Treść opublikowana przez TOM3K
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
zrób kilka rozcienczen i zobacz które wystarczajaco dobrze zbierze brud. zacznij od najslabszego. Tym sposobem nie powinieneś niczego uszkodzić.
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Raczej tak, to tak jakbyś na brudny samochód nałożył wosk.
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
tak chodzi o panel klimatonika. Robie to ze względów bezpieczeństwa. Wole nie ryzykować i przemyc to jednak słabszym roztworem niż uszkodzić elektronikę i wydać parę stowek na nowy.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
no jeśli bez przygotowania nałożyłeś to długo nie polezy. za pierwszym razem jak nie miałem pojęcia o niczym nałożyłem na brudne opony to po dwóch dniach nie było śladu. teraz przeczyszcze ADBL Tire and rube lekko ipa i wtedy jest ok
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Oczywiście że trzeba rozcieńczyć. Ja APC od SG robię 1:6 a przy klimatroniku i innych takich 1:8
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Jest Git Wypadałoby to zrobić
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Polecam ADBL QD1, za 60 zł masz 1L również mogę go polecić
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
raczej nie możliwe Może warto zainwestować w ręcznik do osuszania ? jak to porządnie zrobisz to żadnych plam po wodzie nie będziesz miał
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Ja robię zakupy w ShiningCar i jestem zadowolony dressing na plastiki nakładam aplikatorem z mikrofibry a tam gdzie nie dojdę mam pędzelek piankowy , a jeśli chodzi o skórę od producenta jest aplikator piankowy W Polsce będę dopiero we wrześniu na dłużej i będzie trzeba coś pomyśleć
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Ja osobiście mam natural Look od poorboy's mnie efekt zadowala. ale np znajomy się na unique pokusił i tez zadowolony. a na skórę mam od furniture Clinic i podoba mi się to bo jednak od lutego nic ze skórą nie robiłem a wygląda bardzo ładnie
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
krem na skórę? warto coś położyć na plastiki zawsze to jakas ochrona i jak dobry dressing to poprawi wygląd
-
B6 DIVISION
gwerty ma jakąś tam firmę co regeneruje przetwornice i mówił ze profi robota
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Wolałbym chyba w nocy bo przy pierwszym razem może być troche motania się i nie wiadomo kiedy temperatura wzrośnie
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
z wilgotnością problemu nie powinno być ale gorzej z temperaturą najwyżej w nocy będę nakładał
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Więc jak Panowie skusić się na uncra ?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
mowa tu o rotacji kraussa P7. Czyli teraz trochę mętlik w głowie co do powłoki. ale dzięki za naprowadzenie ☺
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Wariant modułu komfortu – ADAPTATION 10, kanał 61: 0 – bez dodatkowego oświetlenia przestrzeni stóp, szyby tylnych drzwi w elektryce 1 – bez dodatkowego oświetlenia przestrzeni stóp, szyby tylnych drzwi w korbach 2 – dodatkowe oświetlenie stóp, szyby tylnych drzwi w elektryce 3 – dodatkowe oświetlenie stóp, szyby tylnych drzwi w korbach
-
Kogo autko na TUNING & MOTORSPORT
Ten to chyba już rozłożony na części z tego co kojarzę to go ukradli ...
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Tak tylko pamiętaj o odpowiednim zakodowaniu nowego modułu
-
Lustrzanka cyfrowa - jaka ?
Ja kupiłem jednak D3300 18-105mm i jest spoko jeszcze muszę się nim pobawić bo jak narazie nie było czasu:)
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Mam dwa pytania. Spotkałem się z opinią że zakładając talerz mocujący o innym rozmiarze mogą powstawać dziwne wibracje . Prawda to ? Mam talerz 125mm a przydałby się też mniejszy i teraz nie wiem czy kupić coś "mini" czy tylko talerz i pady. Myślę nad powłoką tylko nie jestem pewien co wybrać żeby nie wymagało jakichś szczególnych warunków aplikacji bo będę to robił w zwykłym garażu. Wiadomo temperatura i wilgotność jest losowa. Co możecie polecić ?
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Jest dobrze
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Brak świateł, wycieraczek, kierunków - chwilowo
Możesz mieć uszkodzoną stacyjkę. Ja tak miałem wystarczyło cofnąć minimalnie kluczyk i wszystko grało. Spróbuj jeśli zadziała masz winowajce