Treść opublikowana przez TOM3K
-
zabudowa obudowa subwoofera
Suby są spięte razem, musisz wlutować się w wiązkę od bose. Jak masz zestaw naprawczy to raczej wymiana na zapas jest nieunikniona. No i przy 17" jest ciężko założyć tą osłonę od koła na wierzch ja odpuściłem i dopóki nie włożę 18" leży sobie w garażu.
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Nie mam nic na USB. I dalej nic Można jakoś przywrócić początkowe ustawienia biosu bo może coś się przestawilo czy nie? znalazłem w necie że można przytrzymać F9 i przywrócić początkowe ustawienia ale jak przyciskam to całkowicie się wyłącza komputer... Co jest uwalone ?
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Tak wchodzę do biosu. Ale po pierwszym kliknięciu f2 pokazuje can't detect tpm Device
-
zabudowa obudowa subwoofera
Jak dla mnie efekt zadowalający . W a4 ogólnie czuć bardzo bass, a z tym to już wgl. Na tylnej kanapie pasażerowie płaczą na ból uszu, ale to szczegół. Ważne ze z przodu fajnie słychać. W lipcu planuje dodatkowo wygłaszać auto, wiec myślę że efekt będzie jeszcze lepszy.
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Mam mały problem z lapkiem. Ostatnio coś się stało i pojawia się tylko napis "ASUS" i nic więcej , dalej nie idzie. Pacjent stary bo to Asus K50ij , ale chciałem go zgarnąć do garażu. może być to wina dysku ? Czy stawiać na coś innego ? Pomoże ktos?
-
Dodatkowa funkcja Fisa ?
To zależy jaka opcje weźmiesz
-
Dodatkowa funkcja Fisa ?
O tym już była mowa to vfiz
-
Jakie macie średnie spalanie silników 2.0 TDI z DPF i bez
Nie przesadzaj ze takie spalanie dla tego silnika to norma. Ja mam obecnie z 6kkm srednie 6.5 cały czas miasto i nie jeżdżę jak emeryt
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2016
Może byśmy się tak spotkali na a4 koło Kato
-
zabudowa obudowa subwoofera
17 cali minimum a i tak nie sądzie do końca. Najlepiej 18 ale wiadomo to już większy koszt. Jutro Ci podrzucę zdj jak to wygląda na 17 calach
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
W sumie tak. Tym bardziej ze użytkuje to auto na codzień
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Właśnie! Tydz się skończył. Czyżby ktoś w kulki poleciał?
-
BMW e61 530d LCI - czyli dupowóz
To chyba ten sam problem co tu tak? https://www.facebook.com/EcuProject/posts/1149712025039756 Skoro w Audi sobie poradzili to może u Ciebie też
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
Co kładziesz na felgi ? Jaka to konkretnie ceramika ?
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Problem z dogrzaniem
O tym wgl nie pomyślałem sprawdzę też.
-
Kostki przycisków w drzwiach otwierania klapy i alarmu z monitoringiem
Tak tylko inaczej piny przychodza
-
Spoty wrocławskie
Spoty co tydzień jak siedzę w Niemczech, zjadę do Polski 3 weekendy jestem i żadnego spota
-
Kostki przycisków w drzwiach otwierania klapy i alarmu z monitoringiem
8L0 972 980
-
A4-KLUB.GERMANY
To jak Panowie szykujemy jakiegoś grilla na wiosnę ?
-
Problem z dogrzaniem
Popatrz co napisałem, auto po 20 km łapie temperaturę i ją trzyma ale dopiero po 20 km . z tego co piszesz wynika że nawet po 20km temperatura by spadała bo się schładza.
-
Problem z dogrzaniem
Sprawdzę to w poniedziałek wcześniej nie mam możliwości. Ale jeśli termostat byłby walnięty, to chyba wgl. pokazywałby 90*... Jak okaże się termostat to wizyta w ASO, ale po co tłumaczą się że nowe silniki nie potrzebują takiej temperatury. Chore !
-
Problem z dogrzaniem
Wiem, ale jak wkładali w serwisie to chyba sprawdzają czy sprawny. A po 2 tys miałby się zepsuć ?
-
Problem z dogrzaniem
Termostat jest nówka sztuka. Tak czy inaczej auto ma 16kkm. Autem ja nie śmigam tylko wujaszek a spalanie w normie, wszystko jest normalnie tylko tej temperatury nie może złapać jak należy.