Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. teoretycznie takich rzeczy nie możesz zwrócić. Jedynie na gwarancje oddaj i czekaj na rozpatrzenie. Tylko wyślij mu to za potwierdzeniem odbioru bo różnie teraz bywa
  2. Jest o tym temat potrzebujesz jeszcze moduł do skretnych po za tym wszystko to samo Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  3. TOM3K odpowiedział(a) na Sidżej temat w Audi A4 B5
    Juz Ci podałem propozycje.
  4. TOM3K odpowiedział(a) na Sidżej temat w Audi A4 B5
    lepiej wyrzuć te lampy albo sprzedaj i kup polifty i przerób je bo z tych to nie wiem czy coś zdziałasz . Ewentualnie kup ori xenon, a jak Cię nie zadowoli to większą soczewkę wsadzisz...
  5. jak już i tak musisz wszystko od podstaw kupować to lepiej skrętnego wpakować.
  6. TOM3K odpowiedział(a) na zapamietajnick temat w Audi A4 B6
    nie da rady na 100%. tu masz zrobione w ten sposób o który pytałeś. Napisz może do tego kolegi i zapytaj
  7. TOM3K odpowiedział(a) na zapamietajnick temat w Audi A4 B6
    vagiem tak , ale w b7 sam mam to zrobione ...
  8. TOM3K odpowiedział(a) na zapamietajnick temat w Audi A4 B6
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/197312-usa-look-like-pozycje-w-kierunkach-bez-zarowki-2-wluknowej/tu masz coś podobnego ale w b5 nie wiem czy Ci to pomoże
  9. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Z moich stron tez się coś pojawi. Chłopaki z południa mogli by się odezwać Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  10. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Myślę że ktoś jeszcze się znajdzie. Teraz wiem ze dużo osób jest na urlopach itd. Ale np. 3 weekend stycznia to w miarę pasujący termin. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  11. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Hannover Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  12. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Takie żeby jak największej ilości osób odpowiadało Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka Ja do 200-250 km jestem w stanie podjechać ale żeby było pewne kilka osób . Myślę że Andrzej tez co nie Andrzej? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  13. To chyba jest to od niedawna wujaszek nie miał takiej możliwości żeby w salonie dali mu taki rabat dlatego zamawial w fabryce. Ale fajnie ze są takie opcje. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  14. Więc zamawialeś auto w fabryce nie w salonie?
  15. A masz joystick ustawiony na prawe lusterko ?
  16. Tylko kolory się różnią niektore. No i po lifcie są tez dwu kolorowe
  17. podjade myśle ,że we wtorek
  18. też się pisze
  19. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    w sumie o tym nie pomyślałem, a przecież mam wentylacje zakodowaną...
  20. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    To w USA bieda webasto nie ma start engine nie ma.... Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  21. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Co to za popielniczka Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka A jak jest jak bym chciał engine start ? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  22. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A gdzie wtedy jest zapalniczka? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  23. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Andrzej to znowu na autohof'ie? Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
  24. Może kupno opon teraz Cię ominie, ale nie daj boże coś się stanie z tą oponą bieżnikowaną to nie będziesz miał tylko do kupienia opon ale w najlepszym przypadku kilka części blacharskich. Kiedyś słyszałem jak ktoś powiedział , że tanie rzeczy są dla bogatych bo mogą sobie pozwolić na to żeby kupić dwa razy....
  25. znam takich mistrzów właśnie, ale po nich to pozostawały takie białe kropki jakieś na lakierze...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.