Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. zrób kilka rozcienczen i zobacz które wystarczajaco dobrze zbierze brud. zacznij od najslabszego. Tym sposobem nie powinieneś niczego uszkodzić.
  2. Raczej tak, to tak jakbyś na brudny samochód nałożył wosk.
  3. tak chodzi o panel klimatonika. Robie to ze względów bezpieczeństwa. Wole nie ryzykować i przemyc to jednak słabszym roztworem niż uszkodzić elektronikę i wydać parę stowek na nowy.
  4. no jeśli bez przygotowania nałożyłeś to długo nie polezy. za pierwszym razem jak nie miałem pojęcia o niczym nałożyłem na brudne opony to po dwóch dniach nie było śladu. teraz przeczyszcze ADBL Tire and rube lekko ipa i wtedy jest ok
  5. Oczywiście że trzeba rozcieńczyć. Ja APC od SG robię 1:6 a przy klimatroniku i innych takich 1:8
  6. Jest Git Wypadałoby to zrobić
  7. Polecam ADBL QD1, za 60 zł masz 1L również mogę go polecić
  8. raczej nie możliwe Może warto zainwestować w ręcznik do osuszania ? jak to porządnie zrobisz to żadnych plam po wodzie nie będziesz miał
  9. Ja robię zakupy w ShiningCar i jestem zadowolony dressing na plastiki nakładam aplikatorem z mikrofibry a tam gdzie nie dojdę mam pędzelek piankowy , a jeśli chodzi o skórę od producenta jest aplikator piankowy W Polsce będę dopiero we wrześniu na dłużej i będzie trzeba coś pomyśleć
  10. Ja osobiście mam natural Look od poorboy's mnie efekt zadowala. ale np znajomy się na unique pokusił i tez zadowolony. a na skórę mam od furniture Clinic i podoba mi się to bo jednak od lutego nic ze skórą nie robiłem a wygląda bardzo ładnie
  11. krem na skórę? warto coś położyć na plastiki zawsze to jakas ochrona i jak dobry dressing to poprawi wygląd
  12. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    gwerty ma jakąś tam firmę co regeneruje przetwornice i mówił ze profi robota
  13. Wolałbym chyba w nocy bo przy pierwszym razem może być troche motania się i nie wiadomo kiedy temperatura wzrośnie
  14. z wilgotnością problemu nie powinno być ale gorzej z temperaturą najwyżej w nocy będę nakładał
  15. Więc jak Panowie skusić się na uncra ?
  16. mowa tu o rotacji kraussa P7. Czyli teraz trochę mętlik w głowie co do powłoki. ale dzięki za naprowadzenie ☺
  17. Wariant modułu komfortu – ADAPTATION 10, kanał 61: 0 – bez dodatkowego oświetlenia przestrzeni stóp, szyby tylnych drzwi w elektryce 1 – bez dodatkowego oświetlenia przestrzeni stóp, szyby tylnych drzwi w korbach 2 – dodatkowe oświetlenie stóp, szyby tylnych drzwi w elektryce 3 – dodatkowe oświetlenie stóp, szyby tylnych drzwi w korbach
  18. Ten to chyba już rozłożony na części z tego co kojarzę to go ukradli ...
  19. Tak tylko pamiętaj o odpowiednim zakodowaniu nowego modułu
  20. Ja kupiłem jednak D3300 18-105mm i jest spoko jeszcze muszę się nim pobawić bo jak narazie nie było czasu:)
  21. Mam dwa pytania. Spotkałem się z opinią że zakładając talerz mocujący o innym rozmiarze mogą powstawać dziwne wibracje . Prawda to ? Mam talerz 125mm a przydałby się też mniejszy i teraz nie wiem czy kupić coś "mini" czy tylko talerz i pady. Myślę nad powłoką tylko nie jestem pewien co wybrać żeby nie wymagało jakichś szczególnych warunków aplikacji bo będę to robił w zwykłym garażu. Wiadomo temperatura i wilgotność jest losowa. Co możecie polecić ?
  22. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja nie miałem nigdy do czynienia z czarnym. mi radzili brać srebrny. wziąłem i jestem zadowolony a ciągnie jeszcze suba z q5.
  23. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    szukaj ze srebrnym wzmakiem
  24. Możesz mieć uszkodzoną stacyjkę. Ja tak miałem wystarczyło cofnąć minimalnie kluczyk i wszystko grało. Spróbuj jeśli zadziała masz winowajce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.