Treść opublikowana przez TOM3K
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
robiłes juz jakąś dłuzsza trase z tym RECARO?
-
A4-KLUB.GERMANY
ja też mam bez DPF-a i mam euro4
-
Padnięty aku
kontrolka nie świeci. Aku jest nowy na starym tez się tak zdarzyło wiec raczej coś prąd bierze
-
Warto ?!
sprzedawca nie napisał w jakim stanie sa felgi w sumie zadnych info nie ma ale jak sa w dobrym stanie to raczej warto musisz sie dopytac
-
A4-KLUB.GERMANY
ok wiec w końcu nie meldujesz tutaj auta tylko zostawiasz na pl blachach?
-
A4-KLUB.GERMANY
a wszystko masz tak jak powinieneś mieć ? Nic nie wywalałeś ?
-
A4-KLUB.GERMANY
Koszt naklejki w KFZ Zulasungsstelle to dokładnie 6.10 € dzisiaj przy sprawdzałem przy okazji szukania tego HU. Mi się wydaje ze jednak będziesz musiał zrobić badanie bo nie raz możesz mieć rocznik taki jak się należy silnik teoretycznie też ale możesz mieć kata wywalonego czy DPF i już po zielonej naklejce
-
A4-KLUB.GERMANY
Do kuzyna się nie dodzwoniłem ale kumpel mówił że coś koło 50€ płacił ja natomiast nam robione HU w TUV NORD i koszt to 65.59€ tyle Ci moge powiedzieć jak narazie jutro będę wiedział więcej bo bede się widział z kuzynem
-
Padnięty aku
jutro będę działał a jak nie to w poniedziałek. Teraz podładowałem aku i jest ok ale jakbym jutro nie odpalał auta to w poniedziałek rano już by nie odpalił na 100%. a możliwe że Alternator nie jest sprawny do końca i nie ładuje do końca przez co później brakuje prądu ?
-
B6 DIVISION
Hestia jest dobra do pierwszej kolizji z doświadczenia wiem że w Hestii po jakiej kolwiek kolizji nastepna składka jest kolosalna...
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
jednak nie
-
B6 DIVISION
wiem ze powinno być ale nie jest i szumi cały czas. jutro coś będę patrzył z miernikiem
-
B6 DIVISION
Mam mały problem. podchodze teraz do auta i nie otworzył sie z pilota, to wsadziłem kluczyk i otworzyłem ale tylko drzwi kierowcy czyli centralny nie zadziałał, wsadziłem kluczyk w stacyjke i nic zegar wyzerowany czyli nie ma prądu prawda ? Zdarzyło mi się to drugi raz za pierwszym razem wymieniłem aku bo myślałem że padnięty, ale teraz nie wiem co to może być. Zaczeło się to dziać po dołożeniu RNS-e i bose po tym jest też problem z szumieniem w głośnikach czy to moze być powód ze rozładowało aku ?
-
Padnięty aku
Mam mały problem. podchodze teraz do auta i nie otworzył sie z pilota, to wsadziłem kluczyk i otworzyłem ale tylko drzwi kierowcy czyli centralny nie zadziałał, wsadziłem kluczyk w stacyjke i nic zegar wyzerowany czyli nie ma prądu prawda ? Zdarzyło mi się to drugi raz za pierwszym razem wymieniłem aku bo myślałem że padnięty, ale teraz nie wiem co to może być. Zaczeło się to dziać po dołożeniu RNS-e i bose po tym jest też problem z szumieniem w głośnikach czy to moze być powód ze rozładowało aku ?
-
A4-KLUB.GERMANY
nie wiem czy to jest tak. Nie wiem też ile dokładnie może kosztować jak poczekasz do jutra to zadzwonie do kuzyna i zapytam ile kasują. Ja miałem zrobioną emisje spalin i przy rejestracji dostałem naklejke nową za 5 € chyba.
-
A4-KLUB.GERMANY
musisz zrobić test emisji spalin w ATU możesz w dekrze też
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
http://detailingshop.pl/pl/p/Krauss-ShineMaster-S21/1281taka maszyna będzię dobra dla amatora ? narazie tylko ręcznie pracowałem z lakierem.
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
dokładnie o To mi chodziło
- B7 Crew
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
to zależy jak dalek się adapter wciśnie i od tego jak komu pasuje bo jednemu odpowiada jak psika bez przycinania a drugiemu nie i musi przycinać
- B7 Crew
-
Polski samochód w Irlandii, UK
Ja niestety nie mam praktycznie żadnych zniżek na ubezpieczenie no coś tam mam ale i tak płace 94% to jest 1500€ na rok plus podatek 320 też się robi 1800€ ale nic się nie poradzi...
-
[B6 AKE] QUATTRO,BOSS MOJA PIERWSZA PRZYGODA Z AUDI :)
jak niedziała Ci mechanizm to ściągnij całkiem wycieraczke, kup zaślepke i po sprawie
-
[A4 B6] Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED
No właśnie musiałeś dokładać oporniki a do ori nie musisz nic dokładać
-
Polski samochód w Irlandii, UK
niektóre firmy Ci uwzględnia , ale też nie każde. debeka chyba uwzględnia ale musisz mieć chyba 25 lat