Treść opublikowana przez TOM3K
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Nie chce Cię w błąd wprowadzać , ale coś mi się kojarzy że są inne szyny w pełni elektrycznych
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Ekolot :-) czyli 1.6Tdi FL mint :-))))))
Spokojnie, teraz są tacy magicy że wszystko odratują
-
fabryczny ksenon raz biały, raz zółty...
Może żarnik odmawia posłuszeństwa dzieje się to na obu lampach ?
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Józek nie brakuje Ci czegoś przy tym zarniku? Tego drucika do gory... czy tak na zdjęciu widac?
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Józek zarniki wymieniłem i powiem Ci ze jestem zadowolony. Barwa elegancka. W nocy bardzo dobrze widać i co najważniejsze w deszcz takaze. Spokojnie mogę Ci polecić te od Tomka
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
- Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
H4mm3R'a- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Na 21" się później pokusisz ?- Up do multifunkcji w kierownicy TTS
Etka wyszczególnia numery przycisków:) 8J0951527 - Przyciski 8J0419689A - pierścień prowadzący 8J0419673D - Nakładka WHT001497 - śruba imbusowa (typu kombi)- B7 Crew
u mnie tak samo jam mam na 22* ustawione to jest praktycznie cały czas nadmuch na minimum ale czuć że powietrze leci :hi:Pojawił mi się mały problem, wracałem teraz od wujaszka i zaczeło mi coś tak jakby chrobotać przy silniku konkretnie to tak jakby przy rozrządzie , czy to oznacza że mogła pójść jakaś rolka ? Na rozrządzie zostało jeszcze ponad 30 tys wszystko jest w książke wpisaną i w serwisie potwierdzili ... taki jakiś dziwny dzwięk to jest...- a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
zmostkowane także grają oba jednocześnie- a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
w zapasie podpięte pod bose ☺ łeb urywa- Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Jeśli ktoś polecał to może być dobre, ale jak dla mnie tu masz troche pewniejsze źródło niż na tej aukcji piszą że oryginalne żarniki to wyższe kwoty i że oni mają zamienniki a za chwile że mają tylko oryginalne produkty...- Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Ok jak założe to zrobie zdj. Poszukaj na forum bo gdzieś robili porównanie 4850k i jakiejś jeszcze ale teraz nie pamiętam jakiej- Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Józek nie mam, bo jeszcze nie załóżyłem chyba z 2 miesiące już leżą i czekają. Raz że problem znikł u mnie a dwa że nie mam weny żeby to wszystko rozkręcać do wymiany. Jak jesteś w stanie poczekać to może jutro albo w sobote zamontuje- [A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
mravel może mieć problem z tyłem ale ktoś na forum wrzucał jak można przerobić tylni zderzak- [A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Nawet, nawet to wygląda Masz jakieś zdj z bliska jak ta kratka tam siedzi od halogenów?- Brak oświetlenia wewnętrznego
sprawdz bezpiecznik Ambiente świeci bo idzie osobno- Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
4850k Zobacz u Hamera ma wystawione na sprzedaż- Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
D1S philips'a- Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Moje chwile poświeciły podobnym kolorem , po mrugały troche kupiłem u Hamera nowe żarniki i jak ręką odjął- B7 Crew
- Individual avant vol. III B7 USA by jozek726