Treść opublikowana przez TOM3K
-
B8 TrOOOOp
Jedz na jakiś parking podziemny czy tam piętrowy i będziesz miał miejsce oczywiście w godzinach gdzie mało ludzi będzie.
-
B8 TrOOOOp
Mi też się wydawało na początku ze świecą wysoko. Postawiłem wtedy inne b8 obok i było praktycznie idealnie równo na ścianie. Może 0.5cm w odległości około 9m.
-
B8 TrOOOOp
Coś mi się wydaje , że nie da rady tego koła z subem zmieścić w naszych bagażnikach... W q5 pewnie jest głębsza ta wnęka przez co mieści się tak szeroka dojazdówka
-
B8 TrOOOOp
i też jest taka wąska?
-
B8 TrOOOOp
Ja te narzędzia zobaczyłem dopiero jak detailing robiłem... . Ale Ty nie masz dojazdówki tylko zestaw naprawczy tak ?
-
B8 TrOOOOp
To widzę ze jest trochę tych wersji wyposażenia bagażnika
-
B8 TrOOOOp
Ja mam suba a jak to jest w q5? są dwa suby? czy tylko ten w kole?
-
B8 TrOOOOp
Pokaż jak To u Ciebie wygląda Hohe.
-
A4-KLUB.GERMANY
Ja teraz będę miał 21 zmian wiec lipa trochę z czasem ale postaram się dostosować [emoji4]
-
A4-KLUB.GERMANY
Tak kiedyś tam z RS-em byliśmy. można się spotkać ale termin z innymi trzeba ustalić. Może jakieś inne miejsce ogarnąć żeby spokojnie było i można było posiedzieć
-
B8 TrOOOOp
jak Ci się za chce to zrób zdj tej dojazdówki od środka.
-
A4-KLUB.GERMANY
W okolicach Hannover jasne [emoji4]
-
B8 TrOOOOp
Fajnie. Dzięki. Będę przynajmniej widział jak to wygląda i wtedy będę próbował to jakoś rozwiązać bo bassu brakuje mi bardzo ale to bardzo a jak kiedyś Bang wpadnie to dopiero dramata. Jak porównałem sobie kiedyś bezpośrednio banga z s5 do mojego bose w b7 to jakby w s5 same wysokotonowe głośniki były
-
B8 TrOOOOp
W następnym tygodniu postaram się coś dowiedzieć
-
B8 TrOOOOp
U mnie w b7 przy dokładanym bose była bajka. Żadnych innych dźwięków poza muzyką. Ale to Kaju robił wiec dzięki temu . Serio nie bylo żadnych plastików słychać i dużo więcej bassu może prze sub z q5. Musze coś zdziałać tu. Najlepiej będzie się dowiedzieć u źródła czyli w jakiejś firmie. Jak juz pytam to może ma ktoś zdj wnęki bagażnika z dojazdowka? Najbardziej by mnie interesowała wnęka z q5 ale z b8 tez może być. Chodzi najbardziej jak to jest rozwiązane z akumulatorem.
-
B8 TrOOOOp
Będę miał czas to podjadę u siebie w Hanowerze mam firmę która zakłada car audio to pewnie coś doradza. Myślisz ze de dystanse coś zmienia? U mnie to chyba bardziej boczki halasuja
-
B8 TrOOOOp
Ja mogę wywalić wszystko i wygłuszyc żeby tylko to coś dało. Może ktoś poleci jakieś porządne maty? Planuje i tak 3 zone wrzucić wiec prucie wnętrza się szykuje.
-
B8 TrOOOOp
Panowie jak poradzić sobie z boczkami w drzwiach które rezonansuja? Juz mnie uszy od tego bolą jak podglosze muzykę... Wymienić te spinki na nowe? wygłuszyc drzwi? Czy co innego zrobić?
-
A4-KLUB.GERMANY
Chyba jakieś dwie osoby były z Twojej okolicy... Binek kiedy wpadasz żeby to menu odblokować ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Masz polifta. Od 97r szedł pierwszy lift a Ty masz 99r i jest po drugim lifcie Zawartość dodana 1 minute later Ale to nie dział na takie pytania. Po za tym info jest podane w odpowiednim dziale
-
XVIII Ogólnopolski Zlot i XI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 24-26.03.2017r
w tym roku też samolotem?
-
B8 TrOOOOp
Jakoś po 3 sekundach zaczynają pryskac
-
A4 b8 Phantom Black Pearl 1x Sline/ Kiera LIFT/ Turbo CAHA 199PS
Jutro Ci podeślę [emoji4]
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
Ty się bujasz jeszcze z ta szkoda po stłuczce?
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
Cyka się bo nie ma sprysków pod bixy