Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. Strona podaje , że ta z końcówką cc jest poprostu sprzedawana od 2013r a są identyczne http://www.original-felgen.com/8k0601025ap.html
  2. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Już wiem , że nie pasuje
  3. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Stanley
  4. Ja mam teraz dunlopy na zimę i szału nie robią. Na następną kupuje nowe bo tak jak mówisz strach jeździć. Ale mogę polecić od siebie też fuldy. Kleja się ładnie tylko nie wiem czy Twoje rozmiary robią
  5. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A z q3 by podpasowalo?
  6. Kupiłem w bdb cenie to na sezon mogą być Ty powiedz czego w dobrej kasie nie kupiłeś ☺A z powietrzem ile Ci zejdzie ☺na Bukowine się wyrobisz?
  7. Domyślam się ☺
  8. będziesz miał RS'a tdi ? :naughty:
  9. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Trzeba poprosić któregoś z modów zeby podpiął
  10. O continental tez słyszałem ze znikają w oczach... Te opony zmieniasz niż co nie którzy olej
  11. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Jak bierzesz matrixy to masz już w opcji spryski.
  12. Ładnie się tym "dizlem" bawisz
  13. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Spryskując lampy przez chwile świecą one słabiej bo są przysłonięte tak jakby ja osobiście nie robię tego mijając się z kimś. Jakby nie patrząć jest to kasa dla producentów dość duża, bo w polsce może kiedyś nie tak dużo ludzi brało xenony ale w innych krajach już tak. Można też patrzeć na to z tej strony że jak masz lampy brudne jadąc nocą i Ci to nie przeszkadza to równie dobrze szyby nie musisz być bo po co. Rozumowania są różne tak już jest. W niemczech jest tak że jak coś jest to musi działać tak ? Przykład u mnie z wycieraczką z tyłu jak nie zbierała dobrze musiałem wymienić, a w sedanie jej wgl nie ma i jakoś nie z tym problemu.
  14. Tamte opony tylko sezon Ci wytrzymały?
  15. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Łukasz z tym rozpraszaniem światła przez wodę(płyn do spryskiwaczy) musze przyznać Ci racje bo fakt,że to tak działa ale to jest jednak chwilowe, wszystko jest raczej tak zaprojektowane żeby to spłynęło możliwie jak najszybciej. Ale też pomyślmy czy nie przeszkadzałoby Ci to, że masz tak brudne lampy że widzisz jak na h7 ?Mi osobiście tak bo jak za coś płace to chciałbym żeby to działo(czytaj świeciło) jak należy i dawało mi dobre światło. Powiesz że można je umyć w domu czy na stacji benzynowej i będę czyste (chodzi o widoczność) Wiadomo wtedy nie będziesz robił tego co 10 km tylko przy tankowaniu a po 800km te lampy mogą naprawdę być tragicznie brudne i dawać słabe światło. Co do przepisów to nie wiem jak to jest teraz ale dostałem taką wiadomość od Pana z Audi Centrum Wrocław: Witam serdecznie, W przypadku Audi A4 B9 nie ma konieczności wyboru opcji "Układu zmywania reflektorów" i jest to zgodne z polskim prawem. W razie pytań pozostaję do dyspozycji. Z poważaniem, Wojciech Rektorek-Rak Dział Sprzedaży Audi ''Auto Group Polska I" Sp. z o.o. Sp. k. Audi Centrum Wrocław oddział we Wrocławiu Al. Karkonoska 47 53-015 Wrocław
  16. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
  17. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Gdzieś ktoś nawet wstawial ze dają najwięcej światła z tych wszystkich żarówek
  18. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja mogę polecić te osramy. W porównaniu do tych "lepszych" philipsow widać dość dobrze podczas deszczu. Co prawda jeżdżą one w b5 ale bardzo fajnie widać za ta kasę warto brać Mi wyłącza do zera. Na śniegu testowałem i można ślizgać się bokami bez żadnej ingerencji systemów.A ja wczoraj jadąc do roboty na wyłączonym nie zauważyłem żadnej różnicy. Ciekawe od czego to zależy
  19. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    A powiedz co ktoś ma z tego ze powie coś takiego? Jechałem raz z uwalonymi światłami i czułem się jakbym jechał na jakichś chinolach.
  20. TOM3K odpowiedział(a) na BOSSS temat w Audi A4 B5
    Tu możesz mieć rację bo ja miałem 97r czyli po pierwszym lifcie
  21. TOM3K odpowiedział(a) na BOSSS temat w Audi A4 B5
    Musisz przepiąć kilka pinów w klimatroników. Nie raz jest jeszcze problem ze sprężarką klimy . Ale u mnie wszystko działało od razu po przełożeniu pinów
  22. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja się boje wyłączać ESP
  23. Właśnie, nie będę leciał tyle km bez sens
  24. Szybszy od LTE z plusa Cwiara niestety nie ma już sprzętu... jak by ktoś coś wiedział to będę wdzięczny
  25. Trzeba wziąć pod uwagę ze nie każdy ma łeb żeby swoją firmę prowadzić. A jak się nie ma o tym pojęcia to lepiej się nie brać bo może być więcej kłopotów niż pożytku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.