Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. Jakiś kontakt masz ? Chce to zrobić jakoś po Bukowinie jak będę w polsce.
  2. Kto da rade ogarnąć zmianę licznika z mono na kolor w b7?
  3. Dobra robota w tym clio jak i bmw. Ile ta x5 ma nalatane ze ta skra tak zniszcona?
  4. Tez ją mam i megsa do dolnych części auta
  5. Widzę, że dopóki koła nie na aucie to Ci salon upiększają Fajny projekcik
  6. W Niemczechteraz też za nic się nie dostanie kasy. 1.5 roku temu zaczynałem od zera. Kupiłem auto wyposażyłem mieszkanie stać mnie na coś więcej. Ale łapalem się każdej dodatkowej pracy żeby coś miec.
  7. konto to żaden problem znajdziesz wielu Polaków pracujących w banku. Znam kilka agencji odezwij się na pw to dam Ci namiary. Tak biorąc auto z polski powinieneś zapłacić podatek. Ja osobiście nie płaciłem a jeździłem 9 miesięcy na polskich tablicach. Jedni mówią ze można tylko raz zapłacić inni mówią ze płacą któryś raz z kolei a jak z tym jest naprawdę nie wiem
  8. Ja zaczynałem to miałem około 1400€ tyle ze miałem takie bonusy , coś jakbym na akord pracował. Zależy od klasy podatkowej ale przeważnie to około 1100 €.
  9. Firmy potrzebują przeważnie zaświadczenie o niekaralności wybierzesz to w burgeramt (biuro meldunkowe) płacisz 13€ ale wcześniej musisz mieć meldunek wiec potrzebny Ci pokój. Przeważnie takie firmy które zatrudniają ludzi z Polski mają takie pokoje i kasuja kolo 300€. No i musisz też konto w banku mieć, na początku możesz mieć polskie ( o ile Ci się to opłaca).
  10. Idzie się nauczyć , a jak wyjechałem nic nie umiałem a teraz w miarę mówię ☺ tak na magazyn nie potrzebuja języka. Co do pokoi to średnio to wygląda. Warunki tam nie są ciekawe z tego co słyszę. Wiadomo też ze nikt Ci mieszkania bez umowy o pracę nie da
  11. Ja bym się teraz zastanawiał, wszędzie firmy posredniczace. Czasem zdarzy się ze zatrudnienie jest prosto przez pracodawce, albo i oni maja jakąś swoją firmę żeby nie zatrudniać pracownika do siebie. Jeśli znasz dobrze język i masz jakiś zawód będzie łatwiej ze znalezieniem roboty za lepszą kasę. Teraz podstawa to 8.80 za godzinę wiec kokosów nie ma. Jednak pracując we dwojke da się żyć na dość dobrym poziomie. Niestety opłaty zabijają, koszt wynajmu mieszkania się zwiększył, prąd, gaz tak samo.
  12. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    To co nie warto już kupować jakichś firmowek?
  13. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Fajna ofertę masz ☺☺
  14. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Ja w sumie nie narzekam jak sprawdzam to przeważnie mam 12-13mb/s a place 20€ l. Tylko trzeba ich pilnować z terminem podłączenia bo lecą w kulki trochę. No i jak byś chciał pakiet na Polskę to nie ma niestety
  15. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Mam 1&1 i powiem Ci ze prędkości jaka mam na umowie nie osiągam. W Vodafone musisz płacić za bez przewodowy net i za coś tam jeszcze razem wychodzi 8€ dodatkowo. Z innymi nie miałem do czynienia
  16. Na boku to ogólnie słabo, bo ciężar boki dociska więc to najbardziej pracuje. Osobiście kupił bym nową oponę bo możesz się zdziwić na trasie
  17. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Jak dla mnie troche przesadzasz z tymi liczbami. Musiałbyś chyba po każdym miniętym tirze spryskiwać szyby żeby tyle zużyć.
  18. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Nie wiem jak to możliwe... Naprawde Ja mam tą powłoke hydrofobową na szybie więc jakoś mniej używam spryskiwaczy ale jak można 10 litrów zużyć nawet na 1000 km ?
  19. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Mnie jedynie denerwuje to że jak umyje auto to mi całe auto uwali , ale jak ma być to niech jest. Po za tym ile tego płynu tam pójdzie ?
  20. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Ale powiedzcie mi po co odlaczac spryski? W czym wam to przeszkadza?
  21. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    dziwne to , w Matrixach już jest w układ mycia reflektorów ... Wysłałem maila z zapytaniem ciekawe co na to napiszą.
  22. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Skąd ty te info bierzesz?
  23. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    To nie są pierdoly. Mając brudne xenony możesz oslepiac innych. Bo po co niby producent je wymyślił?
  24. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    To proste mając brudne xenony światło rozprasza się nie prawidłowo, przez to widoczność może się pogorszyć dla Ciebie. Co za tym idzie jazda może być bardziej niebezpieczna Ja pióro wycieraczki wymieniałem przy gościu bo stwierdził , że nie zbiera brudu z szyby tak jak powinno ... Skoro trzymasz się tego, że trzeba wszystko mieć jak należy nie powinno być dla Ciebie w tym nic dziwnego że Twój kolega nie miał sprawnego auta i TUV mu nie podbili.
  25. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    To pokaż mi takiego co straci własne pieniądze na rzecz państwa... A tak wgl to tu mowa o Niemczech nie o Polsce.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.