Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. ale czemu ma nie podjeść? Widze że się różnią ale jeśli w jednym i w drugim jest q to chyba mocowanie to samo nie ?
  2. tak, to można zrobić zawsze
  3. U mnie na motulu dolewałem chyba 250ml i silnik chodził strasznie. Teraz LM i wszystko ładnie chodzi,
  4. np 4F0615611 4F0615612
  5. A skąd masz takie info? Tylko nie mów ze na WP przeczytałeś Winterreifen nach der sogenannten O-bis-O-Regel zu montieren: Demnach sollen von Oktober bis zum Wochenende nach Ostern Winterreifen auf dem Auto bleiben. Ab einer Profiltiefe von nur noch drei Millimetern sollten die Pneus ausgemustert werden. Jest jednak zapis ze musisz mieć od-do założone opony zimowe.
  6. Byłem świadkiem jakoś w listopadzie gdzie w strefie gościu z prawej wyjechał na letnich i uznali go winnego. Temperatura kolo 0*C wiec odpowiednia dla zimowki no i listopad gdzie już trzeba jeździć na takich. Może być to dziwne ale ja też niektórych rzeczy i przepisów tu nie rozumiem
  7. Ale te warunki muszą się utrzymywać jakiś czas Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  8. Przy kontroli może nic ci nie zrobia. Ale podczas kolizji zawsze będziesz winien Ty Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  9. do końca marca, ale jeśli temperatury są powyżej 5*C
  10. 03G103603AD-miska oleju 038115251B - Kanał ssący 03G103623A - Przegroda olejowa 1K0145834T - wąż ciśnieniowy 1K0145832AC wąż ciśnienowy
  11. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Tak teraz ja . Kto to jest to ja nie mam zielonego pojęcia
  12. hebel będzie 320 więc wejdzie tak ? Od zawsze mam problem z tymi ET ...
  13. Mariusz czyli rotory 9" et33 wejdą ?
  14. Autko ładne Dwa rodzaje były otwierane i wysuwane
  15. troche poczytałem i wybiore chyba d5200 z obiektywem o którym mówiłem i zostanie na akcesoria. Po przeczytaniu paru stron na temat d5300 wydaje mi się że nie warto dopłacać tych kilku stówek
  16. Najważniejsze że juz wszystko gra i buczy
  17. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Niestandardowy mial.
  18. dzięki, zaraz będę szukał i zamawiam, bo wstyd maske otwierać...
  19. sam nie miałem, ale użytkowałem pare razy . wiadomo na dłuższą mete może być to uciążliwe. Zobaczymy, podjade jeszcze tu u siebie i zobacze jeszcze dokładnie co mi podpasuje. Może ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia ?
  20. też się już zastanawiałem , ale jakoś nie wiem , nie jestem przekonany. Wiadomo statywu nie będę nosił ze sobą ale torba i aku dużo nie waży
  21. statyw jakiś, dodatkowa bateria Jadąc na wakacje raczej nie będę myślał żeby co chwile ładować... no i torbę jakaś porządną , żeby się nie uszkodził pod czas transportu
  22. Bedę się rozglądał jeszcze za 5300 i 5500 ale trzeba pare zł dołożyć, a wolałbym kupić jakieś dodatkowe akcesoria do tego w tej kwocie Dowiedziałem się też że d5200 ma teraz tak fajną cene bo się kończą , producent wyprzedaje co ma, a nikt nie wiem ile tego jest więc trzeba się śpieszyć.
  23. Czyściłem ostatnio EGR i niestety troche się kolektor uwalił o tego brudu, wcześniej był jak nówka a teraz troche mnie kuje w oczy próbowałem benzyną pod ciśnieniem ale zeszło tylko troche, Macie może jakieś preparaty które dogłębnie w to wejdą i wyczyszczą ?
  24. Mieszkam obecnie w Niemczech także odpada. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  25. Planuje kupić lustrzanke, w sumie to nie ja a moja druga połówka i zastanawiamy się nad 3 modelami : Nikon d5200 - mi osobiście odpowiada najbardziej Nikon d3300 - z tego co wyczytałem to posiada kilka rzeczy już z ciut wyższej półki czyli z d5XXX Canon EOS 700D tu się tak bardzo nie zagłębiałem podoba się po prostu dziewczynie. Wszystkie mają mieć obiektyw 18-105mm . Może ktoś ma jeszcze jakieś ciekawe propozycje tak do 2,5K ? Ktoś może użytkował wszystkie 3 aparaty i może wyrazić swoją opinie? Lustrzanki mają być przede wszystkim na wakacje i takie swobodne robienie zdj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.