie zapisanego linku [emoji6] Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Ciśnienie w oponach
chyba u Ciebie. Bo ja mam wypisane więcej rozmiarów Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
The Grand Tour, Clarkson, Hammond & May
tak wieczorem wkleję linka Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Jest ktoś kto ogarnie montaż i kodowane ledow na tył w b8? Moduł z końcówka N mam a to niby nie łatwe wiec wole sam nie ruszać Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Ciśnienie w oponach
Ja mam 2.2 u siebie i tak jest na naklejce. Mówię tu o jeździe w dwie osoby. Zobacz na naklejkę i będziesz wiedział ile u Ciebie ma być Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Bj84 audi r8 v8
Wiem jaki to jest świat, ale odpryski robią się wszędzie... Jednak fajnie ze miałeś możliwość aplikacji folii.
-
Bj84 audi r8 v8
I jak to wygląda na juz powstałych odpryskach? Bo ja pytałem w 3 firmach i nich nie chciał się podjąć.
-
Bj84 audi r8 v8
Miałeś malowany przod ze ktoś zdecyodwal się położyć folie ochronną?
-
bateria do laptopa
Ja do mojego starego Asusa wsadziłem jakąś baterie z allegro za 60 zł i od pół roku bez problemu działa i wytrzymuje w granicach 2.5h. Jedyny minus to taki ze po zejściu na 85% pokazuje żeby podłączyć laptopa do zasilania. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Chodzą mi po głowie rotory 20 cali. Z jakimi parametrami ich szukać ? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Audi S5 8T Lift
Jak chce Ci się czekać do 5 czerwca to nie ma problemu [emoji6] Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Audi S5 8T Lift
A skrzynia ? Zamień stronami żarniki i przetwornice to zobaczysz co jest uszkodzone.
-
Audi S5 8T Lift
Ale nie ma tyle problemów
-
Audi S5 8T Lift
Binek Ty sprzedaj ta ese i kup se b8 w dieselu Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Zestaw dla świeżaka.
Popatrz sobie na pady 'booskipad' albo Royalpady ceny nie są wysokie a fanie się nimi wycina. Z Padam NAT'a tez fajnie mi się pracuje