Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. dla tylnej szyby nie masz wyborów. Wciskasz przycisk i włącza się ogrzewanie. Ustaw sobie najlepiej na początku na szyby żeby Ci odparowało a później na auto i powinno spokojnie sobie to utrzymać. Ale aż tak bardzo Ci parują że nadmuch nie wyrabia ? Może masz wilgoć w aucie
  2. Ogrzewanie tylnej szyby nie uruchamia się klimatronikiem tylko masz włącznik wyżej obok regulacji wysokości świateł
  3. Witam Kolege z Hanoweru
  4. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
  5. W takim razie przy Tych 20 tyg rocznie będziesz potrzebował 10 lat na to żeby auto się zwróciło. A za 10 lat to auto szału nie zrobi i będziesz musiał kupić inne żeby się kręciło. Tak naprawdę to za 3-4 lata musiałbyś zmienić... Jak dla mnie średni biznes
  6. Jeśli będzie się dobrze kręcić biznes to się spłaci w 4 lata... Do tego wszystkiego trzeba doliczyć koszta eksploatacji...
  7. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    tam chyba nie nalicza. Ludzie logując się tu robią to dlatego żeby zadać pytanie od razu i wtedy nalicza mu posta bo napisze w technicznym
  8. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Najpierw zobacz czy rzeczywiście masz mało oleju
  9. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jeździłem na tych oponach w astr ze dziewczyny i nic dobrego o tym nie mogę powiedzieć. A były nowki sztuki po sezonie wyleciały bo nie dało się jeździć a jak już trochę mokro było to auto stało nie ruszane bo strach
  10. Nie wiem co to za problem uzyskać ten wynik przy tej prędkości?
  11. Chciałbym kiedyś uzyskać taką piane Auto po zabiegach fajnie się prezentuje Good Job
  12. TOM3K odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    Ale zdrowiutkie, swoje życie zaczął dopiero jak trafił do mnie
  13. TOM3K odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    Tam zwykle 1.8 125km ☺
  14. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Miał ktoś przypadek ze z jednej kratki środkowej leciało chłodne powietrze s z drugiego gorące? Mam ustawione na auto o 20* i tak dziwnie mi dmucha
  15. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Wszyscy zapracowani A co do tych hamulców to mi ubezpieczyciel powiedział ze jak będę miał większe niż w serii wyszło to w razie wypadku nie dostane kasy...
  16. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja płaciłem za szt 30 zł z kawałkiem wiązki
  17. ale tez 13cm nie bedzie powalało. żeby coś się polepszyło przydałyby się 16cm i tu się zaczyna robić pod górke. Bo wtedy trzeba troche przerobić boczek nie do wszystkich głośników ale do większości
  18. TOM3K odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    a co goniłeś go ?
  19. TOM3K odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    Mój ojciec Helmut nie miał oznaczeń to przykleił z VW kiedyś nim jeździłem stąd ramki
  20. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A mi się wydaje ze przy pierwszym kodowaniu jak jeszcze tył nie świecił to tez było od razu po zaplonie Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  21. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kaju on o USy pyta Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  22. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Zaraz po zapłonie
  23. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Opłaca Ci się to kupować do 2 rzeczy? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  24. Wygląda na solidne ☺ Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  25. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    On dba żebyś podjarany nie za błądził

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.