Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b8 Phantom Black Pearl 1x Sline/ Kiera LIFT/ Turbo CAHA 199PS


TOM3K

Rekomendowane odpowiedzi

To dobre aso ze za aktualizasje softu daja taką S1 :) może jak olej pojade wymienić tez dostane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to robie w DE. [emoji6]

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie dlatego haha :) ja jak zostawiłem u nich prawie 4k PLN nie dostałem nawet na godzine ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O samochodzie zastępczym informował juz producent w piśmie. Jednak w aso była bardzo miła pani i zaproponowała ta s1 [emoji6]
W sumie nie wiem jak tu jest robiąc okresowy przegląd z ciekawości zapytam jutro

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że nie dają auta zastępczego na czas przeglądu - bo by zbankrutowali.

Akcja serwisowa "diesel gate"? Nic dobrego to autu nie przyniesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, komoornik napisał:

Wiadomo, że nie dają auta zastępczego na czas przeglądu - bo by zbankrutowali.

Akcja serwisowa "diesel gate"? Nic dobrego to autu nie przyniesie.

Przeważnie ludzie tu mają wykupiony pakiet gdzie płacą miesięcznie po kilkanaście euro i w tym auto chyba jest.

Zobaczymy jak będzie się auto po tym zachowywało, po rozmowach z ludźmi którzy już to robili ciężko jednoznacznie określić. Dwóch znajomych zakłada sprawę ze względu na jakieś dziwne akcje z silnikiem po tym update'cie . Co będzie u mnie sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, TOM3K napisał:

Przeważnie ludzie tu mają wykupiony pakiet gdzie płacą miesięcznie po kilkanaście euro i w tym auto chyba jest.

Zobaczymy jak będzie się auto po tym zachowywało, po rozmowach z ludźmi którzy już to robili ciężko jednoznacznie określić. Dwóch znajomych zakłada sprawę ze względu na jakieś dziwne akcje z silnikiem po tym update'cie . Co będzie u mnie sam nie wiem.

Oni żadnego auta Ci nie dadzą za free..;) mi tez mówili kostenlos a po tygodniu dwóch rachunek za auto :)  i to jeszcze po znajomosci załatwiane. Oni sie przypomną nie martw sie ;) jak dać to mili proszę bardzo a potem rachunki wysyłają. Oni mi jakos tłumaczyli ze jesli sa jakies pierdoły do zrobienia ze auto będziesz miał gotowe w ten sam dzien to wtedy Ci dadzą jakies autko. Chociaż to tez sie nie sprawdziło bo kolega dał na wymianę olei/filtry dostał a4 b9 a po 2 tygodniach list z rachunkiem 289eur za 1 dzien.. No ale on na drugi dzien odebrał swoje.. Wiec nie wiem. 

 

Aby mi ten sprzedawca powiedział ze nawet jak kupisz nowe auto i dajesz na gwarancje to zastępcze auto na pare dni Ci dadzą tez odpłatnie..;) 

Edytowane przez Binek1.8T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Oni żadnego auta Ci nie dadzą za free..;) mi tez mówili kostenlos a po tygodniu dwóch rachunek za auto [emoji4]  i to jeszcze po znajomosci załatwiane. Oni sie przypomną nie martw sie [emoji6] jak dać to mili proszę bardzo a potem rachunki wysyłają. Oni mi jakos tłumaczyli ze jesli sa jakies pierdoły do zrobienia ze auto będziesz miał gotowe w ten sam dzien to wtedy Ci dadzą jakies autko. Chociaż to tez sie nie sprawdziło bo kolega dał na wymianę olei/filtry dostał a4 b9 a po 2 tygodniach list z rachunkiem 289eur za 1 dzien.. No ale on na drugi dzien odebrał swoje.. Wiec nie wiem. 
 
Aby mi ten sprzedawca powiedział ze nawet jak kupisz nowe auto i dajesz na gwarancje to zastępcze auto na pare dni Ci dadzą tez odpłatnie..;) 

Przecież pisze ze nawet w piśmie od producenta stoi ze dostane darmowy transport do wyboru auto zastępcze albo bilet na komunikację miejską. Trzeba patrzeć co podpisujesz. Jak na umowie jest kwota do zapłaty 0€ to nie mają prawa Ci żadnego rachunku przysłać chyba że masz limit km i je przekroczysz


Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto juz odebrane zrobiłem trochę km i będę wracał do nich na 1000%. Po pierwsze silnik dziwnie pracuje strasznie głośno to reakcja na gaz jakby miał 30 km mniej... Niby mam zrobić do 2000 tys km i ma się poprawić ale wierzyć mi się w to nie chce

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nie wiem... Tylko Ci mowie jak jest u mnie i co mówili... 

reklamuj reklamuj..:) po to jest gwarancja, póki jest to korzystaj i jezdzij z byle pierdoła :P

Edytowane przez Binek1.8T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, TOM3K napisał:

Auto juz odebrane zrobiłem trochę km i będę wracał do nich na 1000%. Po pierwsze silnik dziwnie pracuje strasznie głośno to reakcja na gaz jakby miał 30 km mniej... Niby mam zrobić do 2000 tys km i ma się poprawić ale wierzyć mi się w to nie chce

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
 

A jak może być inaczej?

Jak mają niby zbić wydzielanie CO2? Kastrując potencjał silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak może być inaczej?
Jak mają niby zbić wydzielanie CO2? Kastrując potencjał silnika.
Inaczej tego nie zrobią, ale ja nie będę jeździł takim autem. Jakoś się do tego będą musieli odnieść

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 godzin temu, TOM3K napisał:

Niby mam zrobić do 2000 tys km i ma się poprawić ale wierzyć mi się w to nie chce

Taka gadka, a tak naprawdę to po 1500km normalny użytkownik się do tego przyzwyczai, czyli o to im chodziło :decayed: 

Oni Ci już nie wgrają starego softa. Teraz zostaje Ci  czekać na kolejną aktualizację lub jechać do tunera na korektę  :whistling:    

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Norbas napisał:

 

Taka gadka, a tak naprawdę to po 1500km normalny użytkownik się do tego przyzwyczai, czyli o to im chodziło :decayed: 

Oni Ci już nie wgrają starego softa. Teraz zostaje Ci  czekać na kolejną aktualizację lub jechać do tunera na korektę  :whistling:    

 

Dokładnie po takim dystansie różnicy człowiek nie zobaczy.

Teraz to po ich stronie będzie żeby to załatwić. Przy ruszaniu mam dźwięk jakby starego diesla.  Jak nie naprawia co zepsuli to będę inaczej to załatwiał.  Mieli poprawić nie zepsuć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dobrze rozumiem, że Ty przedliftem pojechałeś i też obejmuje ta akcja ?

Za darmo CI to wykonali ale jest lipa przy jeździe teraz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dobrze rozumiem, że Ty przedliftem pojechałeś i też obejmuje ta akcja ?
Za darmo CI to wykonali ale jest lipa przy jeździe teraz ?
tak przedlifta tez obejmuje. Od 2008 roku do 2015. dokładnie teraz jest dramat. Jutro jadę do Audi bo będę miał czas i zobaczymy co mi powiedza.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas się nic nie działo, ale dotarły dwie ciekawe paczuszki z Turbo i IC. Jutro montaż a w piątek program :decayed:
a7232e0569c2cfa99bd2f3e216af1c32.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo jest z Genesis Turbo.
Koszt to 1200 zł bo będę zdawał słabsze turbo.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...