Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Andrzej Ty ich w uja robisz od 20 kilku lat ja od 1.5 roku Kiedy masz jakieś wolne? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  2. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jest taka jaka ja pamiętam
  3. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kaju przeca to nie u Ciebie, za czysto tam :grin:
  4. TOM3K odpowiedział(a) na LChris temat w Audi A4 B7
    Do siedzenia pasażera : 8E0813477A Blachowkręt torx : N10622701 tył lewa strona: 8E0813545B prawa strona: 8E0813546B
  5. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Napisałem do swojego ubezpieczyciela z zapytaniem o te hamulce.
  6. Takie głośniki są na tyle tanie ze nie warto bawić się w regenerację. Jak chcesz ori to koszt tez raczej duży nie jest.
  7. Aż takich zapędów nie mam
  8. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Co będziesz z nim działać? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  9. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Pamiętam ale tu różnie bywa. Sam planuje wrzucić 320/288 ale to i tak po świętach jak z polski wrócę. Teraz byłem u gościa się pytać czy mi przejdzie z tymi US'ami i powiedział ze nie. Pojechałem gdzie indziej i bez problemu przeszło Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  10. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    No właśnie. A jakby było jak by się zapytali? Jak 320/288 wrzucisz to możliwe ze nie z czają sie
  11. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Teoretycznie tak ale czy Ci to wbija to już nie wiem. Kiedyś na spocie pytaliśmy się Niemca to mówił ze ciężko. Krzywo na to patrzą jak coś przy hamulcach grzebierz
  12. O mnie się nie martw, lepiej zacznij szukać jakichś ładnych pietnastek
  13. On pewnie wie , że może się heblami ze mną wymienić
  14. Coś się stało z instalacja ze ją wymieniasz?
  15. zwykły zderzak to całość. nie ma tak takich kratek
  16. http://www.motostacja.com/p/2103/10743/audi-a4-b7-2-0tdi-136km-zestaw-filtrow-knecht-.html Mam u siebie te filtry , ale od kolegi z forum. Moim zdaniem i pewnie innych też są godne polecenia
  17. Pamiętaj o tym żeby dokładnie to zrobić bo możesz mieć przeboje jak ja na początku, miałem szumienie w głośnikach i mi aku rozładowywało. Okazało się że coś z masą było nie tak. No i przydało by się wymienić plusa bo w BOSE jest grubszy niż w Harmanie. Moge Ci polecić Kolege Kaja zrobi Ci wiązke a jak będziesz chciał to i Ci podłączy wszystko
  18. No przecież Ci pisze że np po kostkach możesz odróżnić
  19. Niech będzie jak mówisz Przy Twoich parametrach felg to niezbędny modzik albo trza było do 15" wrócić też byś paluszkiem kręcił
  20. przy Harmanie masz 23 piny a przy BOSE 32 piny , chodzi o kostke przy wzmacniaczu
  21. Patrząc na kartony widzę czemu się ciężej kręci U mnie by się przydało bo czasem na parkingach przy się odczuwa. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  22. Słyszałem to już od kilku osób że o taki odprysk nie trudno w tych nowych autach. Także coś musi być na rzeczy... Bardzo ładny kolor
  23. Tak to jest numer z podświetleniem Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.