Treść opublikowana przez TOM3K
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
Dramat jakiś. Moją miał dzisiaj oglądać rzeczoznawca ale chyba go nie było bo zero info od Audi. A czekam jeszcze na drugiego od radia, który strasznie przeciąga.
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
policz sobie lampę 600 zderzak 800 maska 450 błotnik 200 wszystko do malowania po 400 do tego pierdoly typu spryskiwacz halogen kratka halogen nie wiadomo co jest pod maską uszkodzone nie wiem jak z robocizna. .. zobaczymy ale jest opcja żeby włożyć pdc jeśli będzie naprawa nie wiem ile wycenia auto jeden mówi ze wgl średniej ceny rynkowej. Drugi ze wgl jakichś tam stawej z systemu ubezpieczalni
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Pech się trzyma ostro... niestety
- B7 Crew
-
[A4 B5] Co myślicie o Osram Night Braker Unlimited H4?
to chyba miałeś inny model osrama. bo te fajnie świecą e deszczu
-
[A4 B5] Co myślicie o Osram Night Braker Unlimited H4?
Osram w ojca b5 jeździ od lipca tamtego roku Różnica jest ogromna. Wiadomo nie jest to bix ale świeci o wiele lepiej niż zwykła żarówka. Płaciłem chyba 85zł
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Auto stoi w Audi Zentrum Hannover i czeka na rzeczoznawce do jutra rana. Ja za to dostałem jako auto zastępcze nową a3 na razie do poniedziałku. Modle się żeby całki nie było bo po małych kalkulacjach wyszła już ładna sumka... Nie wiadomo co w środku pod maską jest grane. Zapalił się check...
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
no poszły ... Lipa ze to na zamkniętym parkingu i policja nic nie ma do tego
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
szybę moglem mieć już jutro ale jakiejś firmy co w carglass wkładają na ori do poniedziałku musze czekać. Narazie mam plexe wstawiona... jedno nie skończone a tu pając cofal i nie widział
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
u mnie leży też Następny będzie Autobahn
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Tylko może jak juz nie dedykowanego ma kłaść na felgi to coś odpornego na wyższe temperatury?
- B7 Crew
-
Pomoc dla Stasia - pilne!
Poszła mała sumka ode mnie !
- B7 Crew
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
gramatura chyba 1000. mam też carbona recznik i tez fajnie zbiera wodę jest chłonny ale mały i dość długo schodzi przy osuszaniu. fajny jest do dolnych partii
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
jak nie dbasz od początku o chromy przy szybach to później jest problem bo robią się takie plamki Co to ten mahmut? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka ręcznik do osuszania tyle ze kosztuje 3x więcej jak fluffy
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
jak najbardziej możesz zawsze to przytrzyma trochę szajnu i trochę hydrobowosci będzie tez kiedyś używałem fluffy ale jak mi Denis napisał żeby zainwestować w porządny sprzęt to od razu kupiłem mahmuta jest przepaść między jednym a drugim
-
A4-KLUB.GERMANY
Przy niedzielnej nudzie dopisze
- B7 Crew
-
Spoty wrocławskie
A była mowa żeby brał b7 od Horneta to się spalaniem przeraził
-
Spoty wrocławskie
niezniszczalna b5 się posypala?
-
Spoty wrocławskie
Ty je jadasz czy jak?
-
Spoty wrocławskie
jeszcze się temat ciągnie?