Treść opublikowana przez TOM3K
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Jestem naprawdę pod wrażeniem jak szybko realizujesz zamówienia ! Wielki szacun i czapki z głów
-
A4-KLUB.GERMANY
Ja w Hanowerze siedzę także nie daleko przecież nic się nie dzieje
-
Przejsciowka LPG Niemcy i Holandia
raczej nie ten dział. w Niemczech potrzebujesz ale są wyjątki i zdarzają się normalne pistolety do tankowania. Nie jechal bym jednak z tym nastawieniem ze może się uda i kupił za 50 zl ta przejsciowke
-
A4 B6 vs Volvo S60
Może tak mój błąd Ale to chyba jeszcze gorzej dla volvo bo s80 to chyba klasa wyżej prawda ?
-
A4 B6 vs Volvo S60
Wczoraj odwoziłem kolegi v70 2.4 140km i szczerze mówiąc to auto wgl nie jedzie wciskałem gaz przy 100km/h a tam nic. W środku też nie mogłem sobie znaleźć odpowiedniej pozycji po mimo że naprawdę sporo czasu siedziałem i bawiłem się el. foteli. Samo wnętrze jak dla mnie bardziej dla emeryta. Zaraz po tej ok. 40 km trasie wsiadłem do swojej b7 poczułem się od razu lepiej wszystko jakby świeże nie to co w volvo. I nie mówię tego tylko dlatego że to b7 jest moje . Nawet moja dziewczyna zauważyła znaczącą różnice między tymi autami tamto też jej nie podeszło. Mówie o v70 ale s60 to w sumie to samo tyle że w sedanie. A co do zawieszenia może i jest komfortowe ale nie aż tak jak sobie to wyobrażałem jest strasznie wysokie przez co wychyla sie na zakrętach. Kupując b6 z 1be masz trochę komfortu i dość dobre trzymanie w zakrętach Dlatego moim zdaniem b6 z poprawionymi już plastikami w środku było by ciekawszym rozwiązaniem
- B7 Crew
- B7 Crew
- Truckerzy
-
B6 DIVISION
panowie. potrzebuje na szybko numer rączki kierowcy pod dwie elektryczne szyby w kolorze niebieskim. pomoże ktoś?
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
chodzi mi bardziej o powłokę jakąś
-
Flexowe Rewolucje
fajnie jest fajnie tez ze ludzie o takie starsze auta dbają tak samo jak o nowe
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
kup sobie coś na felgi odpornego na temperatury a zostanie Ci na zaciski i zrobisz sobie sam
-
Ręcznik zamiast glinki
Kupiłem rękawice która miała zastapić glinke i szczerze powiem że nie jestem z tego zadowolony dałem za nią 100zł , mogłem kupić jakąś normalną glinkę za tą kasę. Ale niekiedy trzeba kupić żeby się samemu przekonać
-
A4-KLUB.GERMANY
Widzę nic się nie dzieje na tej Niemcowni
-
Ekolot :-) czyli 1.6Tdi FL mint :-))))))
jak weźmie stronga to raz i będzie dobrze
-
Moje prace
odbicia u was robią wrażenie
-
Ekolot :-) czyli 1.6Tdi FL mint :-))))))
Zestaw colourlocka robi robote ostatnio poprawiałem nim po FurnitureClinik i różnica była dość znaczna tylko musisz się zastanowić czy Strong czy Soft.
-
Ekolot :-) czyli 1.6Tdi FL mint :-))))))
widzę ze jest jeszcz trochę do zrobienia ale już jest lepiej.
-
Ekolot :-) czyli 1.6Tdi FL mint :-))))))
kup coś porządnego do czyszczenia skóry a resztę oddaj do prania colourlock zrobi robotę
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
no nie wierze to to tak zostawisz
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Teraz troche koni by Ci się przydało do tych zatrzymywaczy
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
kup tester i zobacz czy Ci będzie odpowiadać kosztuje koło 20 zł. A w razie czego na pewno znajdzie się ktoś chętny żeby odkupić.
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Skoro jest przeznaczony do wnętrza to znaczy że jest gotowy do użycia. PB NL pewnie trochę przyciemni plastiki
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Poorboysa nie miałem za to Fusso tak i jak dla mnie dobrze leży na czarnym
-
Podwójna kolizja
Witam. Sprawa dotyczy mojego kolegi. Ma zarejestrowane auto (Fokus 2002r 1.6) w Niemczech i ostatnio wybrał się na urlop do Polski. Niestety w pierwszy dzień urlopu miał nie miłą sytuacje wjechał gościowi w tył auta, ale w niego wjechała również kobieta. Oczywiście to że on w gościa uderzył jest jego wina i będzie wypłacone to z ubezpieczenia kolegi . Ale co do drugiej kolizji troche mnie zastanawia bo zostało to uznane jako szkoda całkowita ze wzgledu na to że kwota za naprawe wyszła około 10k zł a całe auto wycenione na około 7000 zł ale do wypłacenia proponują mu 3700zł . Dlaczego to w złotówkach jest skoro on żyje w Niemczech auto tam ubezpieczone itd ? Nie powinni się kierować cenami jakie są w kraju w jakim jego auto jest zarejestrowane ?