Treść opublikowana przez TOM3K
-
Zwrot podrabianych żarników jak się za to zabrać ?
teoretycznie takich rzeczy nie możesz zwrócić. Jedynie na gwarancje oddaj i czekaj na rozpatrzenie. Tylko wyślij mu to za potwierdzeniem odbioru bo różnie teraz bywa
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Jest o tym temat potrzebujesz jeszcze moduł do skretnych po za tym wszystko to samo Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Angel Eyes + bixy
Juz Ci podałem propozycje.
-
Angel Eyes + bixy
lepiej wyrzuć te lampy albo sprzedaj i kup polifty i przerób je bo z tych to nie wiem czy coś zdziałasz . Ewentualnie kup ori xenon, a jak Cię nie zadowoli to większą soczewkę wsadzisz...
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
jak już i tak musisz wszystko od podstaw kupować to lepiej skrętnego wpakować.
-
Postojówki US
nie da rady na 100%. tu masz zrobione w ten sposób o który pytałeś. Napisz może do tego kolegi i zapytaj
-
Postojówki US
vagiem tak , ale w b7 sam mam to zrobione ...
-
Postojówki US
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/197312-usa-look-like-pozycje-w-kierunkach-bez-zarowki-2-wluknowej/tu masz coś podobnego ale w b5 nie wiem czy Ci to pomoże
-
A4-KLUB.GERMANY
Z moich stron tez się coś pojawi. Chłopaki z południa mogli by się odezwać Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
A4-KLUB.GERMANY
Myślę że ktoś jeszcze się znajdzie. Teraz wiem ze dużo osób jest na urlopach itd. Ale np. 3 weekend stycznia to w miarę pasujący termin. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
A4-KLUB.GERMANY
Hannover Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
A4-KLUB.GERMANY
Takie żeby jak największej ilości osób odpowiadało Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka Ja do 200-250 km jestem w stanie podjechać ale żeby było pewne kilka osób . Myślę że Andrzej tez co nie Andrzej? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
A4 B9 Avant sport 2.0 TDI quattro S tronic
To chyba jest to od niedawna wujaszek nie miał takiej możliwości żeby w salonie dali mu taki rabat dlatego zamawial w fabryce. Ale fajnie ze są takie opcje. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
A4 B9 Avant sport 2.0 TDI quattro S tronic
Więc zamawialeś auto w fabryce nie w salonie?
-
Opuszczanie prawego lusterka przy cofaniu A4 B6/B7
A masz joystick ustawiony na prawe lusterko ?
-
boczki po lifcie do audi a4 b5 97r
Tylko kolory się różnią niektore. No i po lifcie są tez dwu kolorowe
-
Spoty wrocławskie
podjade myśle ,że we wtorek
-
Spoty wrocławskie
też się pisze
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
A4-KLUB.GERMANY
Andrzej to znowu na autohof'ie? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Opony bieżnikowane czy polecacie?
Może kupno opon teraz Cię ominie, ale nie daj boże coś się stanie z tą oponą bieżnikowaną to nie będziesz miał tylko do kupienia opon ale w najlepszym przypadku kilka części blacharskich. Kiedyś słyszałem jak ktoś powiedział , że tanie rzeczy są dla bogatych bo mogą sobie pozwolić na to żeby kupić dwa razy....
-
Realizacje - Zadbaj o Auto
znam takich mistrzów właśnie, ale po nich to pozostawały takie białe kropki jakieś na lakierze...