Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    To najlepiej być na kuroniu, przynajmniej dniowki nie stracisz...
  2. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    musi , ale do b6 chyba łatwiej znajdzie niż ja do b7
  3. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    skąd aż 250 zł ? Diagnosta aż 2 stówki bierze ? za co ?
  4. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Wątpię w to W Polsce każdy patrzy żeby zmniejszać koszta w każdej sytuacji, a idą do WK i zmieniając jakieś dane na 100% musisz zapłacić
  5. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Pokaż mi takiego ☺
  6. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A jeśli nie masz czerwonych to chyba trzeba w Mk
  7. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Ciekawe czy w De tez byś tak zrobił. Ale w Polsce to chyba pierwszy jesteś który zmieniając soft zgłaszał to do wydziału komunikacji
  8. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    To auto masz na polskich czy niemieckich blachach ? Ale Ty miałeś u siebie 105PS a nie 140. Miałeś zamontowane hamulce dla tej właśnie mocy bo tak przewidział producent.
  9. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    hmm, więc dla gościa nie było nic dziwnego , że podniosłeś moc o 35km i zostają seryjne hamulce ? Bo dla mnie to dziwne skoro auto lepiej przyśpiesza to w tym samym momencie powinieneś poprawić hamowanie. Albo to ze mną jest coś nie tak
  10. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    a Czy z tym nie musisz udać się żeby wbili Ci podniesienie mocy w dowód ?
  11. TOM3K odpowiedział(a) na kovallts temat w Audi A4 B6/B7
    Masz tam napisane ze musisz mieć końcówki z b7 co tu więcej wyjaśniać?
  12. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Tak to z 3.0 TDI myślałem że Ciebie też są takie ale Ty masz 312/255 chyba . Sprawdź na wlepce. Tak będę musiał zrobić chociaż jestem po TUV-ie więc przez najbliższe 2 lata teoretycznie nie ma się kto przyczepić. Jezdze 3 lata i predkosci okolo 160km/h fakt zdarza sie czasem tak przyhamowac ale to mniej wiecej z raz albo dwa na cala trase. tak więc w razie wypadku możesz nie mieć wypłaconego odszkodowania. Nie wiem czy dobrze sprawdziłem ale wychodzi , że masz większe heble ode mnie a mase własną o 150kg mniejszą. Tak więc patrząc na moją serie a Twoją nie ma co porównywać . Poprostu przy A4 się chłopaki w Ingolstadt nie postarali.
  13. Wujaszek jeden ma q3 drugi passata i przyszły im listy w tym tyg i jest tam napisane że akcja zacznie się w tyg 36/16 dla 1.6 i w 9/16 dla 2.0 . W ASO powiedzieli , że jeszcze przed świętami będą mieli ustalony termin mowa tu o q3. Wszystko dzieje się w Niemczech, ale nie wydaje mi się żeby w innych krajach było to później robione.
  14. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Widocznie jedziesz cały czas za tirem A tak poważnie to myślisz, że przegrzana tarcza będzie Ci dobrze hamować ?
  15. Jakieś Conti powinieneś znaleźć , ale to wystarczy raczej na jeden sezon i za rok będziesz musiał szukać znowu nowych ...
  16. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ramka przy liczniku ta czarna co jest ma wierzchu jest wymienna?
  17. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    +1 Właśnie, Ty masz 320/288 czyli takie jakie chce zapakować a w serii miałeś tylko 30PS więcej. Ja mam w serii 288/245 więc popatrz jaka jest różnica. Mnie hamowanie nie zadowala a mam świeże hamulce przód tył robione w ASO przez rok rok temu przez poprzedniego właściciela. koszta nowych klocków i tarcz są pewnie porównywalne ...
  18. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Andrzej a jakie masz hamulce 320/288 ?
  19. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Dobrze ja rozumiem żeby sprawdzali. Ale tu mało kto bawi się w naprawianie czegoś na podwórku większość jest robiona u jakiegoś mechanika do którego mają zaufanie. Wiec niech ten mechanik podbije swoją pieczątkę bez konieczności jazdy do dekry. Skoro mechanik ma swój zakład to jest wiarygodny a może być bardziej rygorystyczny niż pracownik z TÜV-u. A nam to oszczędzi jazdy i pieniedzy.
  20. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Za hamuj tak 2-3 razy porządnie zagrzej te wystarczające hamulce i ciekawe jak wtedy będą się zachowywać. Nawet nie patrząc na autostrady ale pojedz odwiedzić kogoś w Polsce w lesie jak Ci zwierzyna wyskoczy. Wtedy mogą ci seryjne nie wystarczyc. Przykładów jest wiele. Ja mam swoje zdanie i go nie zmienię. Dobre hamulce to podstawa zmienię je tak czy inaczej.
  21. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Ja mieszkając w Hanowerze tutaj widzę większe wynalazki niż w Polsce. Te niektóre auta nadają się tylko do Rosji. A najlepsze ze na co tygodniowych spotach to największe atrakcje... Taki ktoś musi być nie spełna rozumu. Ja osobiście jadąc za kimś nawet 90km/h utrzymuje nawet większą odległość niż potrzebuje właśnie ze względu na te fabryczne hamulce.Dodaj sobie te wszystkie koszta. Z każdą pierdołą jechać na tuv to wyjdzie ładna kwota. Ale Wiadomo na bezpieczeństwie sie nie oszczędza
  22. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Nie miałem na myśli co w tym momencie ubezpieczalnia zrobi... a różnice w bezpieczeństwie kierowcy i pasażerów
  23. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Debile, bo u nich musi być tak jak fabryka wypuściła. Mnie to w ogóle zastanawia jak to jest możliwe, że te nie które auta po "tuningu" wykonanym przez młodych Niemców są dopuszczone do ruchu. Przecież te ich wszystkie spojlery, dokładki i Bóg wie jeszcze co są w stanie odlecieć w każdym momencie :facepalm: Tylko patrząc np na moje auto które ma 10 lat. W 2005r. był o wiele mniejszy ruch na autostradach i w miastach przez co wystarczały takie hamulce jakie fabryka dała, ale teraz aut jest tyle że głowa mała, ludzie wciskają się przed Ciebie itp. W mieście to jeszcze nie taki problem , bo prędkości są małe, ale na autostradzie jak lecisz sobie np 150km/h ktoś Ci wyjedzie na lewy pas nagle wjedziesz w niego wtedy pomyślisz że przydały by się lepsze hamulce.
  24. Identyfikatory muszą być dobrej jakości
  25. Jeśli to po stronie kierowców z tyłu to było już o tym pisane. Sprawdź odpływ pod maską możliwe że masz zapchany ja u siebie uciągnąłem 10l wody i auto się suszyło 3 dni.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.