Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    W większości przypadków jest to żarnik. I ja stawiam właśnie na to. Oczywiście jak mu się chce dwa razy w to bawić to może sprawdzić
  2. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A po co zamieniać żeby zobaczyć który mruga?
  3. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A czemu Ci je zabrali skoro nawet Ci kasy nie wypłacili?
  4. Ja mam zaufanego mechanika robiłem u niego moje pierwsze b5 ojciec robi swoje moje b7 tez u niego robiłem (w sumie to tylko wymiany oleju) b8 tez będę do niego oddawał bo wiem ze gościu zrobi jak należy i przy tym zostawi czyste auto.
  5. Ten gościu to jakiś żart.Zajmował się autem mojej dziewczyny wymieniał wszystko do okola oprócz tego co trzeba. Kasowal jak Autoryzowany serwis Zgadzam się z Tomkiem. Panowie z Wesółki to żart. Ogólnie w Twardogórze nie ma mechaników , są tylko wymieniacze. Żadnemu bym nie oddał mojego samochodu. Jeszcze Sieroka dodać kolejny cudowny mechanik w Twardogorze
  6. Nie powiem Ci który to robił. Auto było do niego zaprowadzone bo biegi nie wchodziły jak należy to wymyślił że skrzynia padła .mówiłem wtedy dziewczynie ze weźmiemy to auto do mojego mechanika tak zrobiliśmy mój mechanik poszukal okazało się że poprostu rozleciala się ta plastikowa kulka przy lewarku zmiany biegów koszt praktycznie zerowy w porównaniu do wymiany skrzyni biegów. Wcześniej byl problem z ładowaniem niby wysłał alternator do regeneracji po wyjeździe od niego nic się nie zmieniło i stwierdził że trzeba nowe aku kupić co było kłamstwem... Nie dawno jej szwagier się uparł żeby do niego jechać tez mówił ze dobry i tak dalej wymieniali mu coś tam przy zawieszeniu bo stukalo ale chyba nawet nie sprawdzili czy problem znikł bo stuka dalej albo im się nie chciało bawić z tym dalej...
  7. Masz takie prawo
  8. Ten gościu to jakiś żart. Zajmował się autem mojej dziewczyny wymieniał wszystko do okola oprócz tego co trzeba. Kasowal jak Autoryzowany serwis
  9. TOM3K odpowiedział(a) na 7ups temat w Audi A6/S6/RS6
    Już je masz, bo jestem ciekaw jak to się prezentuje wszystko
  10. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    to Ci pewnie policzyli amortyzacje tych części i wcześniejsze ich uszkodzenia. Mi tak chcieli policzyć przy wycenie plastików uszkodzonych przy kradzieży ale miałem pełno zdj gdzie było widać że wszystko było w stanie idealnym i musieli przyznać mi racje.
  11. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kaju Co oni Ci tam wymyślili?
  12. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jednak koniec z nim ?
  13. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie z jakimi numerami mogę wziąć lampy ? Potrzebuje z numerem 8E0941030AS z czym to mogę zamienić ?
  14. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Juz znalazłem odpowiedz coś musiałem pomieszac. dzięki
  15. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    kiedyś mi się obiło coś o uszy ze to nie zadziała. Dlatego pytam wiem przecież ze samego wyświetlacza się nie wymieni
  16. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dobrze kojarzę ze jak jest mono fis to na kolor się nie da zmienić?
  17. Miałeś walony tył czy jak ?Sorki jozek726 Zrobił swapa na 1.9 tdi
  18. Nawet gdyby to co? Komentujesz każdego auta a swoje gdzie pokazałeś ?
  19. Naprawdę wszędzie musisz się każdego czepiać ? Gdzie nie zajrzę coś Ci zawsze nie pasuje...
  20. nie no na lifta nawet się nie czaje. Chodzi o to żeby sobie siadła do b8 w pełnej skórze przejechała się autem z podobnym silnikiem i automatem.
  21. dlatego zabieram ja do Audi zentrum niech sobie poogląda wsiadzie fakt ze maja tam tylko polifty ale chociaż się przymierzy
  22. uwierz chciałbym jeszcze mała szansa jest. Na weekend umówiłem się na dwie do obejrzenia w okolicy tej białej. Gościowi się nie spieszy ze sprzedażą i cały czas nią jeździ.
  23. nie wiem jak u Ciebie ale u mnie nie warto... Kontrolują na obcych blachach i czepiają sie. Jakieś kary śmieszne daja. Po drugie sprowadzić to auto do polski i tam rejestrować wykupić ac itd to tez kosztuje
  24. A5 mi się bardzo podoba. Jednak roznica w ubezpieczeniu między a4 a a5 jest dość spora prawie 800 euro rocznie
  25. Z colourlock będziesz zadowolony jak nie jest mocno zabrudzone to kup wersje soft. co prawda na skórach volvo ale tu też się spisza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.