Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jedz na jakiś parking podziemny czy tam piętrowy i będziesz miał miejsce oczywiście w godzinach gdzie mało ludzi będzie.
  2. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mi też się wydawało na początku ze świecą wysoko. Postawiłem wtedy inne b8 obok i było praktycznie idealnie równo na ścianie. Może 0.5cm w odległości około 9m.
  3. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Coś mi się wydaje , że nie da rady tego koła z subem zmieścić w naszych bagażnikach... W q5 pewnie jest głębsza ta wnęka przez co mieści się tak szeroka dojazdówka
  4. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    i też jest taka wąska?
  5. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja te narzędzia zobaczyłem dopiero jak detailing robiłem... . Ale Ty nie masz dojazdówki tylko zestaw naprawczy tak ?
  6. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To widzę ze jest trochę tych wersji wyposażenia bagażnika
  7. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam suba a jak to jest w q5? są dwa suby? czy tylko ten w kole?
  8. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pokaż jak To u Ciebie wygląda Hohe.
  9. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Ja teraz będę miał 21 zmian wiec lipa trochę z czasem ale postaram się dostosować [emoji4]
  10. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Tak kiedyś tam z RS-em byliśmy. można się spotkać ale termin z innymi trzeba ustalić. Może jakieś inne miejsce ogarnąć żeby spokojnie było i można było posiedzieć
  11. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jak Ci się za chce to zrób zdj tej dojazdówki od środka.
  12. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    W okolicach Hannover jasne [emoji4]
  13. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Fajnie. Dzięki. Będę przynajmniej widział jak to wygląda i wtedy będę próbował to jakoś rozwiązać bo bassu brakuje mi bardzo ale to bardzo a jak kiedyś Bang wpadnie to dopiero dramata. Jak porównałem sobie kiedyś bezpośrednio banga z s5 do mojego bose w b7 to jakby w s5 same wysokotonowe głośniki były
  14. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W następnym tygodniu postaram się coś dowiedzieć
  15. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U mnie w b7 przy dokładanym bose była bajka. Żadnych innych dźwięków poza muzyką. Ale to Kaju robił wiec dzięki temu . Serio nie bylo żadnych plastików słychać i dużo więcej bassu może prze sub z q5. Musze coś zdziałać tu. Najlepiej będzie się dowiedzieć u źródła czyli w jakiejś firmie. Jak juz pytam to może ma ktoś zdj wnęki bagażnika z dojazdowka? Najbardziej by mnie interesowała wnęka z q5 ale z b8 tez może być. Chodzi najbardziej jak to jest rozwiązane z akumulatorem.
  16. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Będę miał czas to podjadę u siebie w Hanowerze mam firmę która zakłada car audio to pewnie coś doradza. Myślisz ze de dystanse coś zmienia? U mnie to chyba bardziej boczki halasuja
  17. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mogę wywalić wszystko i wygłuszyc żeby tylko to coś dało. Może ktoś poleci jakieś porządne maty? Planuje i tak 3 zone wrzucić wiec prucie wnętrza się szykuje.
  18. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie jak poradzić sobie z boczkami w drzwiach które rezonansuja? Juz mnie uszy od tego bolą jak podglosze muzykę... Wymienić te spinki na nowe? wygłuszyc drzwi? Czy co innego zrobić?
  19. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Chyba jakieś dwie osoby były z Twojej okolicy... Binek kiedy wpadasz żeby to menu odblokować ?
  20. Masz polifta. Od 97r szedł pierwszy lift a Ty masz 99r i jest po drugim lifcie Zawartość dodana 1 minute later Ale to nie dział na takie pytania. Po za tym info jest podane w odpowiednim dziale
  21. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakoś po 3 sekundach zaczynają pryskac
  22. Ty się bujasz jeszcze z ta szkoda po stłuczce?
  23. Cyka się bo nie ma sprysków pod bixy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.