Treść opublikowana przez TOM3K
-
A4-KLUB.GERMANY
To najlepiej być na kuroniu, przynajmniej dniowki nie stracisz...
-
B6 DIVISION
musi , ale do b6 chyba łatwiej znajdzie niż ja do b7
-
A4-KLUB.GERMANY
skąd aż 250 zł ? Diagnosta aż 2 stówki bierze ? za co ?
-
A4-KLUB.GERMANY
Wątpię w to W Polsce każdy patrzy żeby zmniejszać koszta w każdej sytuacji, a idą do WK i zmieniając jakieś dane na 100% musisz zapłacić
-
A4-KLUB.GERMANY
Pokaż mi takiego ☺
-
B6 DIVISION
A jeśli nie masz czerwonych to chyba trzeba w Mk
-
A4-KLUB.GERMANY
Ciekawe czy w De tez byś tak zrobił. Ale w Polsce to chyba pierwszy jesteś który zmieniając soft zgłaszał to do wydziału komunikacji
-
A4-KLUB.GERMANY
To auto masz na polskich czy niemieckich blachach ? Ale Ty miałeś u siebie 105PS a nie 140. Miałeś zamontowane hamulce dla tej właśnie mocy bo tak przewidział producent.
-
A4-KLUB.GERMANY
hmm, więc dla gościa nie było nic dziwnego , że podniosłeś moc o 35km i zostają seryjne hamulce ? Bo dla mnie to dziwne skoro auto lepiej przyśpiesza to w tym samym momencie powinieneś poprawić hamowanie. Albo to ze mną jest coś nie tak
-
A4-KLUB.GERMANY
a Czy z tym nie musisz udać się żeby wbili Ci podniesienie mocy w dowód ?
-
Maglownica b7
Masz tam napisane ze musisz mieć końcówki z b7 co tu więcej wyjaśniać?
-
A4-KLUB.GERMANY
Tak to z 3.0 TDI myślałem że Ciebie też są takie ale Ty masz 312/255 chyba . Sprawdź na wlepce. Tak będę musiał zrobić chociaż jestem po TUV-ie więc przez najbliższe 2 lata teoretycznie nie ma się kto przyczepić. Jezdze 3 lata i predkosci okolo 160km/h fakt zdarza sie czasem tak przyhamowac ale to mniej wiecej z raz albo dwa na cala trase. tak więc w razie wypadku możesz nie mieć wypłaconego odszkodowania. Nie wiem czy dobrze sprawdziłem ale wychodzi , że masz większe heble ode mnie a mase własną o 150kg mniejszą. Tak więc patrząc na moją serie a Twoją nie ma co porównywać . Poprostu przy A4 się chłopaki w Ingolstadt nie postarali.
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Wujaszek jeden ma q3 drugi passata i przyszły im listy w tym tyg i jest tam napisane że akcja zacznie się w tyg 36/16 dla 1.6 i w 9/16 dla 2.0 . W ASO powiedzieli , że jeszcze przed świętami będą mieli ustalony termin mowa tu o q3. Wszystko dzieje się w Niemczech, ale nie wydaje mi się żeby w innych krajach było to później robione.
-
A4-KLUB.GERMANY
Widocznie jedziesz cały czas za tirem A tak poważnie to myślisz, że przegrzana tarcza będzie Ci dobrze hamować ?
-
Jakie używane opony do 600zł?
Jakieś Conti powinieneś znaleźć , ale to wystarczy raczej na jeden sezon i za rok będziesz musiał szukać znowu nowych ...
- B7 Crew
-
A4-KLUB.GERMANY
+1 Właśnie, Ty masz 320/288 czyli takie jakie chce zapakować a w serii miałeś tylko 30PS więcej. Ja mam w serii 288/245 więc popatrz jaka jest różnica. Mnie hamowanie nie zadowala a mam świeże hamulce przód tył robione w ASO przez rok rok temu przez poprzedniego właściciela. koszta nowych klocków i tarcz są pewnie porównywalne ...
-
A4-KLUB.GERMANY
Andrzej a jakie masz hamulce 320/288 ?
-
A4-KLUB.GERMANY
Dobrze ja rozumiem żeby sprawdzali. Ale tu mało kto bawi się w naprawianie czegoś na podwórku większość jest robiona u jakiegoś mechanika do którego mają zaufanie. Wiec niech ten mechanik podbije swoją pieczątkę bez konieczności jazdy do dekry. Skoro mechanik ma swój zakład to jest wiarygodny a może być bardziej rygorystyczny niż pracownik z TÜV-u. A nam to oszczędzi jazdy i pieniedzy.
-
A4-KLUB.GERMANY
Za hamuj tak 2-3 razy porządnie zagrzej te wystarczające hamulce i ciekawe jak wtedy będą się zachowywać. Nawet nie patrząc na autostrady ale pojedz odwiedzić kogoś w Polsce w lesie jak Ci zwierzyna wyskoczy. Wtedy mogą ci seryjne nie wystarczyc. Przykładów jest wiele. Ja mam swoje zdanie i go nie zmienię. Dobre hamulce to podstawa zmienię je tak czy inaczej.
-
A4-KLUB.GERMANY
Ja mieszkając w Hanowerze tutaj widzę większe wynalazki niż w Polsce. Te niektóre auta nadają się tylko do Rosji. A najlepsze ze na co tygodniowych spotach to największe atrakcje... Taki ktoś musi być nie spełna rozumu. Ja osobiście jadąc za kimś nawet 90km/h utrzymuje nawet większą odległość niż potrzebuje właśnie ze względu na te fabryczne hamulce.Dodaj sobie te wszystkie koszta. Z każdą pierdołą jechać na tuv to wyjdzie ładna kwota. Ale Wiadomo na bezpieczeństwie sie nie oszczędza
-
A4-KLUB.GERMANY
Nie miałem na myśli co w tym momencie ubezpieczalnia zrobi... a różnice w bezpieczeństwie kierowcy i pasażerów
-
A4-KLUB.GERMANY
Debile, bo u nich musi być tak jak fabryka wypuściła. Mnie to w ogóle zastanawia jak to jest możliwe, że te nie które auta po "tuningu" wykonanym przez młodych Niemców są dopuszczone do ruchu. Przecież te ich wszystkie spojlery, dokładki i Bóg wie jeszcze co są w stanie odlecieć w każdym momencie :facepalm: Tylko patrząc np na moje auto które ma 10 lat. W 2005r. był o wiele mniejszy ruch na autostradach i w miastach przez co wystarczały takie hamulce jakie fabryka dała, ale teraz aut jest tyle że głowa mała, ludzie wciskają się przed Ciebie itp. W mieście to jeszcze nie taki problem , bo prędkości są małe, ale na autostradzie jak lecisz sobie np 150km/h ktoś Ci wyjedzie na lewy pas nagle wjedziesz w niego wtedy pomyślisz że przydały by się lepsze hamulce.
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
Identyfikatory muszą być dobrej jakości
-
Klima przed liftem - najlepsze ustawienia na parujące szyby
Jeśli to po stronie kierowców z tyłu to było już o tym pisane. Sprawdź odpływ pod maską możliwe że masz zapchany ja u siebie uciągnąłem 10l wody i auto się suszyło 3 dni.