Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. Weź Sobie u H4mm3ra zarniki. W mojej starej b7 juz dwa lata są i bez problemu. A jakie zarniki musisz mieć jest na lampie. Dasz rade samemu wymienić? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  2. W audi lakier jest twardy i trzeba troszkę wiecej popracować niż przy takiej hondzie.
  3. Naprawdę ciekawe... Muszę spróbować
  4. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    CR w b7 nie znajdziesz Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  5. TOM3K odpowiedział(a) na was002 temat w Audi A4 B8
    4S0615301B - wentylowana 365mm 420615301K - lewa 380mm ceramiczne 420615302G - prawa 380mm ceramiczne 8K0615601G - 330mm na tył wentylowane
  6. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    się błąd wcisnął Jakiś czas temu byk temat trzaskajacych boczkow w b8. Bylem w warsztacie caraudio ale stwierdzili ze takie wygluszenie zbyt dużo nie da a powiedzieli mi za drzwi i bagażnik 800 euro... ale Byłem dzisiaj w ASO i dostałem do sprawdzenia taśmę która oni używają do 'naprawy' trzaskajacych plastików . Kosztuje to koło 7 euro a dostałem za free i zobaczę czy to podziała na boczki , może nie trzeba będzie wygłuszać... Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  7. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    H4mm3r ma zaniki Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  8. u mnie przy 17 calach bardziej się chwal miałem Alu w zapasie. Najlepiej mieć 18 cali i jest na równo wtedy Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  9. Masz 16 cali w zapasie ze tak wystaje ten sub? Po za tym modzik tani a robi robotę
  10. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W jakim kolorze ta lotka ? I jaka cena? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  11. W 17" chyba nic nie pasuje. Z q5 w 18" siedzi idealnie.
  12. Wieszdo czego służy pasta polerska? Służy ona do usuwania rys a nie do maskowania. Delikatnie zamaskować możesz jakimś woskiem który ma takie właściwości. Jednak taka sytuacja ma miejsce przy mikro rysach
  13. Dzięki, ale jak zobaczyłem przy czarnym lakierze to zmieniłem zdanie u Ciebie lepiej to leży
  14. Pewnie do poniedziałku nią z podwórka nie wyjedzie, po takim zakupie
  15. Na drugim zdjęciu słońce pięknie pokazało holsy na lakierze
  16. Co to za dokładkę masz z przodu ? Bo nawet fajnie wygląda
  17. ładnie tam Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  18. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie ponawiam pytanie. Ma ktoś aktywowany TPMS przy mmi2g basic?
  19. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Może i słabe , ale jak dla mnie na plus dla b7. Fakt, że w b8 wygodniejsze fotele i ogólnie trochę więcej przestrzeni, ale jednak jak wsiadałem do b7 to miałem uśmiech na twarzy a tu tego nie ma. Może coś się zmieni jak wymienie w niej pewne detale , w co raczej wątpie
  20. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Oby był dobry zakup Ja jak szukałem 3.0 to był dramat i w końcu stanęło na 2.0 bo brakło mi sił. Myślę nad 3.0 ale jakoś bardziej b7 chyba do mnie przemawia... Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  21. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Coś juz masz upatrzone? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  22. Gdzie wy tych klientów znajduje cie? Tak dojechane skóry ze katastrofa w Porsche widziałem lepiej wcale nie było Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  23. Ma ktoś linka to wszystkich odcinków już z napisami ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.