Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie Jaki dystans dać na przód i tył do felgi 18x8 et47 żeby było na równi z nadkolem przy zawieszeniu 1bv ? Obecnie są opony 245/40 ale wlecą na to 235/40 lub 235/45 zimówki.
  2. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No to super ! W takim razie mogę go zamówić. Znalazłem również zestaw w sumie wszystko jest tylko panel sterowania jest z przyciskiem Start/Stop ja tego nie posiadam. Jest to problem? Może on zostać na jakiś czas nie podłączony ? Z czasem pewnie go wymienie na taki jak ma być.
  3. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli tam nie jest MOST ?
  4. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pytam z ciekawości. Ale znalazłem juz taki z końcówką AD za 40 euro wiec dalej nie szukam. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  5. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A można włożyć Gateway z polifta do przedlifta? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  6. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Fajnie, dzięki za podpowiedź
  7. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To Ty sprzedajesz to auto czy jak? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  8. to czekam Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  9. Pokaz jak to z boku wygląda
  10. @szczuraz już po swapie na 2.7 bit ?
  11. Masz tam jeszcze coś lakieru jak co roku pełną korektę robisz ?
  12. Potrzebujesz Quick Detailer który na krótki czas podbije Ci efekt i będzie jako takie kropelkowanie. Ostatnio potestowalem z Soft99 Luxury Gloss i efekt na czerwonym lakierze był bardzo dobry. Kolor miał dużo większą głębie jak narazie minęło 1.5 tyg zobaczymy co będzie po 2 tyg czy jeszcze coś go zostało. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  13. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, jakie Gatewaye są pod 3g high ?
  14. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ma ktoś może pod reka tylna część podsufitki w której jest szyna dla rolety potrzebuje rodzaj plastyku z jakiego jest to wykonane. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  15. Ja co mycie widzę coś nowego. Chyba trzeba będzie się na kurs PDR wybrać żeby te wszystkie wgniotki od drzwi sąsiednich aut usunąć... Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  16. hmmm, czy Vampire nie zrobi krzywdy mam inne zdanie. Sprawdzałem to już kiedyś i jednak ten wosk podjadał. Mam położony AngelWax na felgi od końca maja, przynajmniej 4 razy auto już było myte jak trzeba przy tym felgi i wosk nadal jest. Zobaczymy jak będzie dalej. Już kiedyś też rozmawialiśmy o preparatach do czyszczenia opon. Podeśle Ci to później... Każda informacja jest cenna
  17. Chyba zeszliście z tematu. Teraz zaczyna się temat o dokładnym myciu felg gdzie używamy vampira itp. Do bierzącej pielegnacji używa się innych środków. Półóżcie wosk na felgi i zobaczcie ile wam wytrzyma przy używaniu tych środków. Używam wosk do felg Angelwaxa oraz ADBL Wheel Warrior do mycia felg i zdecydowanie to wystarcza.
  18. Niezłego masz pecha. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  19. Ja miałem na b7 położyć, ale zaaplikowałem go wujaszkowi w prezencie na q3 to wytrzyma te dwa lata jak producent mówi bo robi 6kkm rocznie Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  20. Ceramika w sumie nie chroni przed zarysowaniami. Jednak UNC-R wytwarza taka gumę na lakierze i to rzeczywiście pomaga. Dużo Detailerów z UK robiło wiele wiele testów i różnica znaczącą np między nanolexem który jest powoli zapominany. Sam też już mam buteleczke od Max Protect Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  21. Średnio Ci apc pomoże chyba że tylko lekkie zabrudzenia. Opony możesz tym zrobić.
  22. Fakt jest dramat. Miałem tak na jednym Volvo gdzie nie mogłem wyciąć rys a robiłem je fibra... Jednak unc-r pomoże Ci utrzymać auto w świetny stanie Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  23. I bardzo dobrze ! Jak zaczniesz działać to Ci swoje podrzucę Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  24. Bardzo fajnie to wyszło. Czarny Uni robi robotę! Mam tylko jedno ale do całości! Dlaczego Ty tego sam nie robiłeś? Pojęcie masz. Obeznanie z maszyna długo by Ci nie zajęło a satysfakcja z wykonanej pracy ogromna Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  25. Co za różnica jak cena podobna. Tak czy siak wychodziło by kolo 8 tys zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.