Treść opublikowana przez TOM3K
-
B8 TrOOOOp
Da się wymienić sam mieszek na nowy? Czy jest możliwość wymiany całości tzn gałka i mieszek?
-
a4 b7 stance'owy dziadkowóz /20x9j Rotor/gwint/box..
Antena może być od zestawu bluetooth
- B7 Crew
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Rain-x to koszt praktycznie żaden... Ale fakt, że jakaś NW może się dobrze sprawdzić bo przecież jak szyby są podgrzewane to się nic nie dzieje i spełnia swoje zadanie
- B7 Crew
-
Spoty wrocławskie
może jakiegoś spota by się ogarnęło na weekend ?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Masz jakieś foto ? z oponami to sam nie wiem 235/35 chyba bo szersze to chyba zamulą mi te 143ps
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Co dajecie na podgrzewane wkłady lusterek ? Wcześniej miałem to od soft99 ale na podgrzewane producent nie zaleca. Wkurzają mnie trochę te zacieki które zostają
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Czyli będzie ładnie i nie będzie koło schowane ?
-
Audi S5 8T Lift
W DE nie masz śniegu teraz ? Wczoraj jechałem to waliło ładnie śniegiem
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Do Rotorów 19x9j et33 jakiś dystans dawać. Opony firmy Fulda albo Conti. Obecnie mam zawieche 1bv dobrze to będzie wyglądać czy będzie koza ?
-
Spoty wrocławskie
Tyle ze on chce 100 % bezwypadkowy i nie malowany. Jak pojedzie i zrobi interes jak że swoją a3 to ciekawie nie będzie odezwij się jutro, pogadamy o tej kwestii, może bym coś dla niego miał B7 Twoje?
-
Spoty wrocławskie
hmm, w takim razie będę mu szukał auta u siebie ale z jego wymaganiami i kwotą to tylko w PL kupi
-
Spoty wrocławskie
jakiś badziew czy dobre ? Kumpel napalony na nią jest
-
Spoty wrocławskie
Zna ktoś gościa od tego ogłoszenia ? https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-1-8t-163km-oryg-s-line-zewn-sedan-ID6yHH75.html
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Finish i niski bieg. rozprowadzam na pierwszym później 2-2.5
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
oddzielnie piore tak na wszelki wypadek. Zdarza się że je wymocze wcześniej chwile w wodzie i 'wydusze' to co w nich jest
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Żadnego. Tez się tego obawiałem ale jest wszystko w porządku
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Po skończonej robocie lecą do pralki na 30 stopni z micro wash i jest dobrze. Tylko nie czekaj aż Ci pasta zaschnie na padzie bo mi jeden pad padł przez to
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
A jakie masz 85 mm?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Powinny być ok. Różnicy nie ma ważne żeby rozmiar się zgadzał. A to który pad będzie dobrze ciąć Twój lakier musisz sprawdzić sam.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
tak o ta chodzi. talerz mocujący w zestawie jest chyba 125 mm wiec kup pady 130 . Używam Nat, booski pad , LC w sumie to kupuje większości po sztuce i próbuje. Dokupić sobie możesz talerz 75 mm i pady 80mm. Fajna sprawa jest przedłużka pozwala lepiej operować w niektórych miejscach.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ja już mówiłem mi się dobrze pracuje z P7. Jak chcesz coś lekko usunąć to kup jakąś pastę wykańczającą do tego miękki pad i próbuj Do nakładania cleanera równiesz jakiś miękki pad finishowy.
-
B6 DIVISION
- Problem z trybem makro nikon d3300
to było do pierwszej odpowiedzi. Twoja podpowiedź sprawdzę w domu jak będę. dzięki - Problem z trybem makro nikon d3300