Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Da się wymienić sam mieszek na nowy? Czy jest możliwość wymiany całości tzn gałka i mieszek?
  2. Antena może być od zestawu bluetooth
  3. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Gdzieś mam numer. Ale z tego co pamiętam to mi dopasowali od a6 c6.
  4. Rain-x to koszt praktycznie żaden... Ale fakt, że jakaś NW może się dobrze sprawdzić bo przecież jak szyby są podgrzewane to się nic nie dzieje i spełnia swoje zadanie
  5. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    tam kleju nie ma. Są tylko zaczepy. Pewnie się któryś ukruszył albo coś
  6. może jakiegoś spota by się ogarnęło na weekend ?
  7. Masz jakieś foto ? z oponami to sam nie wiem 235/35 chyba bo szersze to chyba zamulą mi te 143ps
  8. Co dajecie na podgrzewane wkłady lusterek ? Wcześniej miałem to od soft99 ale na podgrzewane producent nie zaleca. Wkurzają mnie trochę te zacieki które zostają
  9. Czyli będzie ładnie i nie będzie koło schowane ?
  10. W DE nie masz śniegu teraz ? Wczoraj jechałem to waliło ładnie śniegiem
  11. Do Rotorów 19x9j et33 jakiś dystans dawać. Opony firmy Fulda albo Conti. Obecnie mam zawieche 1bv dobrze to będzie wyglądać czy będzie koza ?
  12. Tyle ze on chce 100 % bezwypadkowy i nie malowany. Jak pojedzie i zrobi interes jak że swoją a3 to ciekawie nie będzie odezwij się jutro, pogadamy o tej kwestii, może bym coś dla niego miał B7 Twoje?
  13. hmm, w takim razie będę mu szukał auta u siebie ale z jego wymaganiami i kwotą to tylko w PL kupi
  14. jakiś badziew czy dobre ? Kumpel napalony na nią jest
  15. Zna ktoś gościa od tego ogłoszenia ? https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-1-8t-163km-oryg-s-line-zewn-sedan-ID6yHH75.html
  16. Finish i niski bieg. rozprowadzam na pierwszym później 2-2.5
  17. oddzielnie piore tak na wszelki wypadek. Zdarza się że je wymocze wcześniej chwile w wodzie i 'wydusze' to co w nich jest
  18. Żadnego. Tez się tego obawiałem ale jest wszystko w porządku
  19. Po skończonej robocie lecą do pralki na 30 stopni z micro wash i jest dobrze. Tylko nie czekaj aż Ci pasta zaschnie na padzie bo mi jeden pad padł przez to
  20. Powinny być ok. Różnicy nie ma ważne żeby rozmiar się zgadzał. A to który pad będzie dobrze ciąć Twój lakier musisz sprawdzić sam.
  21. tak o ta chodzi. talerz mocujący w zestawie jest chyba 125 mm wiec kup pady 130 . Używam Nat, booski pad , LC w sumie to kupuje większości po sztuce i próbuje. Dokupić sobie możesz talerz 75 mm i pady 80mm. Fajna sprawa jest przedłużka pozwala lepiej operować w niektórych miejscach.
  22. Ja już mówiłem mi się dobrze pracuje z P7. Jak chcesz coś lekko usunąć to kup jakąś pastę wykańczającą do tego miękki pad i próbuj Do nakładania cleanera równiesz jakiś miękki pad finishowy.
  23. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  24. to było do pierwszej odpowiedzi. Twoja podpowiedź sprawdzę w domu jak będę. dzięki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.