Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b8 Phantom Black Pearl 1x Sline/ Kiera LIFT/ Turbo CAHA 199PS


TOM3K

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką zawieche miałeś w b7? Teraz masz w b8 1bv tak? Ja b8 jeździłem z 1ba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tu mam 1bv do tego koła 245/40/18. Akurat ostatnio miałem okazję porównać jazdę z zawieszeniem 1ba i za wiele ciszej nie było. w b7 miałem 1be i koło 235/45/17

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że niektóre skrzypią inne nie... 

Mimo wszystko, Audi słabo się stara. Mnie w b7 cały tył męczy + podłokietnik a w szczególności roleta bagażnika :facepalm: troszkę ogarnąłem sytuację po zastosowaniu filców oraz taśmy "myszka"...  Pewnie jakbym miał tak przy nowym aucie to aso miałoby mnie dosyć :decayed: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musicie się przejechać jakimś Peugeotem... wtedy przestaniecie marudzić na trzeszczące plastiki w swoich Audi :decayed: Często jeżdżę nowym 508 i 308. Jedna wielka masakra zwłaszcza na kostce brukowej. 508 to maksymalna opcja wyposażenia i auto za naprawdę grubą kasę a trzeszczy o wiele gorzej niż moje 12-letnie Audi na zawieszeniu 1BV i kołach 235/35/19. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że niektóre skrzypią inne nie... 
Mimo wszystko, Audi słabo się stara. Mnie w b7 cały tył męczy + podłokietnik a w szczególności roleta bagażnika :facepalm: troszkę ogarnąłem sytuację po zastosowaniu filców oraz taśmy "myszka"...  Pewnie jakbym miał tak przy nowym aucie to aso miałoby mnie dosyć :decayed: 

Nie mam pojęcia o co chodzi, auto bezwypadkowe a cyrki jak po składaniu u Janusza. Ja też użyłem filcu przy każdym miejscu w którym coś czegoś dotyka w sumie jakieś 4 godziny roboty przy bagażniku ale mam tam ciszę. Zostały drzwi i tam wymieniam wszystkie klipsy dodatkowo

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jeździłem Peugeotem 508. W środku tragedia szczególnie z bagażnika dochodziło ciągle jakieś trzeszczenie nie mówiąc już o jakości plastików na drzwiach. W Audi to czasami coś zatrzeszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak peugeot, ale np Renault dla mnie to dopiero porażka. Ale jednak kupująć Audi liczy się na tą ciszę , która była we wcześniejszych modelach.

 

:)

79ed5777209d8bc0.jpg

92b373e8796ec0c5.jpg

1094f3d8a8bb5ee0.jpg

790a2241b09c79a7.jpg

322cd5e531c0edb4.jpg

4623f799d77b78f5.jpg

c8d7b99d1c535187.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety jakość nowych samochodów w detalach to dla mnie porażka praktycznie we wszystkich markach, np. mam w domu też Mercedesa GLA to uchwyty drzwi trzeszczą, elementy środkowej konsoli, w dodatku projektanci to geniusze i tak otwierając klapkę lusterka w słoneczniku zasłania ona centralnie światło z lampki nad lusterkiem, w schowku w podłokietniku jest gniazdo usb do telefonu, ale nie ma żadnego miejsca żeby ten kabel z podłokietnika sobie wypuścić, po prostu trzeba go zgnieść klapką, nie wspominając, że otwierając maskę trzeba ją sobie zablokować przed zamknięciem wyjmowanym i wciskanym metalowym bolcem jak w 30 letnim vw :decayed: Inny przykład, nowe A8 D4 - myjąc auto cała woda zlatuje pod klapkę wlewu paliwa i otwierając ją płaszczyzna jest nachylona w kierunku wnętrza i stoi tam autentycznie z pół litra wody z całym syfem. Lakier jest tak cienki i ma morę że głowa mała :D Także w B8 jeszcze nie jest tak źle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety jakość nowych samochodów w detalach to dla mnie porażka praktycznie we wszystkich markach, np. mam w domu też Mercedesa GLA to uchwyty drzwi trzeszczą, elementy środkowej konsoli, w dodatku projektanci to geniusze i tak otwierając klapkę lusterka w słoneczniku zasłania ona centralnie światło z lampki nad lusterkiem, w schowku w podłokietniku jest gniazdo usb do telefonu, ale nie ma żadnego miejsca żeby ten kabel z podłokietnika sobie wypuścić, po prostu trzeba go zgnieść klapką, nie wspominając, że otwierając maskę trzeba ją sobie zablokować przed zamknięciem wyjmowanym i wciskanym metalowym bolcem jak w 30 letnim vw :decayed: Inny przykład, nowe A8 D4 - myjąc auto cała woda zlatuje pod klapkę wlewu paliwa i otwierając ją płaszczyzna jest nachylona w kierunku wnętrza i stoi tam autentycznie z pół litra wody z całym syfem. Lakier jest tak cienki i ma morę że głowa mała [emoji3] Także w B8 jeszcze nie jest tak źle...

W b8 też trzeszczą rączki przy boczkach drzwi. Co do morki u mnie to wygląda też nie ciekawie. Na jednym ze zdj z relacji widać to bardzo dobrze :)

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urlop się zbliża wiec trzeba się uzbroić w graty :decayed:
Wczorajszy zakup.
Do pełni szczęścia potrzebny licznik w kolorze i fotochrom.
a1dbf2f8cfa8122f8ee0a1fc16d8563f.jpg

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Tym czasem przyszedł czas na kolejne woskowanie Zymölem

2762d517d49f3e0ce29f90adc97b86dd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbować mogę :decayed:

 

 

Nakładki zamontowane

065ed370b3c65dab1fa53068fa8914f9.jpg

Przyciski w chromie tez doczekały się montażu

 

ec4bf3868b19cc3cbcf31bb936834bb3.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic wielkiego, ale ważne ze do przodu :wink:

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj auto zostawiłem w ASO na aktualizację softu a w zamian mały popierd**acz :decayed:
1523d795597117993c767641cead71ab.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Wynająłeś czy dostałeś ?


Dostałem na 24h [emoji6]

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...