Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. 43€ płaciłem . http://jafra.com.pl/zarowka-halogenowa-gpt-gp-thunder-h7-55w-7500k-hid-plasma-super-white-jafra-szczecin.html mam takie i z żarnikiem 4850k elegancko się prezentuje
  2. narazie 3GB ale chce zmienić kość z 1GB na 2GB . 32bit akurat mam żeby zainstalować wiec elegancko
  3. Teraz tylko muszę system wgrać do etki itp lepszy będzie win7 32 czy 64 bit ?
  4. zbieg okoliczności bo drugi też padł SMART coś tam wyskoczyło i kaput. Bedzie teraz SSD . A po za tym oddam kompa do gościa na sprawdzenie. ja nie mam nerwów do tego Dysk wymieniony w jednym i drugim. Wszystko działa jak należy. Żałuje tylko że kupiłem tylko 64gb do tego starego.
  5. To na bramkach planujecie być kolo 12 tak?
  6. Mój ojciec jakieś 4 a Lata temu kupił Rovera i dwa lata śmigał bez przerejestrowania na siebie tylko ubezpieczenie mial na swoje nazwisko. Przy kontroli nikt nic nie mówił. Co lepsze gościu od którego tata kupił auto tez nie przerejestrowal go po kupnie. W aucie były poprostu dwie umowy nasza i poprzedniego kupujacego(sprzedającego)
  7. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Trochę daleko mam do stolicy Audi. Niestety
  8. Nie no jak brudne to nawet nie pokazuj
  9. Dobrze ze wszystko działa jak należy jakiś filmik masz ?
  10. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Jak mi prawko oddadzą :grin: A tak poważnie coś na kwiecień można zorganizować
  11. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    O 3.00 powinien się przestawić bo o tej godzinie idzie sygnał do niego
  12. on się w tańcu nie pjerydoli...Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Tak jest. Ogólnie miałem mieć termin na następny tydz ale gościu pyta czy teraz mam chwile czasu. To wypiłem kawkę a oni robili swoje
  13. TOM3K odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    rns w b5 wygląda świetnie .
  14. Może nie trzeba będzie. Ubezpieczenie prawdopodobnie pokryje mi tu w to w ciągu 48h Szyba juz naprawiona. Nawet śladu nie ma.
  15. Kogo polecicie we wro na wymianę szyby? Właśnie kamyczek mi zrobił ałke
  16. Tak to wygląda w 17" .
  17. TOM3K odpowiedział(a) na Azio temat w Audi A4 B7
    03G133837 - Filtr powietrza 03G133833 - blaszana osłona termiczna N90347402 - Blachowkręt z łbem soczewkowym 8E0129557A - Nit rozprężny 357129625A - o-ring 1J0131510 - nasadka 06D906461 - przepływomierz powietrza 06F906461A - czujnik miernika masy powietrza N90739703 - blachowkręt x2 N90172004 - blachowkręt x4 8E0133367A - rurka łącząca 4A0129697 - zaślepka x2 8E0129617D - króciec ssący 8E0129739C - mieszek 8E0129618H - króciec ssący N90288606 - wkręt x2 8E0129604G - rura ssąca 155853149 - blachowkęt N90821401 - nakrętka rozprężna N90775001 - blachowkręt 8E0133356D - prowadnica ssąca powietrza N10544401 - opaska N90656201 - obejma sprężynowa
  18. rano podmienie, a teraz wyciągnąłem pamieć RAM i dalej mi pokazuje 2 gb bo w tej płycie są wlutowane 2GB i mam kość 1GB chyba płyta jednak co ? Przy ewentualnym uszkodzeniu płyty mógłbym coś lepszego wsadzić czy kupić taką samą?
  19. chodzi zdjąłem dół i wymieniłem już baterie biosa, ale dalej nic a może dysk przełożyć z drugiego laptopa ? te małe piny powinny być wolne bo nic do tego nie idzie
  20. Jak stal trochę z wyłączonym biosem to tak wyłączył się.
  21. To stary komp i jest tam tylko USB 2.0. Tomek jak próbuje w biosie zrobic to tez się wyłącza Aa i ja nie mam wgl w biosie opcji żeby otwierał instalacje z pamięci plash
  22. Najwyżej rozkręce i zobaczę czy pomoże. Jeszcze jedno pytanie. Jak nie mogę instalować systemu z pendrive to można to jakoś zmienic aktualizacją jakąś ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.