Treść opublikowana przez TOM3K
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Jeszcze trochę to o 2.0 ALT pomyśli
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Nieciekawie to wygląda... Czytając to wszystko odchodzi trochę ochota na 3.0 ale z drugiej strony można też trafić i jeździć bez kłopotu W głowie już mi też siedzi b8 z początku produkcji. Jedynie to mogę Ci życzyć żeby poszło gładko i bez dodatkowych kosztów
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Czyli zapowiadają się jeszcze większe wydatki ?
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
. Wyszło tam już coś z tymi wtryskami ?
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Frost dawno żadnych zdj nie było
-
B8 TrOOOOp
A o 3.0 w b8 się ktoś wypowie. Patrzę na 2009 rok w automacie. Wychodziły tam 6 biegowe prawda? Nie jest to to co CDUC ale jest chyba lepszy niż ASB w b7?
-
B8 TrOOOOp
Ok musze jakieś info znaleźć ile takie coś kosztuje. A przy zakupie na co zwracać uwagę. w sensie co jest najdroższe w dołożeniu z wypasu? Chodzi o rocznik 2009 może 2010. Bije się z myślami czy b7 czy b8... B&O też gra tak tragicznie jak w S5 ?
-
B8 TrOOOOp
to końcówka 2008 rok. Co tam się da lepszego włożyć?
- B8 TrOOOOp
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
to co tam wrzucasz na lato teraz?
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
brzęczenie blaszki w kokpicie
A nie zdejmowałeś dekora przy lewarku biegów? U mnie te blaszki spadły przy zakładaniu i brzęczały niemiłosiernie . Sprawdź to
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Chciałbym Nawet bardzo, miałem okazje przejechać się tym nowym 3 litrowym ale niestety plany są inne i pieniądze potrzebne na coś innego Ale auto prawdopodobnie zostanie w rodzinie bo mój tata jest już prawie zdecydowany
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
u mnie od sierpnia tamtego roku jeździ i działa nigdy zasięgu nie zgubiła. u Kaja chyba jeszcze dłużej
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Za bardzo nastawiony jestem na 3.0 żeby teraz zmieniać decyzję. Koszta są bardzo duże patrząc na wartość auta, ale dążę do tego żeby mieć auto które jeździe fajnie i ma przyjemny dla ucha dźwięk. Marzę o quattro od dawna ale nigdy nie mogłem się zdecydować na nic. Kupując to auto patrzyłem najbardziej na ekonomię teraz zdecydowałem ze to przechodzi na drugie miejsce.
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Trochę czasu poszło na sam detailing korekta lakieru, wnętrze ale to lubię robić, więc połączone przyjemne z pożytecznym . Co do BRD to tak średnio mi to podchodzi a tam też trzeba patrzeć na wtryski fakt faktem że rozrząd nie kosztuje tyle co w 3.0 ale pewnie są inne kosztowne bolączki
-
A4 B7 1.8T [BFB] AVANT / 345MM / DP+320CC / STAGE 205KM-326NM / DSMIC / STP k6s/ scq
to z regulacją to dobry pomysł. Ja osobiście robiąc takie coś robil bym to z myślą żeby tego światła za wiele nie było.
-
A4 B7 1.8T [BFB] AVANT / 345MM / DP+320CC / STAGE 205KM-326NM / DSMIC / STP k6s/ scq
Skoro go nie widać to po co jest?
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Jest mało ale będę szukał i może znajdę Popatrz co pisałem przed chwila o dołożeniu q to samo tyczy się swapa silnika
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Liczyłem już wszystko i wiem że koszta utrzymania są spore. Ale chciałbym również quattro a tu niestety go nie mam. Fakt dołożyć mogę, ale w jakiejś konkretnej firmie gdzie policzą tyle co warte jest auto
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Dużo przemawia za tym żeby nie sprzedawać, ale jeszcze więcej żeby sprzedać i kupić coś mocniejszego