Treść opublikowana przez TOM3K
-
A4 b7 s-line avant 19"
Jeszcze chyba nikomu nie udało się tyle zejść . szacun !
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
będę ją jeszcze męczył
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
i udaje Ci się to dobrze dotrzeć? bo u mnie średnio to wychodziło.
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
pozwoliłeś sie oprzeć tym dziewczyną o auto ? :lol: :lol:
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
:hi:Jak docieracie NW soft99 ? Producent mówi że wysycha całkowicie po około 12h a każe docierać wilgotną mikrofibrą . Nie osłabi to tej NW ?
-
A4-KLUB.GERMANY
to samo Ci napisałem. można teraz tylko raz zapłacić i koniec bajki.Ja Chciałbym tylko 500€ płacić za ubezpieczenie
-
A4-KLUB.GERMANY
przez pierwszy rok możesz jeździć na Polskich blachach. Przynajmniej u nas na to zezwalają. Poczekałbym bo wpierdzielisz się w koszta a nie wiadomo czy Ci wszystko pójdzie tak jak tego chcesz
- A4-KLUB.GERMANY
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
masz coś krzywo ten wydech
-
Spoty wrocławskie
pod kanapą też patrzyłeś ?
-
Zerwany rozrząd po 4000km
w Cieszynie to robiłeś?
-
Obcieranie tylnego koła przy skręcie
A więc tak, gumy zostały wymienione ale problem jest nadal. Teraz troszke delikatniej obciera. Możliwe że nowy Amortyzator ma inną budowe ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam ! Zajrzyj Tu : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14304-a4-klubgermany/
-
Audiczką przez Niemcy do Amsterdamu.
Tylko weź pod uwagę ze na autostradach mają brali z gazem. jak jeździłem jeszcze na gazie to kilka razy mi się zdarzyło że brakowało i jezdzilem od stacji do stacji aż w koncu dojechałem na benzynie bo szkoda czasu na takie szukanie
-
Audiczką przez Niemcy do Amsterdamu.
dokładnie w każdym serwisie autogazu kupisz taką przejsciowke koło 50zł kosztuje. I nie ma gazu na każdej stacji ale na drodze do holandi jest około 350km od granicy tam są chyba dwie stacje w niedużych odległościach
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev w poniedziałek prze dzwonie do Ciebie
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
te z a6 będą gorsze od 300mm z esy ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a da się wsadzić z a6 330mm na tył ?
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
60zł to kosztuje ? Przedwczoraj w Aso w Hanowerze byłem to 7.5€ kosztował ...
-
[B5 1Z] A4 TDi
przecież napisał Ci ze przerobiony przód radia ma...
-
Co wymienić przy BLB
Witam ! Zbliża mi się serwis wymieniane będzie sprzęgło, rozrząd , swap pompy oleju. Po tych zabiegach chciałbym dołożyć kilka KM . W planach mam zrobić to co robi większość posiadaczy 140-sto konnej wersji czyli Turbo CAHA , cooler z BRD i program. Ale ciekawi mnie czy wymiana wtrysków na jakieś inne (jakie?) dużo da ? Ewentualnie z czym można jeszcze podziałać ?
-
B6 DIVISION
jak Ci nie będzie przeszkadzać skrzypienie opon to zakładaj śmiało :grin:
-
Oświetlenie garażu
metahalogenów szukaj albo jarzeniówek będziesz miał dobre światło tylko wiadomo że jedna lampa nie załatwi sprawy
-
B6 DIVISION
Te dwie żółte kostki od airbagu pod fotelem kierowcy są takie same ? To ich numer 8D0971969 Chodzi o placki najzwyklejsze
- B7 Crew