Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. Jeszcze chyba nikomu nie udało się tyle zejść . szacun !
  2. i udaje Ci się to dobrze dotrzeć? bo u mnie średnio to wychodziło.
  3. pozwoliłeś sie oprzeć tym dziewczyną o auto ? :lol: :lol:
  4. :hi:Jak docieracie NW soft99 ? Producent mówi że wysycha całkowicie po około 12h a każe docierać wilgotną mikrofibrą . Nie osłabi to tej NW ?
  5. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    to samo Ci napisałem. można teraz tylko raz zapłacić i koniec bajki.Ja Chciałbym tylko 500€ płacić za ubezpieczenie
  6. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    przez pierwszy rok możesz jeździć na Polskich blachach. Przynajmniej u nas na to zezwalają. Poczekałbym bo wpierdzielisz się w koszta a nie wiadomo czy Ci wszystko pójdzie tak jak tego chcesz
  7. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Na rok
  8. masz coś krzywo ten wydech
  9. pod kanapą też patrzyłeś ?
  10. w Cieszynie to robiłeś?
  11. A więc tak, gumy zostały wymienione ale problem jest nadal. Teraz troszke delikatniej obciera. Możliwe że nowy Amortyzator ma inną budowe ?
  12. Witam ! Zajrzyj Tu : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14304-a4-klubgermany/
  13. Tylko weź pod uwagę ze na autostradach mają brali z gazem. jak jeździłem jeszcze na gazie to kilka razy mi się zdarzyło że brakowało i jezdzilem od stacji do stacji aż w koncu dojechałem na benzynie bo szkoda czasu na takie szukanie
  14. dokładnie w każdym serwisie autogazu kupisz taką przejsciowke koło 50zł kosztuje. I nie ma gazu na każdej stacji ale na drodze do holandi jest około 350km od granicy tam są chyba dwie stacje w niedużych odległościach
  15. Dev w poniedziałek prze dzwonie do Ciebie
  16. te z a6 będą gorsze od 300mm z esy ?
  17. a da się wsadzić z a6 330mm na tył ?
  18. 60zł to kosztuje ? Przedwczoraj w Aso w Hanowerze byłem to 7.5€ kosztował ...
  19. TOM3K odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    przecież napisał Ci ze przerobiony przód radia ma...
  20. TOM3K opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam ! Zbliża mi się serwis wymieniane będzie sprzęgło, rozrząd , swap pompy oleju. Po tych zabiegach chciałbym dołożyć kilka KM . W planach mam zrobić to co robi większość posiadaczy 140-sto konnej wersji czyli Turbo CAHA , cooler z BRD i program. Ale ciekawi mnie czy wymiana wtrysków na jakieś inne (jakie?) dużo da ? Ewentualnie z czym można jeszcze podziałać ?
  21. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak Ci nie będzie przeszkadzać skrzypienie opon to zakładaj śmiało :grin:
  22. metahalogenów szukaj albo jarzeniówek będziesz miał dobre światło tylko wiadomo że jedna lampa nie załatwi sprawy
  23. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Te dwie żółte kostki od airbagu pod fotelem kierowcy są takie same ? To ich numer 8D0971969 Chodzi o placki najzwyklejsze
  24. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ewentualnie pytać o żarówki ps. skrzypiace opony to na Divisionie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.