Treść opublikowana przez TOM3K
-
Spoty wrocławskie
Jakiś kontakt masz ? Chce to zrobić jakoś po Bukowinie jak będę w polsce.
-
Spoty wrocławskie
Kto da rade ogarnąć zmianę licznika z mono na kolor w b7?
-
Auto Detailing by eRBe - moje prace
Dobra robota w tym clio jak i bmw. Ile ta x5 ma nalatane ze ta skra tak zniszcona?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Tez ją mam i megsa do dolnych części auta
-
Purple Haze Air Force C6 in progress
Widzę, że dopóki koła nie na aucie to Ci salon upiększają Fajny projekcik
-
Wyjazd do Niemiec czy warto?!?
W Niemczechteraz też za nic się nie dostanie kasy. 1.5 roku temu zaczynałem od zera. Kupiłem auto wyposażyłem mieszkanie stać mnie na coś więcej. Ale łapalem się każdej dodatkowej pracy żeby coś miec.
-
Wyjazd do Niemiec czy warto?!?
konto to żaden problem znajdziesz wielu Polaków pracujących w banku. Znam kilka agencji odezwij się na pw to dam Ci namiary. Tak biorąc auto z polski powinieneś zapłacić podatek. Ja osobiście nie płaciłem a jeździłem 9 miesięcy na polskich tablicach. Jedni mówią ze można tylko raz zapłacić inni mówią ze płacą któryś raz z kolei a jak z tym jest naprawdę nie wiem
-
Wyjazd do Niemiec czy warto?!?
Ja zaczynałem to miałem około 1400€ tyle ze miałem takie bonusy , coś jakbym na akord pracował. Zależy od klasy podatkowej ale przeważnie to około 1100 €.
-
Wyjazd do Niemiec czy warto?!?
Firmy potrzebują przeważnie zaświadczenie o niekaralności wybierzesz to w burgeramt (biuro meldunkowe) płacisz 13€ ale wcześniej musisz mieć meldunek wiec potrzebny Ci pokój. Przeważnie takie firmy które zatrudniają ludzi z Polski mają takie pokoje i kasuja kolo 300€. No i musisz też konto w banku mieć, na początku możesz mieć polskie ( o ile Ci się to opłaca).
-
Wyjazd do Niemiec czy warto?!?
Idzie się nauczyć , a jak wyjechałem nic nie umiałem a teraz w miarę mówię ☺ tak na magazyn nie potrzebuja języka. Co do pokoi to średnio to wygląda. Warunki tam nie są ciekawe z tego co słyszę. Wiadomo też ze nikt Ci mieszkania bez umowy o pracę nie da
-
Wyjazd do Niemiec czy warto?!?
Ja bym się teraz zastanawiał, wszędzie firmy posredniczace. Czasem zdarzy się ze zatrudnienie jest prosto przez pracodawce, albo i oni maja jakąś swoją firmę żeby nie zatrudniać pracownika do siebie. Jeśli znasz dobrze język i masz jakiś zawód będzie łatwiej ze znalezieniem roboty za lepszą kasę. Teraz podstawa to 8.80 za godzinę wiec kokosów nie ma. Jednak pracując we dwojke da się żyć na dość dobrym poziomie. Niestety opłaty zabijają, koszt wynajmu mieszkania się zwiększył, prąd, gaz tak samo.
- B7 Crew
-
A4-KLUB.GERMANY
Fajna ofertę masz ☺☺
-
A4-KLUB.GERMANY
Ja w sumie nie narzekam jak sprawdzam to przeważnie mam 12-13mb/s a place 20€ l. Tylko trzeba ich pilnować z terminem podłączenia bo lecą w kulki trochę. No i jak byś chciał pakiet na Polskę to nie ma niestety
-
A4-KLUB.GERMANY
Mam 1&1 i powiem Ci ze prędkości jaka mam na umowie nie osiągam. W Vodafone musisz płacić za bez przewodowy net i za coś tam jeszcze razem wychodzi 8€ dodatkowo. Z innymi nie miałem do czynienia
-
opona
Na boku to ogólnie słabo, bo ciężar boki dociska więc to najbardziej pracuje. Osobiście kupił bym nową oponę bo możesz się zdziwić na trasie
-
A4-KLUB.GERMANY
Jak dla mnie troche przesadzasz z tymi liczbami. Musiałbyś chyba po każdym miniętym tirze spryskiwać szyby żeby tyle zużyć.
-
A4-KLUB.GERMANY
Nie wiem jak to możliwe... Naprawde Ja mam tą powłoke hydrofobową na szybie więc jakoś mniej używam spryskiwaczy ale jak można 10 litrów zużyć nawet na 1000 km ?
-
A4-KLUB.GERMANY
Mnie jedynie denerwuje to że jak umyje auto to mi całe auto uwali , ale jak ma być to niech jest. Po za tym ile tego płynu tam pójdzie ?
-
A4-KLUB.GERMANY
Ale powiedzcie mi po co odlaczac spryski? W czym wam to przeszkadza?
-
A4-KLUB.GERMANY
dziwne to , w Matrixach już jest w układ mycia reflektorów ... Wysłałem maila z zapytaniem ciekawe co na to napiszą.
-
A4-KLUB.GERMANY
Skąd ty te info bierzesz?
-
A4-KLUB.GERMANY
To nie są pierdoly. Mając brudne xenony możesz oslepiac innych. Bo po co niby producent je wymyślił?
-
A4-KLUB.GERMANY
To proste mając brudne xenony światło rozprasza się nie prawidłowo, przez to widoczność może się pogorszyć dla Ciebie. Co za tym idzie jazda może być bardziej niebezpieczna Ja pióro wycieraczki wymieniałem przy gościu bo stwierdził , że nie zbiera brudu z szyby tak jak powinno ... Skoro trzymasz się tego, że trzeba wszystko mieć jak należy nie powinno być dla Ciebie w tym nic dziwnego że Twój kolega nie miał sprawnego auta i TUV mu nie podbili.
-
A4-KLUB.GERMANY
To pokaż mi takiego co straci własne pieniądze na rzecz państwa... A tak wgl to tu mowa o Niemczech nie o Polsce.