Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. Masz na myśli inny kolor zacisków, tak?
  2. TOM3K odpowiedział(a) na Yoghurt temat w Audi A4 B8
    Komplet z a6 c7 345 na przód będzie dobry ?
  3. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Od sierpnia czekasz, że tyle u mnie nie byłeś?
  4. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ty jeszcze jeździsz czy Ci się znudziło ?
  5. Normalnie w pralce do 40 stopni. Ja wcześniej może około 2 godzin w białym jeleniu a później piore w Microwash. Teraz będę próbował środek do prania Z Gyeona.
  6. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    To był mój główny cel A teraz do reszty. Kto pisał by się na większe spotkanie gdzieś na środku ? Pytam poważnie i poważnie trzeba coś zorganizować. Andrzej rzucił pomysł na jakieś wyścigi. Myślę że można to połączyć ze spotkaniem i fajnie by to wyszło. Adrian chciał wystartować ale ta seria nie ma tam szans
  7. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Spot można uznać za udany [emoji4] Fajnie było zobaczyć nowe i stare juz twarze Jest i obserwator sesji Mam nadzieje ze następnym razem zobaczymy ta b7 [emoji4] Spotowicze
  8. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    My też jesteśmy
  9. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    My będziemy na 14 [emoji4]
  10. Każdy robi jak lubi. Ale nic nie da tak matu jak czysty plastik
  11. Nie używaj nic do wnętrza będzie dobrze wyglądać tylko wyczyść dobrze plastiki. Są fajne matowe. Co do QD to ja używam z ADBL
  12. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Zum Autohof 4, 32457 Porta Westfalica
  13. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Myślałem kolo 14 tam być [emoji4]
  14. Czyli teraz poziek może kupić ją za 32 354
  15. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    To spotkajmy się na Autohofie jak ostatnio. Moją też mogę zabrać w razie czego.
  16. Odpowiedz na Twoje pytanie jest w relacji. Na samym początku. 1:8 na konsole środkową czyli te delikatne plastiki i 1:5 na te w gorszym stanie i "twardsze" . NL kładłem tylko na dolne plastiki
  17. Myśl nad ceną to będę gonił b8
  18. Ile za tego rozbitka?
  19. Dzięki Panowie za dobre słowo Dzisiaj zmieniłem koło na letnie więc wpadnie kilka zdj z odszczurzania felg zimowych ,a tam jest co robić
  20. Dzisiaj założyłem lato. Narazie 18". Zostaną na zimę a może jeszcze uda się coś kupić w tym roku. Nie wierzyłem jak ludzie gadali ze na 1bv i 18" jest twardo dopóki się nie przejechałem na tym zestawie. Jak finanse pozwolą to do nowych felg dojdzie gwint jakiś bardziej komfortowy
  21. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Po De jeszcze trochę ale 200km/h mi starcza juz i tak dwa razy prawko oddawałem. Tak więc to nie jest tak ze samo z siebie się popsuło tylko przyłożyłeś do tego rękę. Każdy inaczej użytkuje auto wiec to ile u kogoś dana cześć wytrzyma to właśnie kwestia jak kto dba
  22. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Turbo padło Ci przy takim przebiegu? Musiałeś trafić na auto które ktoś zarzynal albo sam tak zrobiłeś... Nie przesadzajmy ze aż tak się wszystko sypie u mnie jest 177kkm i wszystko jest tak jak z fabryki wyjechało
  23. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To co Ty naprawiales za te kilka tys zł?
  24. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wymieniał ktoś ramki wokół szyb? Jak będzie opisane ori przyciemnienie szyb w kodach wyposażenia?
  25. Ładna jest Tej felgi potrzebuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.