Treść opublikowana przez TOM3K
-
A4-KLUB.GERMANY
Andrzej Ty ich w uja robisz od 20 kilku lat ja od 1.5 roku Kiedy masz jakieś wolne? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
- B7 Crew
- B7 Crew
- Isofix
Do siedzenia pasażera : 8E0813477A Blachowkręt torx : N10622701 tył lewa strona: 8E0813545B prawa strona: 8E0813546B- A4-KLUB.GERMANY
Napisałem do swojego ubezpieczyciela z zapytaniem o te hamulce.- zepsuty głośnik. co robić? naprawiać? kupić nowe ?
Takie głośniki są na tyle tanie ze nie warto bawić się w regenerację. Jak chcesz ori to koszt tez raczej duży nie jest.- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Aż takich zapędów nie mam- Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
Pisze się na to- A4-KLUB.GERMANY
Co będziesz z nim działać? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka- A4-KLUB.GERMANY
Pamiętam ale tu różnie bywa. Sam planuje wrzucić 320/288 ale to i tak po świętach jak z polski wrócę. Teraz byłem u gościa się pytać czy mi przejdzie z tymi US'ami i powiedział ze nie. Pojechałem gdzie indziej i bez problemu przeszło Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka- A4-KLUB.GERMANY
No właśnie. A jakby było jak by się zapytali? Jak 320/288 wrzucisz to możliwe ze nie z czają sie- A4-KLUB.GERMANY
Teoretycznie tak ale czy Ci to wbija to już nie wiem. Kiedyś na spocie pytaliśmy się Niemca to mówił ze ciężko. Krzywo na to patrzą jak coś przy hamulcach grzebierz- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
O mnie się nie martw, lepiej zacznij szukać jakichś ładnych pietnastek- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
On pewnie wie , że może się heblami ze mną wymienić- Problem z Instalacja Wnętrza B7
Coś się stało z instalacja ze ją wymieniasz?- audi a4 B7 chromowane nakładki na halogeny
zwykły zderzak to całość. nie ma tak takich kratek- [B7 BLB] Wymiana oleju, filtra oleju, paliwa, powietrza, kabiny
http://www.motostacja.com/p/2103/10743/audi-a4-b7-2-0tdi-136km-zestaw-filtrow-knecht-.html Mam u siebie te filtry , ale od kolegi z forum. Moim zdaniem i pewnie innych też są godne polecenia- Problem z Instalacja Wnętrza B7
Pamiętaj o tym żeby dokładnie to zrobić bo możesz mieć przeboje jak ja na początku, miałem szumienie w głośnikach i mi aku rozładowywało. Okazało się że coś z masą było nie tak. No i przydało by się wymienić plusa bo w BOSE jest grubszy niż w Harmanie. Moge Ci polecić Kolege Kaja zrobi Ci wiązke a jak będziesz chciał to i Ci podłączy wszystko- Problem z Instalacja Wnętrza B7
No przecież Ci pisze że np po kostkach możesz odróżnić- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Niech będzie jak mówisz Przy Twoich parametrach felg to niezbędny modzik albo trza było do 15" wrócić też byś paluszkiem kręcił- Problem z Instalacja Wnętrza B7
przy Harmanie masz 23 piny a przy BOSE 32 piny , chodzi o kostke przy wzmacniaczu- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Patrząc na kartony widzę czemu się ciężej kręci U mnie by się przydało bo czasem na parkingach przy się odczuwa. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka- Audi A4 2.0 TDI 190 KM Quattro - sedan
Słyszałem to już od kilku osób że o taki odprysk nie trudno w tych nowych autach. Także coś musi być na rzeczy... Bardzo ładny kolor- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Tak to jest numer z podświetleniem Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka