Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b8 Phantom Black Pearl 1x Sline/ Kiera LIFT/ Turbo CAHA 199PS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema: po raz kolejny..

 

Tym razem z b8-ką 2.0 TDI CAGA AVANT

-Wyposażenie dość ubogie min:

-Sline Wewnetrzny

-Panorama

-Zawieszenie 1bv

-Fotele Półskóra podgrzewane el. regulowane lędźwie

-Klima 1-strefowa

-Bixenon

-MMI 2G Low ze zmieniarką na 6 płyt

-Monochromatyczny FIS

-Pakiet światło

- 4 x Elektryczne szyby

-AUDI HOLD ASSIST

-PDC tył

-Czujnik światła

-Czujnik deszczu

-DRL/CLH

-Tempomat

-Podgrzewane spryskiwacze

-Podgrzewane lusterka

-6x AIRBAG

-Hak

-18" lato opony 245/45 Michelin

-16" zima opony 205/55 Michelin

Plany :eusathink:

-Kierownica b8 lift

-Klima 3-strefowa

-MMI 3g

-Kolorowy FIS

-Rotor 19"

-Pełen detailing


Zrobione

-Kierownica a4 b8 Lift ścięta - 18.01.2017

-Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED - 23.01.2017

-Spryskiwacze mgiełkowe z A4 B9 - 10.02.2017

-Przyciski chrom od sterowania szyb - 24.07.2017

-Nakładki na pedały a'la RS - 24.07.2017

 

 

Kilka zdjęć 

DSC_0429.JPG

DSC_0431.JPG

DSC_0426.JPG

DSC_0430.JPG

DSC_0427.JPG

DSC_0426.JPG

DSC_0393.JPG

DSC_0432.JPG

DSC_0434.JPG

DSC_0435.JPG

 

Pozdrawiam !:naughty:

 

 

Edytowane przez TOM3K

Opublikowano

Fajna sztuka i wcale nie jest tak ubogo z wypasem. Bezawaryjności i przed wszystkim powodzenia w modzeniu :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Fajna sztuka i wcale nie jest tak ubogo z wypasem. Bezawaryjności i przed wszystkim powodzenia w modzeniu :decayed:

Zawsze chciało by się więcej. Dzięki :) .
Co do modów to jeśli jutro się kurier zjawi to pierwszy mod wpadnie
Opublikowano

Nie wątpię, że chciałoby się więcej ale jakże nudno byłoby mieć totalny wypas i nic nie rezać  :decayed:

Opublikowano

ladne  autko.

Szkoda tylko, ze zamiast navi jest ten czerwony kalkulator ale nie mozna miec wszystkiego :)

Opublikowano
  • Autor
Nie wątpię, że chciałoby się więcej ale jakże nudno byłoby mieć totalny wypas i nic nie rezać  :decayed:



W sumie masz rację :decayed:

ladne  autko.
Szkoda tylko, ze zamiast navi jest ten czerwony kalkulator ale nie mozna miec wszystkiego [emoji4]

Będzie MMI 3g tylko trzeba chwile na to poczekać pewnie na następnym urlopie uda się umówić z Grzesiem i się to ogarnie [emoji1]
Opublikowano

Jak odczucia z jazdy miedzy b7 a b8?

Opublikowano
  • Autor

Jakiejś wielkiej przepaści nie ma. W sumie to tu mniejszy komfort przez zawieszenie 1bv

Opublikowano

Szybko poszło TOM3K z nowym autem! I kto to mówił, że "czasami dobrze jest mieć stłuczkę, nie?" :decayed:

Gratki fury, fajna! Tylko dbać i latać :)

Opublikowano
  • Autor

Czasem dobrze :decayed: Dzięki :wink:

Opublikowano

Wszystko pieknie ładnie tylko te plany rozbuduj:decayed:

  

 

 

Opublikowano
  • Autor
Wszystko pieknie ładnie tylko te plany rozbuduj:decayed:
  
 
 

Pewnie coś dojdzie rozglądam się za Fotochromem. Urlop mam do wtorku to byłby czas na montaż :wink:
Opublikowano

Gratulacje Tomek:)zawsze to juz w koncu b8:)

Opublikowano
  • Autor

I jest pierwszy modzik :decayed:
da21100ac8d65ee94d6f02e93cc5286b.jpg

Opublikowano

Szybko się zaczęło :decayed: a sama kiera :slina:

Opublikowano

Noooooo, o Takkkkkkkkk :good:

Opublikowano
  • Autor

Gotowe do jazdy :kox:
2894a5689aeeebeb4d0014766cc6054d.jpg

Opublikowano

Sprzedales b7?

Opublikowano
  • Autor
Sprzedales b7?

Tak ale została w rodzinie. Ojciec będzie nią jeździł
Opublikowano

fajny avancik , dopiescisz i bedzie gitara :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.