Treść opublikowana przez TOM3K
- B7 Crew
-
Rodzaje świateł przednich w B8 - pomocy
Poczytaj tu o zmianie https://a4-klub.pl/index.php?/topic/299470-zmiana-przodu-na-poliftowy-2012-2015/
-
Spoty wrocławskie
A piecowo ktoś we Wrocławiu przyciemnia szyby ? Mam przyciemnione folią, ale jakoś średnio to wygląda jak dla mnie
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
zależy co masz na myśli bo możesz tylko oczyścić lakier i nałożyć wosk a możesz zrobić korekte i jakaś powłokę lub też wosk. Pierwsza opcja jest do ogarnięcia samemu bez jakichś dużych kosztów natomiast opcja korekty to droższy biznes dochodzi kilka rzeczy które podnoszą cene. myjesz auto chemia na bezdotyku?jak robi bez cleanera to ile ma mu wytrzymać ten wosk?
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Ciężko mi określić co mi nie pasuje. Bardziej byłem zadowolony jak kupiłem swoje pierwsze b5 niż to b8 może dla tego że chciałem 3.0 z q a wyszło mi znowu 2.0 . Może uda się odłożyć jakąś kaske na jakieś mody i wróci zadowolenie
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
po detailingu może założę temat narazie nawet nie mam zdj bo nie mam czasu Zwykle b8 wewnętrzny sline, panorama. Szukałem 3.0 ale odpuściłem bo ich stan nie był zbyt dobry wiec padło na zwykłe 2.0 caga. Narazie jestem średnio zadowolony. Wgl mi ta b8 nie leży
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
a no mam
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Jeszcze złożona nie jest. W następnym tyg montują błotnik i idzie do lakiernika. Także musiała to być inna b7
-
B8 TrOOOOp
hak na 100 % ori. Jeszcze czymś te belki się różnią żebym dobra kupił
-
B8 TrOOOOp
Nie ma opcji żeby mi się to przydało. Jak po odłączam to wszystko od haka to jakiś błąd będzie nie? Jak go wykodowac?
-
B8 TrOOOOp
A jak hak jest schowany to nic nie wadzi jak się założy zwykły zderzak?
-
B8 TrOOOOp
Chciałbym zmienić zderzak na lifta z tyłu ale mam hak i nie wiem czy mogę założyć zwykły zderzak który nie jest do niego przystosowany? Hak cały czas jest schowany bo nie mam potrzeby go uzywac. Czy ewentualnie bez problemu można go całkowicie wyrzucić?
-
XVIII Ogólnopolski Zlot i XI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 24-26.03.2017r
TOM3K i Anetka
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
A4-KLUB.GERMANY
Nic nikogo nie ominęło
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Na KA masz testy tej piany
-
B8 TrOOOOp
q3 mojego wujka jak i tiguan drugiego ma te problemy ale w ASO mówią ze to nie problem dla tych silników
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Spoty wrocławskie
mogę Ci je dać bo i tak leżą a z tego co pamiętam są w stanie idealnym. Kupiłem kiedyś boczki i one były przy nich
-
Spoty wrocławskie
mam jakieś dekory w drzwi jak chcesz