Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. Jak kiedyś rozmawiałem z dystrybutorem to zalecają HDC. Nie wiem jak w praktyce niedługo będę wiedział bo leci właśnie carbon do mnie.
  2. Besteller masz z innych sklepów mogę polecić mxnowicki (pielegnowacauto.pl) shiningcar.pl Problemów nigdy nie miałem rabat jest a i gratisy dorzuca zawsze[emoji4]
  3. z Ciekawości zapytam co ma takiego w sobie ze jest typowo zimowy? Używałem go na lato i był ok... Na temat woskow cleanerow i ginekolog było już tyle ze wystarczy troszkę własnej inicjatywy i znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie
  4. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kup sobie zestaw colourlocka w wersji soft na początek żebyś szkód nie narobił
  5. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ile jest wart pakiet światło? Chodzi o 8x białe 4x czerwone z wiązkami i kostkami.
  6. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    może tak konkretnie ktoś podać jaki dystans na przód i jaki na tył to tych parametrów żeby było na równo z błotnikiem. Nie będę miał czasu żeby przymierzać. Dlatego potrzebował bym konkretne info
  7. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a na tył ile dać?
  8. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli przy tych parametrach felgi et30 będzie najlepsze żeby było na równo z blotnikiem?
  9. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jaki dystans wziąć do felgi 18" 8J ET47 zawieszenie 1bv?
  10. Frost do 100 zł jaki zestaw chcesz kupić żeby urwał ... ? Ciężko będzie. Niestety ale chcąc coś dobrego trzeba sporo zapłacić
  11. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bez problemu wymienię dokładkę tylnego zderzaka na sline?
  12. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na troopie pisał ale tak et43 chyba miał
  13. tak to jest ręcznik do osuszania. Na początek jak najbardziej wporzadku [emoji4]
  14. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie, ja kupiłem w De. Jeśli będziesz szukał również w Niemczech będziesz musiał chyba trochę dołożyć...
  15. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ok jeśli ktoś ma dziecko to wszystko wyjaśnia. Ale są ludzie którzy narzekają a jeżdżą w większości sami
  16. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chcesz to kupić w Pl Czy w De?
  17. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ciekawe ilu z was tak naprawdę wozi kogoś z tyłu albo samemu jeździ tam? Ja osobiście wioze kogoś max dwa razy do roku a sam w b7 tylko raz tam siedziałem. Jakoś nie bylo tragedii z miejscem
  18. fajnym rozwiązaniem jest też a5 2016. Bateria tam trzyma bardzo bardzo długo parametry w sumie jak w s4
  19. Co do note4 mogę się zgodzić. Mam od roku i jestem zadowolony. Cały dzień latam na necie (forum, tapatalk, fb i tak dalej) i nawet raz mi się nie przywiesil. Zero problemów. Co do baterii to przy włączonym necie i słuchaniu muzyki, pisanie wiadomości jest wstanie wytrzymać około 11 godzin.
  20. Stich powiem Ci ze to też tak nie do końca. Kupiłem kiedyś w De wiadra z separatorem i wlalem gorąca wodę żeby byla ciepła jeszcze na myjni. Niestety separator i wiadro się odkształciło. W sumie producenta jako takiego nie było napisanego sprzedawali jako produkt tego sklepu. kosztowały po 10€ za sztukę.
  21. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nagrałem filmik bo mam auto pod ręką. Tak to wygląda w mojej byłej b7
  22. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    może ktoś mi wsadził fotel pasazera z Anglika
  23. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    u mnie było na 1000% bo jak nie raz coś cięższego położyłem ma fotel to się gotowałem przez to piszczenie
  24. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    w b7 która miałem było po obu stronach. Może coś grzebanie było albo ktoś sobie przy konfiguracji zaczyczyl bez czujnika na stronie pasażera
  25. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    po obu stronach sa. Możesz chyba wykodowac to , ale nie jestem pewien bo nie próbowałem tego robić nigdy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.