Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. jeśli chodzi o wymianę prawka w polskim prawie zapisane ze jeśli przebywasz ponad 187 dni w roku poza granicami Polski powinieneś wymienić prawko na to z kraju w którym zamieszkujesz
  2. serio jeszcze nie spotkałem się z czasowym meldunkiem. no właśnie pytam jak. powiem tak jak policja sobie jedzie za Tobą zobaczy polskie blachy może sobie sprawdzić czy była już na nim kontrola i czy był oplacony podatek. jeśli był ok może nie skontroluja ale jeśli nie to na bank skontroluja. mnie zatrzymali dzień przed kupnem nowego auta nie dało im się tego wytłumaczyć kazali zapłacić
  3. troszkę słabo z wypasem... a co jest z Tą twoja wycieraczka z tyłu ?
  4. jeszcze nie słyszałem żeby ktoś miał date do kiedy jest zameldowany w niemczech. możesz nie mieć obywatelstwa ale zameldowany jesteś na czas nieokreślony A jak w jednym czasie możesz używać auto w dwóch miejscach? oni nie są głupi. będziesz dostawał kary aż w końcu przestanie Ci się opłacać mieć auto w polsce zarejestrowane.
  5. Nie wiem. Mi osobiście Bidzio1 robił ale wujkowi zamawialem to bez żadnego adaptera
  6. jeśli ori założysz to błędu nie będzie jakieś podróbki z allegro to inna sprawa
  7. 1.9 też może być przecież silnik jest częścią wymienną . może 1.9 było mu taniej włożyć. Ale powinien poinformować o tym przy sprzedaży
  8. nic Ci to nie da ja tak miałem i nie było litości A masz datę do kiedy jesteś zameldowany?
  9. poczekaj jeszcze troche to się zaczną czepiać... Możesz opłacić raz podatek czyli na rok a pozniej musisz przerejestrować auto... mówie tu o Niemczech
  10. czyli jednak masz 2.0
  11. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Wiem, że u mnie w firmie potrzebują na wózki ale jezyk musi być bardzo dobry na wózki jutro zadzwonie i zapytam o stawke bo na wózki chyba inna mają
  12. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi A4 B6/B7
    zgrzytu nie ma wgl... w razie czego mam do końca roku gwarancje
  13. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    a w którym miejscu w niemczech teraz jesteś ?
  14. nie masz wlepy pod kanapą ? Kupiłeś auto i nie wiesz jaki masz silnik ?
  15. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    8E0941700C Ja mam taki numer
  16. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi A4 B6/B7
    czasem jest mały problem z jedynka. miałem właśnie z tym na gwarancję jechać ale ostatnio czasu brakowało Ale dwumas przy 185 tys km ?
  17. TOM3K opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Dziś zdarzyło mi się zadusić auto i wszystko bylo by normalnie gdyby nie to że coś w tym momencie trzasnęło strasznie. Ciężko to określić nawet ale czy to możę być coś ze skrzynią ? Trzask był potężny.
  18. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    tak też myślałem ale jeszcze pytanie jak sobie z tym zawoecha 1be poradzi
  19. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    dużo nie będzie obniżone. Powiedzmy tak jak przy spręzynach -35. Ale Takie sprężyny z regulacją chyba lepsze czy nie?
  20. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    http://kwshop.pl/cms/10/sprezyny-gwintowane/sprezyny-gwintowane-kwzdałoby to egzamin przy 1BE ?
  21. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Teraz dylemat gdzie go przyjąć do batalionu czy do b7 Crew
  22. TOM3K odpowiedział(a) na oca69 temat w Dolnośląskie
    orientuje się ktoś czy ten handlarz co siedzi na wylocie z oleśnicy w strone opola działa jeszcze ? Albo ewentualny kontakt do niego
  23. wyślij zdj na maila [email protected]
  24. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mam u siebie 50l i wystarcza fakt ze nie robie nie wiadomo jakich rzeczy. mam też ten klucz co kolega wyżej podał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.