Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. Jestem naprawdę pod wrażeniem jak szybko realizujesz zamówienia ! Wielki szacun i czapki z głów
  2. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Ja w Hanowerze siedzę także nie daleko przecież nic się nie dzieje
  3. raczej nie ten dział. w Niemczech potrzebujesz ale są wyjątki i zdarzają się normalne pistolety do tankowania. Nie jechal bym jednak z tym nastawieniem ze może się uda i kupił za 50 zl ta przejsciowke
  4. Może tak mój błąd Ale to chyba jeszcze gorzej dla volvo bo s80 to chyba klasa wyżej prawda ?
  5. Wczoraj odwoziłem kolegi v70 2.4 140km i szczerze mówiąc to auto wgl nie jedzie wciskałem gaz przy 100km/h a tam nic. W środku też nie mogłem sobie znaleźć odpowiedniej pozycji po mimo że naprawdę sporo czasu siedziałem i bawiłem się el. foteli. Samo wnętrze jak dla mnie bardziej dla emeryta. Zaraz po tej ok. 40 km trasie wsiadłem do swojej b7 poczułem się od razu lepiej wszystko jakby świeże nie to co w volvo. I nie mówię tego tylko dlatego że to b7 jest moje . Nawet moja dziewczyna zauważyła znaczącą różnice między tymi autami tamto też jej nie podeszło. Mówie o v70 ale s60 to w sumie to samo tyle że w sedanie. A co do zawieszenia może i jest komfortowe ale nie aż tak jak sobie to wyobrażałem jest strasznie wysokie przez co wychyla sie na zakrętach. Kupując b6 z 1be masz trochę komfortu i dość dobre trzymanie w zakrętach Dlatego moim zdaniem b6 z poprawionymi już plastikami w środku było by ciekawszym rozwiązaniem
  6. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    czujnik poziomu bo wywala 'min' na fisie czasem..
  7. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    warto brać zamiennik czujnika oleju czy lepiej w aso wziąć?
  8. TOM3K odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Zapraszam
  9. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    panowie. potrzebuje na szybko numer rączki kierowcy pod dwie elektryczne szyby w kolorze niebieskim. pomoże ktoś?
  10. chodzi mi bardziej o powłokę jakąś
  11. fajnie jest fajnie tez ze ludzie o takie starsze auta dbają tak samo jak o nowe
  12. kup sobie coś na felgi odpornego na temperatury a zostanie Ci na zaciski i zrobisz sobie sam
  13. Kupiłem rękawice która miała zastapić glinke i szczerze powiem że nie jestem z tego zadowolony dałem za nią 100zł , mogłem kupić jakąś normalną glinkę za tą kasę. Ale niekiedy trzeba kupić żeby się samemu przekonać
  14. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Widzę nic się nie dzieje na tej Niemcowni
  15. jak weźmie stronga to raz i będzie dobrze
  16. odbicia u was robią wrażenie
  17. Zestaw colourlocka robi robote ostatnio poprawiałem nim po FurnitureClinik i różnica była dość znaczna tylko musisz się zastanowić czy Strong czy Soft.
  18. widzę ze jest jeszcz trochę do zrobienia ale już jest lepiej.
  19. kup coś porządnego do czyszczenia skóry a resztę oddaj do prania colourlock zrobi robotę
  20. no nie wierze to to tak zostawisz
  21. Teraz troche koni by Ci się przydało do tych zatrzymywaczy
  22. kup tester i zobacz czy Ci będzie odpowiadać kosztuje koło 20 zł. A w razie czego na pewno znajdzie się ktoś chętny żeby odkupić.
  23. Skoro jest przeznaczony do wnętrza to znaczy że jest gotowy do użycia. PB NL pewnie trochę przyciemni plastiki
  24. Poorboysa nie miałem za to Fusso tak i jak dla mnie dobrze leży na czarnym
  25. Witam. Sprawa dotyczy mojego kolegi. Ma zarejestrowane auto (Fokus 2002r 1.6) w Niemczech i ostatnio wybrał się na urlop do Polski. Niestety w pierwszy dzień urlopu miał nie miłą sytuacje wjechał gościowi w tył auta, ale w niego wjechała również kobieta. Oczywiście to że on w gościa uderzył jest jego wina i będzie wypłacone to z ubezpieczenia kolegi . Ale co do drugiej kolizji troche mnie zastanawia bo zostało to uznane jako szkoda całkowita ze wzgledu na to że kwota za naprawe wyszła około 10k zł a całe auto wycenione na około 7000 zł ale do wypłacenia proponują mu 3700zł . Dlaczego to w złotówkach jest skoro on żyje w Niemczech auto tam ubezpieczone itd ? Nie powinni się kierować cenami jakie są w kraju w jakim jego auto jest zarejestrowane ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.