Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tylko w technicznym się nabijaja
  2. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    przy obecnym kursie euro na bank nie. nawet jak euro jest w okolicach 4 zł to i tak jest ciut drożej
  3. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Gwerty
  4. Maciek przez to dogryzanie nie wyślę Ci już fotek ze spotu na czas
  5. Co niektórzy będą mieli weekend dopiero za tydz ... Także ciesz się ze swojego szczęścia
  6. etka niby pokazuje że tak jest. Ale jest to i tak i tak zwykła multifunkcja tyle że była brana do eresa.
  7. cos ten link nie dziala
  8. ale sam nie jesteś u.mnie tez tylko robota miałem teraz do Polski zjechać to nawet urlopu nie chcą dać... 7/7 czasem można odczuć
  9. to Martyna się cieszy
  10. Kaju ja nie mam tyle czasu co Ty miałem trochę roboty ostatnio może teraz luzu będzie jak niczego sobie nie wymyślę. następny piątek mam wolny to będe działał może mi się MK uda wymienić tez
  11. ten od Ciebie
  12. trza było 2.0 kupić i tak musze ściągać przód ten zasrany czujnik musze wymienić
  13. z chęcią zobaczę rs'a z taką kierownica ktoś poprostu przykleił znaczek z rs nic więcej
  14. A może miał już zmienioną kostke. nie tylko na naszym forum ludzie to robią ☺
  15. no a później tylko i wszystko jak nowe
  16. Ja brałem od h4mm3r-a i jestem zadowolony. cena chyba 115 za sztukę ale nie pamiętam dokładnie. a co do ściągania zderzaka to ja poradziłem sobie bez
  17. miałem to u siebie wymieniłem żarniki i spokój
  18. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    genau
  19. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    powinieneś się przyzwyczaić po pierwszym rezaniu
  20. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zderzak do avanta. tak trudno jest w Google wbić ?
  21. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    rozumiem teraz w niedziele się gdzieś wybierasz?
  22. to jest taka jakby jedna listwa i na niej są dwie diody możesz kupić za 40-50 zł używke w aso troche więcej kosztuje
  23. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Jak będziesz wracał to wpadnij na bajere kilometr od autobahny mieszkam teraz Na bothfeld

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.