Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. Zakładał ktoś felgi z a3 8V o numerze 8V0-601-025 BL/AJ do b8 ? Albo może ma ktoś jakieś zdj jak to wygląda , bo myślę o takich na następną zimę
  2. Foty obrobiłeś ? Bo jestem ciekaw co Ci tam wyszło
  3. Może źle to ująłem. Chodzi o to , że aby były widoczne duże różnice to jedynie praca maszyną i bez znaczenia czy to będzie Ce02 czy dedykowane mleczko. Jednak mi ręcznie ciężko się pracowało z tlenkiem ceru a dużo lepiej z AG CGP . Posiadam też zestaw który podałeś z Carpro i też jestem ciekaw jak to będzie przy ręcznej pracy. Z czego wynikała ta różnica może to tylko takie złudzenie bo przed przystąpieniem do prac trochę stron przewertowałem żeby znaleźć jak najwięcej info, a tam wiele osób pisało właśnie o ciężkiej ręcznej pracy z Ce02
  4. Ręcznie on się zajedzie z tym tlenkiem ceru. Niech spróbuję może AG Car Glass Polish Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  5. Ale mi tych wartości nie przyjmuje. Bo daje "test" i tak jak by się wiesza wszystko i nie mam możliwości kliknąć na "save" . I zostaje mi wartość 132 a przy kodowaniu TPMS trzeba dodać 16 i tą wartość 148 przyjmuje mi normalnie.
  6. Mam tak u siebie. Jednak coś mnie męczy. A konkretnie jak to jest z "control head" w kanale 01, mam wartość 132 a po moich obliczeniach powinno być 4394. Klikając "test" nic się nie dzieje a wszystkie funkcje działają . Coś było grzebane, wymienione czy jak ?
  7. Widać, że masz pojęcie... Co do mycia felgo bo najlepiej delikatną rękawicą a w środku poprostu szczotką do felg tylko na dłuższym kiju żeby nie stukać rączką po zewnętrznej części felgi. Pomyśl nad zabezpieczeniem felg powłoką będzie można je umyć praktycznie bezdotykowo.
  8. Nie czekaj, bądź pierwszy
  9. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tyle szukałeś a i tak coś niegra? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  10. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zakodowalem dzisiaj TPMS i wywalalo mi błąd. W MMI nie mam jak ustawić ze ciśnienie jest prawidłowe nie mam tej funkcji. Wykodowalem ten układ i mam dalej błąd na fisie dodatkowo jest 'Störung in ESP' czyli usterka ESP a błędu w vcds nie ma. Co jest nie tak? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  11. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kodowal ktoś układ ciśnienia w kołach w mmi 2g basic? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  12. Mam mały problem. Zakodowalem dzisiaj ten system i Wyświetla mi się błąd 'błąd systemowy ciśnienia w oponach' Czym to może być spowodowane? Jeszcze jedno pytanie w Byte2 jest jeszcze taka opcja. Po co ona jest ? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  13. No sprzedawca raczej złego słowa nie powie o swoim produkcie. Przez pół roku raczej nie będzie żadnych uszkodzeń widocznych ale później bankowo. A czy po tym czasie będzie kon takt ze sprzedawca to inna sprawa.
  14. I teraz poruszyłeś najważniejszą kwestie. Jeśli tam będzie gromadziła się woda a później bedzie na to grzało słońce to można sobie wyobrazić efekt końcowy...
  15. ta osłona pomoże Ci tylko w "dolnej" części maski a co z resztą ? Miałem u siebie przypadek że kamień sypnął mi jakieś 10cm przed końcem maski przed szybą i narobił tym sporo szkód... Niestety ale 100%-owej ochrony przed takimi uszkodzeniami nie ma.
  16. Nie ma znaczenia jaki kolor auta masz. Jeśli masz wosk to piana z neutralnym pH.
  17. Przednie elementy możesz zabezpieczyć folią. Trzeba się tylko liczyć z tym, że musisz mieć lakier ideał o minimalnym przebiegu lub świeżo po malowaniu gdzie nie ma żadnych odprysków.
  18. Napisałes poprzedni post tak jakbyś oddawał to do studia dlatego tak napisałem. Jesli masz możliwość to nałóż powłokę i po sprawie. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  19. 4000 obrotów/min to też za dużo.
  20. Warto. Wosk tak naprawdę w minimalnym stopniu zabezpiecza lakier a powłoka to można powiedzieć że trochę wyższy poziom jeśli chodzi o zabezpieczenie. Nie wiem co w życiu robisz i czy potrzebujesz często auto ale jak ja miałbym oddawać auto co 3 miesiące żeby mi wosk nakładali to by mnie szlak trafił. I wosk wcale nie wychodzi taniej. Policz sobie to dobrze. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  21. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    @stanley Masz już ceny dla tego grilla z s4 ?
  22. Podobna sytuacje mieli moi rodzice. Na końcu ich działki szła droga która prawidłowo powinna iść jakieś 5 metrów dalej tym samym nie była by na działce rodziców ale komuś było wygodnie jezdzic u nas niż po prawidłowej drodze bo tu był równy teren a tam ze sporym spadem. Jednak gdy tata zechciał zrobić ogrodzenie nikt nie miał z tym problemów bo wiedzieli ze nie maja do tego prawa i teraz poprostu jeżdżą tak jak jest w mapach.
  23. Więc ten będzie ok jak już kupiłeś. Ja mam maszynę dość budżetową Krauss P7 jednak ma przepracowane kilkadziesiąt roboczo-godzin i nie widać żadnego zmęczenia maszyny. Po za tym fajnie mi się nią pracuje jak dla mnie elegancko się ją trzyma. Od siebie mogę ją polecić. Jest to rotacja i ona nie wybacza tak błędów jak DA . Lecz jeśli posiadasz trochę oleju w głowie i nie masz dwóch lewych rąk to dasz sobie z nią rade

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.