Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to jest paserati
  2. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    może był już polerowany to i trochę tych mikronów zeszło
  3. m Wydaje mi się że te 40 zł to nie aż tak duży pieniądz i lepiej kupić produkt dedykowany to tego typu operacji. Na pewno ma w składzie też coś co zwykła ropka nie ma
  4. wiadomo ze lepiej wygląda jak jest znaczek 'sline' ale osobiście zamiast tego znaczka wolałbym el szyby z tyłu
  5. jechał ktoś dzisiaj przez milicz b7 czarna na DB?
  6. jak zajedziesz w czasie gdy niea dużo ludzi to na każdym bezdotyku... dobrze by było jutro na stadionie zrobić spota bo moja będzie musiała mnie przywieźć
  7. tak to sline tez nie mam pakietu swiatło. każdy mógł sobie konfigurować tak naprawdę jak chciał
  8. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie ma ktoś na zbyciu zestawu pod otwieranie bagażnika z pilota ?
  9. Ja polecam. Mam teraz u siebie olej LM przed tym był motul i silnik pracował głośniej ( nie tylko ja to zauważyłem) Płukanka lm pewnie też coś wyciągła. Od czasu do czasu leje też dodatek do paliwa tej firmy
  10. to Ci gitary nie będę zawracać co dam rade to zrobię sam najwyżej poprawisz
  11. uuu ale na następny będziesz może jakieś graty uda mi się kupić to trzeba będzie zamontować
  12. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kumpel w ciągu miesiąca dwa razy się lamp pozbył... niedziela rano i taki suprajs... bez auta na 2 tyg bo ubezpieczalnia nie przewiduje auta zastępczego w takiej sytuacji
  13. Tel miałem wyłączony, widziałem ze dzwoniles teraz na weekend Cię nie ma nie?
  14. liczę na to że słońce będzie ładnie świecić Lampa będzie albo dwie i Led lenser p7.2 powinno być ok ? Auto dzisiaj odebrane od mechanika i zrobione rzeczy ekspoatacyjne Kompletny rozrząd ( H4mm3R) Olej Filtry płyn hamulcowy i od wspomagania ( Dzik) Teraz czekam na pakę z ostatnimi brakującymi kosmetykami min powłoką i we wtorek planuje korektę
  15. Żeby u mnie tak wyszło cięcie lakieru Super wyszła ta eska
  16. panowie miałem do czyszczenia padów środek ale nie wziąłem go ze sobą w niemiec moge je wrzucić z mikrofibrami? do szmatek mam środek z adbl
  17. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    mówiłeś ze przy klimie to norma
  18. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    chciałbym
  19. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    01207 - Control Module for Auxiliary Heater (j364) 004- No Signal/Communication mam taki błąd w immo od czego mogło się to stać i jak temu zaradzić?
  20. TOM3K odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja wolę miastem objęchac mieszkam 1.5km od zjazdu moja ulica biegnie równolegle do a2 a jak już to najlepiej na b6 i później b3 albo już dużo wcześniej na b65 wjechać i na b3 i wyjedziesz zaraz przed a7 Tylko fakt ze ja osobowka
  21. tez są tak czułe jak zwykle satelity? tzn jakiś listek czy coś i brak sygnału?
  22. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ty się za jazdę weź
  23. TOM3K odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    dramat na tych drogach dwa dni temu na a2 u mnie , męża koleżanki z pracy ,który jechał z rusztowaniami drugi tir wbij w barierki i innego tira ...
  24. ok akurat będę teraz w Polsce to kupię wszystko co potrzeba jakąś konkretną grubość kabla kupić?
  25. TOM3K odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    mam nadzieje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.