Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Chciałem, ale nie dam rady dzisiaj z czasem, zostaje mi wieczór a jest do 18 . Ty jedziesz ? za tydz do Braunschweigu się wybiorę zobaczyć czy coś ciekawego pokażą
  2. jak ju będziesz miał 2din to i navi będziesz chciał
  3. W a4 b7 też jest jak masz 1din Jeszcze mnie nie stać na takie auto, ale fajnie że ktoś w taki sposób opisuje swoje wszystkie odczucia
  4. zwykłe są dość tanie ale DX już kosztuje więc naprawde zastanów się nad RNS-e nawet zwykłym
  5. Większość osób używa swoich aut poddanych detailingowi na co dzień. Gdyby każdy patrzył na to jak Ty chłopaki teraz siedzieli by tu i prosili w każdym poście żeby kto kol wiek do nich przyjechał na obojętnie jaką opcje. A na obecnie się raczej nie nudzą .
  6. czyli brać megsa i na wykończenie Koch da rade? warto brać w tych butelkach 250ml ?
  7. robisz to podobnie jak bonelowanie podsufitki? i czym jeśli można wiedzieć
  8. i jak je czyścić? na kosmetykaaut.pl zdania na temat czyszczenia pasów są podzielone jedni mówią ze można drudzy ze nie jak to w końcu jest?
  9. wiec na co zwrócić uwagę? z czasem i tak będę chciał dokupić inne pasty żeby sprawdzić samemu jak się sprawują ale narazie wystarczy mi jeden komplet do mojego auta
  10. numer konta po proszę Przy okazji pytanie. Pady Koch chemie i pasty też Koch Chemie powinny raczej dobrze współgrać na lakierze mojej b7 prawda?
  11. tez wątpię żeby ktoś coś takiego zrobił a jeśli już to tak by tonie więcej wyglądało (Stich posłużę się Twoim zdj )
  12. rozbieżność cenowa dość dużą między sklepem qtechniq a innymi sklepami ☺
  13. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    narazie innego wyjścia nie mam. wlece jeszcze w nocy po robocie na a2 i zostawię za sobą trochę dymku
  14. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    nie ma tam nic. jedynie kurz
  15. ale wtedy chyba już nie widać ze to są szmaciane nadkola prawda? a mi chodzi o to żeby jakąś niewidzialną powłokę ochronna
  16. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A jakby zrobić w ten sposób żeby chodził sobie na tym preparacie bezpośrednio go podając? bo jak producent podaje można go używać tez w ten sposób i niby lepsze działanie jest
  17. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    wole kupić 10 butelek LM Tomek po śmialimy się a teraz seria jak to wygląda z kasa i do kogo oddać
  18. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    będę musiał tak zrobić. w najgorszym wypadku gdzie oddać do regeneracji i jakie koszta?
  19. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    wlewalem w tamtym tygodniu LM i szczerze mówiąc po tym zaczęły się te objawy . może jeszcze jedna buteleczke wlać? filtr 8kkm temu przy każdej wymianie zmieniane jest wszystko
  20. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    przy ostatniej wymianie oleju 8kkm temu mechanik sprawdzał wartości to były bliskie zera. mówił ze bardzo dobrze to wygląda
  21. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    przez co mogą być spowodowane szarpniecia na 2 i 3 biegu w manualu? auto przyspiesza ale są takie poszarpywania. i nie dzieje się to zawsze
  22. Nakładał ktoś coś na te szmaciane nadkola ? Strasznie mnie denerwuje to że za każdym jak deszcz popada to pełno syfu na tym jest. Macie coś co by troche zabezpieczyło te nadkola przed łapaniem tego syfu ? Może jakieś środki zabezpieczające do wewnętrznej tapicerki ? Coś co odpycha wode
  23. ile zużyles tej powłoki na całe auto?
  24. W końcu się podda
  25. Sprężyny są ok, amorki były niedawno wymienione i to jedyna rzecz która była ruszana z tyłu. Co do tulei na belce jest duże prawdopodobieństwo ze może być na wykończeniu. Ale przy tym będą takie objawy ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.