Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mając MMI 2G trzeba samemu dołożyć moduł bluetooth ? Czy jest tak prosto jak przy 3G ?
  2. po 30kkm poszedł Ci rozrząd? Dzięki Może nie mod ale mały zestaw na zimę zakupiony poprzednie miały już dość
  3. Rozrząd chce zmienic jak najszybciej. W najbliższym czasie zamówię części
  4. widzę ze nigdy nie czytałeś co pisze producent...
  5. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    daj znać na pw ile sobie cenisz
  6. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Rotorki idą na sprzedaż?
  7. Jak juz pisałem. Dla mnie różnica znikoma między tymi dwoma autami
  8. Jakoś Cię trzeba zmotywować
  9. Postaraj się żeby dojechać bo nie znasz dnia ani godziny kiedy prawko będziesz oddawał
  10. Chce się wsiadać teraz trochę się tego boję , ale jakoś to wyjdzie chciałbym wsadzić klimatronik z polifta . O częściach gadałem juz z jednym ale coś mu chyba czasu brakuje... A no tak rozrząd za chwilkę będzie zmieniany razem z olejem . Pewnie w następnym miesiącu
  11. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  12. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    mam taki sam jeszcze
  13. To co Pany myślim coś czy nie ?
  14. Powoli dopieszczam, ale poprzedni właściciel palił w aucie i trochę pracy we wnętrzu teraz autko wymaga... obecnie 172kkm
  15. Tak ale została w rodzinie. Ojciec będzie nią jeździł
  16. Pewnie coś dojdzie rozglądam się za Fotochromem. Urlop mam do wtorku to byłby czas na montaż
  17. Jakiejś wielkiej przepaści nie ma. W sumie to tu mniejszy komfort przez zawieszenie 1bv
  18. W sumie masz rację Będzie MMI 3g tylko trzeba chwile na to poczekać pewnie na następnym urlopie uda się umówić z Grzesiem i się to ogarnie [emoji1]
  19. Zawsze chciało by się więcej. Dzięki . Co do modów to jeśli jutro się kurier zjawi to pierwszy mod wpadnie
  20. po raz kolejny.. Tym razem z b8-ką 2.0 TDI CAGA AVANT -Wyposażenie dość ubogie min: -Sline Wewnetrzny -Panorama -Zawieszenie 1bv -Fotele Półskóra podgrzewane el. regulowane lędźwie -Klima 1-strefowa -Bixenon -MMI 2G Low ze zmieniarką na 6 płyt -Monochromatyczny FIS -Pakiet światło - 4 x Elektryczne szyby -AUDI HOLD ASSIST -PDC tył -Czujnik światła -Czujnik deszczu -DRL/CLH -Tempomat -Podgrzewane spryskiwacze -Podgrzewane lusterka -6x AIRBAG -Hak -18" lato opony 245/45 Michelin -16" zima opony 205/55 Michelin Plany -Kierownica b8 lift -Klima 3-strefowa -MMI 3g -Kolorowy FIS -Rotor 19" -Pełen detailing Zrobione -Kierownica a4 b8 Lift ścięta - 18.01.2017 -Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED - 23.01.2017 -Spryskiwacze mgiełkowe z A4 B9 - 10.02.2017 -Przyciski chrom od sterowania szyb - 24.07.2017 -Nakładki na pedały a'la RS - 24.07.2017 Kilka zdjęć Pozdrawiam !
  21. Problem jest taki ze teraz prawie nic nie widać przez te lusterka. Po trasie kilku set kilometrów jest tragedia w poprzednim aucie nie było tego gdy na lusterkach leżał preparat od soft99
  22. mówił ze 22 punkty ma i musi uważać To będzie jego wymówka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.