Treść opublikowana przez TOM3K
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Zostaje w rodzinie Poszukiwania ciężko idą... Szukałem b7 nie ma nic. Szukam b8 albo a5. Jedną b8 znalazłem w super stanie i wypasie ale mojej się nie podoba kolor bo biała i pełne skóry
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Każdy pędzelek będzie dobry byleby nie gubił włosia ValetPro albo ADBL. Mokrą to może nie, ale wilgotną mikrofibrą jak najbardziej możesz zbierać brud.
-
B6 DIVISION
Tylko po drodze na księżyc trzeba zmienić wałek Się śmiejesz, ale kolega z pracy ma Pasiora B6 z 2005r. z dieslem 2.0 pod machą - to chyba ten najbardziej awaryjny z tego co kojarzę - i pokonał nim już z zapasem dystans jaki dzieli Ziemię od Księżyca Na szafie ma już ponad 416tys.km, przy czym osobiście wyjeździł nim ~260tyś. Jak niemal każdy kupił go jakoś 6-7 lat temu z udokumentowanym przebiegiem 160tys. km Z tego co mówił to nic przy silniku nie robił (dopytam dla pewności)... rok czy dwa lata temu zajechał do ASO bo mu coś ABS zgłaszał błąd - winowajcą był zanieczyszczony czujnik (swoją drogą poza ASO chcieli go naciągnąć na jego wymianę... ) i przy okazji wymienili mu za darmo wtryski ! ! ! W ramach jakieś zaległej akcji serwisowej. Bo na te 2.0 narzekają ludzie, którzy ich nigdy nie mieli ja w firmie miałem 3 sztuki i z żadnym problemów nie było.. 3 lata temu jak sprzedawałem (rocznik auta 2007) to najwięcej przebiegu miał ok 330 tys. I wymienione tylko wtryski na akcji jak się dba tak się ma. Tyle w temacie. Jak katujesz silnik to i najlepszy zajedziesz
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Nie wiem czy z klubu czy nie. Wątpię bo w samym Hanowerze w ostatnim czasie jest plaga kradzieży navi. Ubezpieczalnie mają ból d*py i szukają wymówek w wypłaceniu kasy. Teraz mam poważniejszy problem niż navi. Bo cudowne Niemieckie prawo mówi że na prywatnym parkingu przy sporze o stłuczkę zaczynamy z winą 50/50... I pojechała
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Jeśli będziesz robił z głową to nie narobisz weź sobie jakiś pad soft i będzie ok.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
no właśnie nie ma chyba że u mnie coś jest od nowości uwalone.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ja kupiłem P7 za 700 zł i żałuję że nie dołożyłem do czegoś lepszego bo brak stabilizacji obrotów da się odczuć czasem. Ale znajdziesz też chyba coś ze stabilizacja do Twojej kwoty i dla własnego użytku
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B8 TrOOOOp
turzol w dziale o skrzyniach masz temat o rodzajach skrzyń jakie bym montowane...
-
B6 DIVISION
Przeca to draśniecie tylkopowiedz to gościowi który wycenił na 9 tys € Szczurek poszedł za 20
-
B6 DIVISION
Panie nowy klient na spotach będzie
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Ja właśnie z wujkiem wyszedłem z serwisu i odczucia z jazdy po wgraniu nowego softu są pozytywne. Auto jakby nie jest tak zmulone i ciszej chodzi. Może takie złudzenie. Ciekawe jak że spalaniem czy się podniesie czy zostanie na tym samym poziomie. Teraz trzeba jeździć z papierkiem od nich ze auto jest juz po akcji to w razie jakiejś kontroli emisji... Chodzi o jego q3 z 2013 2.0 140km
-
B6 DIVISION
Ja na temat manuala 2.0 tdi się nie wypowiem bo nigdy nie miałem potrzeby tak kręcić auta ale też mi się wydaje ze 2 max przy 50km/h
-
B6 DIVISION
Pokaż jakieś zdjęcie tego. Możesz colourlock soft spróbować a jak nie to strongiem potraktuj
-
B6 DIVISION
Unfallfrei nie zaznaczone więc całkiem możliwe. Mnie te fotele obrzydzają są okropne. Dzisiaj jak wsiadłem w salonie do nowej s5 poczułem się jakby to było dla mnie zrobione troszke mnie cena odstraszyła 75k €
-
B6 DIVISION
Ja jedynie kiere z polifta bym wrzucił. A jakby była luźna kaska to wtedy może resztę, ale nawet przedlift w eslajnie mi się bardzo podoba na rotorkach
-
B6 DIVISION
Z tego co się orientuje to raczej nie ma innego.
-
B6 DIVISION
U mnie to właśnie cena. Zakładałem ze nie będę nic dokładać do kasy jaka dostane od ubezpieczalni ale poszukując do 10 k kompletna bieda później mowie dołożę 2 tys dalej nic i cud ze moja się zgodziła na 15. Wiem ze polift lepiej bo ma już CDUC i tak dalej ale niestety. Szczerze to i tak jest spora różnica między b7 a b8. Do szczęścia wystarczy mi 2x sline skórki i quattro. Po za tym kupując nowsze nie zawsze kupisz w lepszym stanie...
-
B6 DIVISION
Ale znaleźć fajna sztukę 3.0 q w manualu graniczy z cudem... Automat jest o wiele łatwiej znaleźć i są ciut tańsze patrząc np na mobile.de
-
B6 DIVISION
tip wychodził z tego co wiem. Jak mają coś zrobić to zawsze są jakieś kombinację trzeba się do tego przezwyczaic. Ta co u patrzyłem wygląda na zadbaną. Jedynie co mnie męczy to to że ma 1 strefę ale już stwierdziłem ze jak brakuje jednej z rzeczy której potrzebuje to nie będę odrzucał całego auta jeśli dobrze wygląda i nie jest to jakiś bubel. Coś tam się zawsze dołoży pewnie
-
B6 DIVISION
Ja szukam tez przedlifta 3.0 tdi i do 15k coś tam jest ale też nic szczególnego. Mam nadzieje ze nie zdziwie się jak w niedziele pojadę bo 300 km do niej mam. zacząłem od szukania w manualu ale szybko przeszedłem na automat
-
B6 DIVISION
Tez jestem teraz w trakcie szukania auta dla siebie i jest dramat. Jak coś fajnego jest to po 700 km a w okolicy 150 km nie ma kompletnie nic. Patrzyłem za jedną b8 i jedna b7 dramat juz ślady rdzy na jednym i drugim w niedziele mam plan jechać obejrzeć kolejna b8. Ciekawe co z tego wyjdzie. Jakbym sie tak nie pospieszyl ze sprzedażą b7 to może i bym ją jednak naprawił...
- B7 Crew
- B7 Crew