Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. Jeszcze trochę to o 2.0 ALT pomyśli
  2. Nieciekawie to wygląda... Czytając to wszystko odchodzi trochę ochota na 3.0 ale z drugiej strony można też trafić i jeździć bez kłopotu W głowie już mi też siedzi b8 z początku produkcji. Jedynie to mogę Ci życzyć żeby poszło gładko i bez dodatkowych kosztów
  3. Czyli zapowiadają się jeszcze większe wydatki ?
  4. . Wyszło tam już coś z tymi wtryskami ?
  5. Frost dawno żadnych zdj nie było
  6. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A o 3.0 w b8 się ktoś wypowie. Patrzę na 2009 rok w automacie. Wychodziły tam 6 biegowe prawda? Nie jest to to co CDUC ale jest chyba lepszy niż ASB w b7?
  7. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ok musze jakieś info znaleźć ile takie coś kosztuje. A przy zakupie na co zwracać uwagę. w sensie co jest najdroższe w dołożeniu z wypasu? Chodzi o rocznik 2009 może 2010. Bije się z myślami czy b7 czy b8... B&O też gra tak tragicznie jak w S5 ?
  8. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    to końcówka 2008 rok. Co tam się da lepszego włożyć?
  9. TOM3K odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakie tu jest MMI ?
  10. to co tam wrzucasz na lato teraz?
  11. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Musze zapytać bo fajny egzemplarz znalazłem.
  12. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ok dzieki za odpowiedz. Po co ktoś to brał do prywatnego auta?
  13. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    tzn jak dla pracowników?
  14. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    co to to jest to logbook?
  15. A nie zdejmowałeś dekora przy lewarku biegów? U mnie te blaszki spadły przy zakładaniu i brzęczały niemiłosiernie . Sprawdź to
  16. Chciałbym Nawet bardzo, miałem okazje przejechać się tym nowym 3 litrowym ale niestety plany są inne i pieniądze potrzebne na coś innego Ale auto prawdopodobnie zostanie w rodzinie bo mój tata jest już prawie zdecydowany
  17. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pokaż jaka masz
  18. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    u mnie od sierpnia tamtego roku jeździ i działa nigdy zasięgu nie zgubiła. u Kaja chyba jeszcze dłużej
  19. Za bardzo nastawiony jestem na 3.0 żeby teraz zmieniać decyzję. Koszta są bardzo duże patrząc na wartość auta, ale dążę do tego żeby mieć auto które jeździe fajnie i ma przyjemny dla ucha dźwięk. Marzę o quattro od dawna ale nigdy nie mogłem się zdecydować na nic. Kupując to auto patrzyłem najbardziej na ekonomię teraz zdecydowałem ze to przechodzi na drugie miejsce.
  20. Trochę czasu poszło na sam detailing korekta lakieru, wnętrze ale to lubię robić, więc połączone przyjemne z pożytecznym . Co do BRD to tak średnio mi to podchodzi a tam też trzeba patrzeć na wtryski fakt faktem że rozrząd nie kosztuje tyle co w 3.0 ale pewnie są inne kosztowne bolączki
  21. to z regulacją to dobry pomysł. Ja osobiście robiąc takie coś robil bym to z myślą żeby tego światła za wiele nie było.
  22. Jest mało ale będę szukał i może znajdę Popatrz co pisałem przed chwila o dołożeniu q to samo tyczy się swapa silnika
  23. Liczyłem już wszystko i wiem że koszta utrzymania są spore. Ale chciałbym również quattro a tu niestety go nie mam. Fakt dołożyć mogę, ale w jakiejś konkretnej firmie gdzie policzą tyle co warte jest auto
  24. Dużo przemawia za tym żeby nie sprzedawać, ale jeszcze więcej żeby sprzedać i kupić coś mocniejszego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.