Treść opublikowana przez TOM3K
-
Audi S5 8T Lift
Weź Sobie u H4mm3ra zarniki. W mojej starej b7 juz dwa lata są i bez problemu. A jakie zarniki musisz mieć jest na lampie. Dasz rade samemu wymienić? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Zestaw dla świeżaka.
W audi lakier jest twardy i trzeba troszkę wiecej popracować niż przy takiej hondzie.
-
Lampy - efekt mojej pracy
Naprawdę ciekawe... Muszę spróbować
- B7 Crew
-
B8 RS4 - tarcze hamulcowe
4S0615301B - wentylowana 365mm 420615301K - lewa 380mm ceramiczne 420615302G - prawa 380mm ceramiczne 8K0615601G - 330mm na tył wentylowane
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
brak słów
-
B8 TrOOOOp
się błąd wcisnął Jakiś czas temu byk temat trzaskajacych boczkow w b8. Bylem w warsztacie caraudio ale stwierdzili ze takie wygluszenie zbyt dużo nie da a powiedzieli mi za drzwi i bagażnik 800 euro... ale Byłem dzisiaj w ASO i dostałem do sprawdzenia taśmę która oni używają do 'naprawy' trzaskajacych plastików . Kosztuje to koło 7 euro a dostałem za free i zobaczę czy to podziała na boczki , może nie trzeba będzie wygłuszać... Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
H4mm3r ma zaniki Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
u mnie przy 17 calach bardziej się chwal miałem Alu w zapasie. Najlepiej mieć 18 cali i jest na równo wtedy Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Masz 16 cali w zapasie ze tak wystaje ten sub? Po za tym modzik tani a robi robotę
-
B8 TrOOOOp
W jakim kolorze ta lotka ? I jaka cena? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
SUBWOOFER W KOŁO ZAPASOWE A4 B7 SEDAN
W 17" chyba nic nie pasuje. Z q5 w 18" siedzi idealnie.
-
Jaki srodek do usunięcia rysy
Wieszdo czego służy pasta polerska? Służy ona do usuwania rys a nie do maskowania. Delikatnie zamaskować możesz jakimś woskiem który ma takie właściwości. Jednak taka sytuacja ma miejsce przy mikro rysach
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Fajnie się prezentuje ps. Ściągnij zasłonę bo to nie legalne
-
A4 B8 2.0 FWD 》 SWAP 4.2 QUATTRO CZAJUL
Dzięki, ale jak zobaczyłem przy czarnym lakierze to zmieniłem zdanie u Ciebie lepiej to leży
-
Spoty wrocławskie
Pewnie do poniedziałku nią z podwórka nie wyjedzie, po takim zakupie
-
A4 B7 1.8T początek przygody : )
Na drugim zdjęciu słońce pięknie pokazało holsy na lakierze
-
A4 B8 2.0 FWD 》 SWAP 4.2 QUATTRO CZAJUL
Co to za dokładkę masz z przodu ? Bo nawet fajnie wygląda
-
Wakacje w Chorwacji
ładnie tam Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Panowie ponawiam pytanie. Ma ktoś aktywowany TPMS przy mmi2g basic?
-
B8 TrOOOOp
Może i słabe , ale jak dla mnie na plus dla b7. Fakt, że w b8 wygodniejsze fotele i ogólnie trochę więcej przestrzeni, ale jednak jak wsiadałem do b7 to miałem uśmiech na twarzy a tu tego nie ma. Może coś się zmieni jak wymienie w niej pewne detale , w co raczej wątpie
-
B8 TrOOOOp
Oby był dobry zakup Ja jak szukałem 3.0 to był dramat i w końcu stanęło na 2.0 bo brakło mi sił. Myślę nad 3.0 ale jakoś bardziej b7 chyba do mnie przemawia... Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Coś juz masz upatrzone? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Auto Detailing by eRBe - moje prace
Gdzie wy tych klientów znajduje cie? Tak dojechane skóry ze katastrofa w Porsche widziałem lepiej wcale nie było Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
The Grand Tour, Clarkson, Hammond & May
Ma ktoś linka to wszystkich odcinków już z napisami ?