Treść opublikowana przez TOM3K
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
może był już polerowany to i trochę tych mikronów zeszło
-
Ktoś korzystał z produktów Liqui Moly ?
m Wydaje mi się że te 40 zł to nie aż tak duży pieniądz i lepiej kupić produkt dedykowany to tego typu operacji. Na pewno ma w składzie też coś co zwykła ropka nie ma
-
Czy to jest s-line wewnętrzny?
wiadomo ze lepiej wygląda jak jest znaczek 'sline' ale osobiście zamiast tego znaczka wolałbym el szyby z tyłu
-
Spotkania na drodze
jechał ktoś dzisiaj przez milicz b7 czarna na DB?
-
Spoty wrocławskie
jak zajedziesz w czasie gdy niea dużo ludzi to na każdym bezdotyku... dobrze by było jutro na stadionie zrobić spota bo moja będzie musiała mnie przywieźć
-
Czy to jest s-line wewnętrzny?
tak to sline tez nie mam pakietu swiatło. każdy mógł sobie konfigurować tak naprawdę jak chciał
- B7 Crew
-
Ktoś korzystał z produktów Liqui Moly ?
Ja polecam. Mam teraz u siebie olej LM przed tym był motul i silnik pracował głośniej ( nie tylko ja to zauważyłem) Płukanka lm pewnie też coś wyciągła. Od czasu do czasu leje też dodatek do paliwa tej firmy
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
to Ci gitary nie będę zawracać co dam rade to zrobię sam najwyżej poprawisz
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
uuu ale na następny będziesz może jakieś graty uda mi się kupić to trzeba będzie zamontować
-
B6 DIVISION
Kumpel w ciągu miesiąca dwa razy się lamp pozbył... niedziela rano i taki suprajs... bez auta na 2 tyg bo ubezpieczalnia nie przewiduje auta zastępczego w takiej sytuacji
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Tel miałem wyłączony, widziałem ze dzwoniles teraz na weekend Cię nie ma nie?
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
liczę na to że słońce będzie ładnie świecić Lampa będzie albo dwie i Led lenser p7.2 powinno być ok ? Auto dzisiaj odebrane od mechanika i zrobione rzeczy ekspoatacyjne Kompletny rozrząd ( H4mm3R) Olej Filtry płyn hamulcowy i od wspomagania ( Dzik) Teraz czekam na pakę z ostatnimi brakującymi kosmetykami min powłoką i we wtorek planuje korektę
-
Flexowe Rewolucje
Żeby u mnie tak wyszło cięcie lakieru Super wyszła ta eska
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
panowie miałem do czyszczenia padów środek ale nie wziąłem go ze sobą w niemiec moge je wrzucić z mikrofibrami? do szmatek mam środek z adbl
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Truckerzy
Ja wolę miastem objęchac mieszkam 1.5km od zjazdu moja ulica biegnie równolegle do a2 a jak już to najlepiej na b6 i później b3 albo już dużo wcześniej na b65 wjechać i na b3 i wyjedziesz zaraz przed a7 Tylko fakt ze ja osobowka
-
antena satelitarna
tez są tak czułe jak zwykle satelity? tzn jakiś listek czy coś i brak sygnału?
- B6 DIVISION
-
Truckerzy
dramat na tych drogach dwa dni temu na a2 u mnie , męża koleżanki z pracy ,który jechał z rusztowaniami drugi tir wbij w barierki i innego tira ...
-
antena satelitarna
ok akurat będę teraz w Polsce to kupię wszystko co potrzeba jakąś konkretną grubość kabla kupić?
- Truckerzy