Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. czemu? trochę poczytałem i chwalili. rozmawiałem chwile z kolega w Niemczech który nakłada cały czas te powłoki i mówił że są wytrzymałe i dość proste w aplikacji a jako ze to będzie pierwsza aplikacja powłoki chodziło właśnie o to. Po kolejnej rozmowie doszedłem do wniosku ze odpuszczę narazie i zrobię to po finiszu w czasie gdy będę w stanie odstawić auto na dłuższy czas żeby powłoka dobrze związała. zastanawiałem sie tez nad maxprotec o niej też chwilkę gadałem ale niby trudniejsza aplikacja. Tak naprawdę jeszcze mogę zmienić powłokę na coś innego ale czy warto? Pieniądze nie duże wiec na naukę w sam raz a jaki będzie efekt dowiem się niedługo. także tego dzisiejsza niespodzianka
  2. gościu w co uszol podał nie odbiera a nówka zima czeka i szkoda zakladac.
  3. Ja mam welniaki z carpro i gyeon i fakt trzeba o nie dbać. jest też megs z fibry do dolnych elementów i jego wystarczy wypłukać porządnie. ze wszystkich jestem mega zadowolony. I mogę je wszystkie polecić
  4. jak pasuje od Seata to pewnie w aso dostaniesz to za połowę tego co na allegro
  5. Jest kozak ! :thumbup1: I dzięki za przejażdżkę
  6. jakiś dokładny adres masz ?
  7. Macie kogoś od ustawiania geometrii kół w oleśnicy ?
  8. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    nie kupiłeś tego czasem od jakiegoś leśniczego?
  9. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Andrzej w polsce siedzi.
  10. chyba aż tak nie wyprowadzi bo widać ze ona jest rozciągnięta dość mocno ale spróbować nie zaszkodzi Ma nową kiere to na podłokietnik nawet nie zerka
  11. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    trzeba się na b6 przesiąść widać lepszy wypas miały
  12. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    W etce nie widzę takiej...
  13. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    w b7 nie ma podgrzewanej tylko w B6 wychodzila
  14. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    chciałem wymienić szybę z ubezpieczenia bo miałem naprawiana , ale widzę ze lekko poszło dalej. Ale skoro to kosztuje 750 zł to nie warto robić to z AC bo zniżki mi poleca a wkładu własnego mam 150€. a robota ile ?
  15. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tylko 750 kosztuje ori? w Hanowerze w carglass zawolali 530€
  16. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ile za ta akustyczna płaciłes?
  17. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    A kierowców bierzemy ?
  18. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    trzeba będzie czekam co na to spotkanie powie Andrzej. Napisze jeszcze do jednego chłopaka z hanoweru tylko nie wiem czy jego 1.9 jeszcze jeździ
  19. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    żebym miał kolejna fotkę? nie dawno mi przyszło za czerwone
  20. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Mi jedynie niedziela bo sobota w robocie. jakieś ciekawe miejsce trzeba znaleźć Tylko Ciekawe czy Andrzej w garażu nie będzie siedział
  21. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    długi weekend już był, więc ta impreza pewnie też Andrzej , Binek może w niedziele się gdzieś zjedziemy ?
  22. nie miałem okazji robić czymś innym także nie mam porównania Jakimś linkiem zarzucić możesz?
  23. rozumiem ze lepiej się tym pracuje nic pędzelkiem może i moja maskę da się uratować
  24. no no ale co to za sprzęt?
  25. aż tak delikatny lakier ze przy takim przebiegu odpryski? Czym uzupełniasz te ubytki?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.