Treść opublikowana przez TOM3K
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Zakładał ktoś felgi z a3 8V o numerze 8V0-601-025 BL/AJ do b8 ? Albo może ma ktoś jakieś zdj jak to wygląda , bo myślę o takich na następną zimę
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Foty obrobiłeś ? Bo jestem ciekaw co Ci tam wyszło
-
A4 B8 Lift 2.0 TDI 177 KM QUATTRO 20" S-LINE
Pewnie 'MAM'
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Może źle to ująłem. Chodzi o to , że aby były widoczne duże różnice to jedynie praca maszyną i bez znaczenia czy to będzie Ce02 czy dedykowane mleczko. Jednak mi ręcznie ciężko się pracowało z tlenkiem ceru a dużo lepiej z AG CGP . Posiadam też zestaw który podałeś z Carpro i też jestem ciekaw jak to będzie przy ręcznej pracy. Z czego wynikała ta różnica może to tylko takie złudzenie bo przed przystąpieniem do prac trochę stron przewertowałem żeby znaleźć jak najwięcej info, a tam wiele osób pisało właśnie o ciężkiej ręcznej pracy z Ce02
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ręcznie on się zajedzie z tym tlenkiem ceru. Niech spróbuję może AG Car Glass Polish Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Ale mi tych wartości nie przyjmuje. Bo daje "test" i tak jak by się wiesza wszystko i nie mam możliwości kliknąć na "save" . I zostaje mi wartość 132 a przy kodowaniu TPMS trzeba dodać 16 i tą wartość 148 przyjmuje mi normalnie.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Mam tak u siebie. Jednak coś mnie męczy. A konkretnie jak to jest z "control head" w kanale 01, mam wartość 132 a po moich obliczeniach powinno być 4394. Klikając "test" nic się nie dzieje a wszystkie funkcje działają . Coś było grzebane, wymienione czy jak ?
-
Felgi po regeneracji
Widać, że masz pojęcie... Co do mycia felgo bo najlepiej delikatną rękawicą a w środku poprostu szczotką do felg tylko na dłuższym kiju żeby nie stukać rączką po zewnętrznej części felgi. Pomyśl nad zabezpieczeniem felg powłoką będzie można je umyć praktycznie bezdotykowo.
-
A4 B8 Lift 2.0 TDI 177 KM QUATTRO 20" S-LINE
Nie czekaj, bądź pierwszy
-
B8 TrOOOOp
Tyle szukałeś a i tak coś niegra? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Zakodowalem dzisiaj TPMS i wywalalo mi błąd. W MMI nie mam jak ustawić ze ciśnienie jest prawidłowe nie mam tej funkcji. Wykodowalem ten układ i mam dalej błąd na fisie dodatkowo jest 'Störung in ESP' czyli usterka ESP a błędu w vcds nie ma. Co jest nie tak? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Kodowal ktoś układ ciśnienia w kołach w mmi 2g basic? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B8 (RKA czyli TPMS)
Mam mały problem. Zakodowalem dzisiaj ten system i Wyświetla mi się błąd 'błąd systemowy ciśnienia w oponach' Czym to może być spowodowane? Jeszcze jedno pytanie w Byte2 jest jeszcze taka opcja. Po co ona jest ? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Osłona maski
No sprzedawca raczej złego słowa nie powie o swoim produkcie. Przez pół roku raczej nie będzie żadnych uszkodzeń widocznych ale później bankowo. A czy po tym czasie będzie kon takt ze sprzedawca to inna sprawa.
-
Osłona maski
I teraz poruszyłeś najważniejszą kwestie. Jeśli tam będzie gromadziła się woda a później bedzie na to grzało słońce to można sobie wyobrazić efekt końcowy...
-
Osłona maski
ta osłona pomoże Ci tylko w "dolnej" części maski a co z resztą ? Miałem u siebie przypadek że kamień sypnął mi jakieś 10cm przed końcem maski przed szybą i narobił tym sporo szkód... Niestety ale 100%-owej ochrony przed takimi uszkodzeniami nie ma.
-
Piana aktywna
Nie ma znaczenia jaki kolor auta masz. Jeśli masz wosk to piana z neutralnym pH.
-
Osłona maski
Przednie elementy możesz zabezpieczyć folią. Trzeba się tylko liczyć z tym, że musisz mieć lakier ideał o minimalnym przebiegu lub świeżo po malowaniu gdzie nie ma żadnych odprysków.
-
A4 B8 Avant 2013 S-line Competition Plus ;177PS Quattro ; 19/35/255
Ładne autko i fajny wypasik
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Napisałes poprzedni post tak jakbyś oddawał to do studia dlatego tak napisałem. Jesli masz możliwość to nałóż powłokę i po sprawie. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
4000 obrotów/min to też za dużo.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Warto. Wosk tak naprawdę w minimalnym stopniu zabezpiecza lakier a powłoka to można powiedzieć że trochę wyższy poziom jeśli chodzi o zabezpieczenie. Nie wiem co w życiu robisz i czy potrzebujesz często auto ale jak ja miałbym oddawać auto co 3 miesiące żeby mi wosk nakładali to by mnie szlak trafił. I wosk wcale nie wychodzi taniej. Policz sobie to dobrze. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
@stanley Masz już ceny dla tego grilla z s4 ?
-
Budowa ogrodzenia.
Podobna sytuacje mieli moi rodzice. Na końcu ich działki szła droga która prawidłowo powinna iść jakieś 5 metrów dalej tym samym nie była by na działce rodziców ale komuś było wygodnie jezdzic u nas niż po prawidłowej drodze bo tu był równy teren a tam ze sporym spadem. Jednak gdy tata zechciał zrobić ogrodzenie nikt nie miał z tym problemów bo wiedzieli ze nie maja do tego prawa i teraz poprostu jeżdżą tak jak jest w mapach.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Więc ten będzie ok jak już kupiłeś. Ja mam maszynę dość budżetową Krauss P7 jednak ma przepracowane kilkadziesiąt roboczo-godzin i nie widać żadnego zmęczenia maszyny. Po za tym fajnie mi się nią pracuje jak dla mnie elegancko się ją trzyma. Od siebie mogę ją polecić. Jest to rotacja i ona nie wybacza tak błędów jak DA . Lecz jeśli posiadasz trochę oleju w głowie i nie masz dwóch lewych rąk to dasz sobie z nią rade