Treść opublikowana przez TOM3K
-
Mironowóz cz.VI - A6 C6 Allroad 08r 3.0tdiQ 20 cali - SPRZEDAM
A nie czasem h7 ?
-
Mironowóz cz.VI - A6 C6 Allroad 08r 3.0tdiQ 20 cali - SPRZEDAM
43€ płaciłem . http://jafra.com.pl/zarowka-halogenowa-gpt-gp-thunder-h7-55w-7500k-hid-plasma-super-white-jafra-szczecin.html mam takie i z żarnikiem 4850k elegancko się prezentuje
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
narazie 3GB ale chce zmienić kość z 1GB na 2GB . 32bit akurat mam żeby zainstalować wiec elegancko
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Teraz tylko muszę system wgrać do etki itp lepszy będzie win7 32 czy 64 bit ?
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
zbieg okoliczności bo drugi też padł SMART coś tam wyskoczyło i kaput. Bedzie teraz SSD . A po za tym oddam kompa do gościa na sprawdzenie. ja nie mam nerwów do tego Dysk wymieniony w jednym i drugim. Wszystko działa jak należy. Żałuje tylko że kupiłem tylko 64gb do tego starego.
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2016
To na bramkach planujecie być kolo 12 tak?
-
Przerejestrowanie samochodu
Mój ojciec jakieś 4 a Lata temu kupił Rovera i dwa lata śmigał bez przerejestrowania na siebie tylko ubezpieczenie mial na swoje nazwisko. Przy kontroli nikt nic nie mówił. Co lepsze gościu od którego tata kupił auto tez nie przerejestrowal go po kupnie. W aucie były poprostu dwie umowy nasza i poprzedniego kupujacego(sprzedającego)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
A4-KLUB.GERMANY
Trochę daleko mam do stolicy Audi. Niestety
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Nie no jak brudne to nawet nie pokazuj
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Dobrze ze wszystko działa jak należy jakiś filmik masz ?
-
A4-KLUB.GERMANY
Jak mi prawko oddadzą :grin: A tak poważnie coś na kwiecień można zorganizować
- B7 Crew
-
Spoty wrocławskie
on się w tańcu nie pjerydoli...Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Tak jest. Ogólnie miałem mieć termin na następny tydz ale gościu pyta czy teraz mam chwile czasu. To wypiłem kawkę a oni robili swoje
-
[B5 1Z] A4 TDi
rns w b5 wygląda świetnie .
-
Spoty wrocławskie
Może nie trzeba będzie. Ubezpieczenie prawdopodobnie pokryje mi tu w to w ciągu 48h Szyba juz naprawiona. Nawet śladu nie ma.
-
Spoty wrocławskie
Kogo polecicie we wro na wymianę szyby? Właśnie kamyczek mi zrobił ałke
-
zabudowa obudowa subwoofera
Tak to wygląda w 17" .
-
Fabryczny układ dolotowy
03G133837 - Filtr powietrza 03G133833 - blaszana osłona termiczna N90347402 - Blachowkręt z łbem soczewkowym 8E0129557A - Nit rozprężny 357129625A - o-ring 1J0131510 - nasadka 06D906461 - przepływomierz powietrza 06F906461A - czujnik miernika masy powietrza N90739703 - blachowkręt x2 N90172004 - blachowkręt x4 8E0133367A - rurka łącząca 4A0129697 - zaślepka x2 8E0129617D - króciec ssący 8E0129739C - mieszek 8E0129618H - króciec ssący N90288606 - wkręt x2 8E0129604G - rura ssąca 155853149 - blachowkęt N90821401 - nakrętka rozprężna N90775001 - blachowkręt 8E0133356D - prowadnica ssąca powietrza N10544401 - opaska N90656201 - obejma sprężynowa
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
rano podmienie, a teraz wyciągnąłem pamieć RAM i dalej mi pokazuje 2 gb bo w tej płycie są wlutowane 2GB i mam kość 1GB chyba płyta jednak co ? Przy ewentualnym uszkodzeniu płyty mógłbym coś lepszego wsadzić czy kupić taką samą?
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
a może płyta uwalona ?
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
chodzi zdjąłem dół i wymieniłem już baterie biosa, ale dalej nic a może dysk przełożyć z drugiego laptopa ? te małe piny powinny być wolne bo nic do tego nie idzie
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Jak stal trochę z wyłączonym biosem to tak wyłączył się.
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
To stary komp i jest tam tylko USB 2.0. Tomek jak próbuje w biosie zrobic to tez się wyłącza Aa i ja nie mam wgl w biosie opcji żeby otwierał instalacje z pamięci plash
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Najwyżej rozkręce i zobaczę czy pomoże. Jeszcze jedno pytanie. Jak nie mogę instalować systemu z pendrive to można to jakoś zmienic aktualizacją jakąś ?