Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    no jasne 24 grudnia
  2. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    zanim on ogarnie to ja się nauczę wszystkich schematów na pamięć
  3. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    w grudniu się świecił nie będzie
  4. Bezdotykiem nie zmyjesz całego brudu. Jak masz pianownice to aktywna piana z neutralnym PH ładnie spłukać i później mycie na dwa wiadra też najlepiej szamponem nie podjadającym wosku... Myć powinieneś zawsze na dwa wiadra
  5. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    znajdź ją dla mnie misiu !
  6. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Fajnie w takim razie muszę się za resztą rozejrzec. Będę potrzebował w niedalekiej przyszłości kilka części do wnetrza. tj. uchwyt kubka ,ESP, przycisk pod pdc razem z całą tą ramka i zaslepkami, tunel środkowy bez uchwytu na telefon, popielniczka i ramka zmiany biegów pod manual w szczotkowanym aluminium wSzyszko soul i w jak najlepszym stanie
  7. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie miałem przyjemności z tym pracować... Może się to zmieni jak Ci się nie spieszy to zamówię na próbę bo i tak już mi się lubrykant kończy i zdam relacje Tomek chyba faktycznie jest pod kontrolkę w półce Znalazłem takie zdjęcie z kostką https://www.flickr.com/photos/audi_a4_klub_polska/21691781850 A kabel może iść od do awaryjnych bo tam jest mostek pod podświetlenie ale skąd by się tam wzięła? Ma to airbag off jakiś kod wyposażenia?
  8. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Widzę że Ci kosmetyków brakło
  9. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Teraz wybadalem to tak jakby to awaryjnych szedl kabel
  10. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tylko ze nie mam airbag off... i raczej tego tu nie bylo
  11. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    od czego to może być kostka? mam ja za radiem
  12. cóż juz się nic nie zrobi... Cieszy mnie tylko fakt ze ubezpieczalnia fajnie podchodzi do sprawy i do końca tyg mam mieć wycenę a tydz później kasę na koncie Teraz priorytet to alarm no i musze poszukać garażu
  13. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To rozejrzyj się w niemczech jest pełno komisów które mają fajne autka i pieniadze nie są duże.
  14. wygląda ciekawie będę musiał poszukać więcej info o tym
  15. a jest coś w pobliżu do zwiedzania ?
  16. Chce się wybrać z dziewczyną jej siostrą i chłopakiem do Chorwacji. Interesuje coś gdzie będzie można się zabawić , dobrze zjeść no i troche pozwiedzać . Okres to 10 dni . Macie coś takiego ? Planujemy jechać czerwiec max początek lipca kiedy muszę zacząć rozglądać sie za pokojami ? I może macie coś dobrego w takich rejonach ? Będę jechać od siebie do Monachium i później do Chorwacji może macie po drodze też jakieś ciekawe miejsca do zwiedzania
  17. Gadasz głupoty ! Ojciec ma OLEO-MAC już chyba 8 lat i chodzi jak nówka troche metrów przerobiła drzewo różnego rodzaju . Pewnie kupiłeś od rumuńca pod marketem coś i teraz tak gadasz
  18. TOM3K odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    To jest najlepsza opcja , ale do czasu. W grudniu chyba planują tam jakieś remonty
  19. TOM3K odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    powiem Ci hannover omijaj od hannover Ost do Garsen korki a nawet do Wunstorf w piateczek 1.20 h jechałem 15 km.
  20. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    z przodu nie ma różnicy
  21. jak Ci się rzuci w oczy troche porysowany ekran to pisz Anetka zrobiła mu znaki szczególne
  22. Szczurek Ty tam patrz czy we Wrocławiu się nie sprzedaje A tak serio to cały weekend zjebany. Moja wczoraj miała urodziny chciałem ja dzisiaj zabrać gdzieś a tu pipa
  23. trafi wreszcie na niego. Tego mu życzę z całego serca!
  24. najlepsze ze auto stało pod lampą przy głównej ulicy i zaraz przy bloku. a syf taki w aucie ze masakra fotele plastiki wszystko brudne...
  25. kod to raczej dla niego nie problem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.