Treść opublikowana przez TOM3K
-
Polski samochód w Irlandii, UK
jeśli chodzi o wymianę prawka w polskim prawie zapisane ze jeśli przebywasz ponad 187 dni w roku poza granicami Polski powinieneś wymienić prawko na to z kraju w którym zamieszkujesz
-
Polski samochód w Irlandii, UK
serio jeszcze nie spotkałem się z czasowym meldunkiem. no właśnie pytam jak. powiem tak jak policja sobie jedzie za Tobą zobaczy polskie blachy może sobie sprawdzić czy była już na nim kontrola i czy był oplacony podatek. jeśli był ok może nie skontroluja ale jeśli nie to na bank skontroluja. mnie zatrzymali dzień przed kupnem nowego auta nie dało im się tego wytłumaczyć kazali zapłacić
-
[A4 B6] Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED
w zwykłych
-
[B6 AKE] QUATTRO,BOSS MOJA PIERWSZA PRZYGODA Z AUDI :)
troszkę słabo z wypasem... a co jest z Tą twoja wycieraczka z tyłu ?
-
Polski samochód w Irlandii, UK
jeszcze nie słyszałem żeby ktoś miał date do kiedy jest zameldowany w niemczech. możesz nie mieć obywatelstwa ale zameldowany jesteś na czas nieokreślony A jak w jednym czasie możesz używać auto w dwóch miejscach? oni nie są głupi. będziesz dostawał kary aż w końcu przestanie Ci się opłacać mieć auto w polsce zarejestrowane.
-
[A4 B6] Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED
Nie wiem. Mi osobiście Bidzio1 robił ale wujkowi zamawialem to bez żadnego adaptera
-
[A4 B6] Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED
jeśli ori założysz to błędu nie będzie jakieś podróbki z allegro to inna sprawa
-
A4 b7 s-line avant 19"
1.9 też może być przecież silnik jest częścią wymienną . może 1.9 było mu taniej włożyć. Ale powinien poinformować o tym przy sprzedaży
-
Polski samochód w Irlandii, UK
nic Ci to nie da ja tak miałem i nie było litości A masz datę do kiedy jesteś zameldowany?
-
Polski samochód w Irlandii, UK
poczekaj jeszcze troche to się zaczną czepiać... Możesz opłacić raz podatek czyli na rok a pozniej musisz przerejestrować auto... mówie tu o Niemczech
-
A4 b7 s-line avant 19"
czyli jednak masz 2.0
-
A4-KLUB.GERMANY
Wiem, że u mnie w firmie potrzebują na wózki ale jezyk musi być bardzo dobry na wózki jutro zadzwonie i zapytam o stawke bo na wózki chyba inna mają
-
Trzask przy zaduszeniu
zgrzytu nie ma wgl... w razie czego mam do końca roku gwarancje
-
A4-KLUB.GERMANY
a w którym miejscu w niemczech teraz jesteś ?
-
A4 b7 s-line avant 19"
nie masz wlepy pod kanapą ? Kupiłeś auto i nie wiesz jaki masz silnik ?
- B7 Crew
-
Trzask przy zaduszeniu
czasem jest mały problem z jedynka. miałem właśnie z tym na gwarancję jechać ale ostatnio czasu brakowało Ale dwumas przy 185 tys km ?
-
Trzask przy zaduszeniu
Witam. Dziś zdarzyło mi się zadusić auto i wszystko bylo by normalnie gdyby nie to że coś w tym momencie trzasnęło strasznie. Ciężko to określić nawet ale czy to możę być coś ze skrzynią ? Trzask był potężny.
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
SPOTY OLEŚNICA
orientuje się ktoś czy ten handlarz co siedzi na wylocie z oleśnicy w strone opola działa jeszcze ? Albo ewentualny kontakt do niego
-
Ostrów Wlkp i okolice
wyślij zdj na maila [email protected]
-
B6 DIVISION
mam u siebie 50l i wystarcza fakt ze nie robie nie wiadomo jakich rzeczy. mam też ten klucz co kolega wyżej podał