Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    ja też mam bez DPF-a i mam euro4
  2. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi A4 B6/B7
    kontrolka nie świeci. Aku jest nowy na starym tez się tak zdarzyło wiec raczej coś prąd bierze
  3. sprzedawca nie napisał w jakim stanie sa felgi w sumie zadnych info nie ma ale jak sa w dobrym stanie to raczej warto musisz sie dopytac
  4. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    ok wiec w końcu nie meldujesz tutaj auta tylko zostawiasz na pl blachach?
  5. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    a wszystko masz tak jak powinieneś mieć ? Nic nie wywalałeś ?
  6. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Koszt naklejki w KFZ Zulasungsstelle to dokładnie 6.10 € dzisiaj przy sprawdzałem przy okazji szukania tego HU. Mi się wydaje ze jednak będziesz musiał zrobić badanie bo nie raz możesz mieć rocznik taki jak się należy silnik teoretycznie też ale możesz mieć kata wywalonego czy DPF i już po zielonej naklejce
  7. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Do kuzyna się nie dodzwoniłem ale kumpel mówił że coś koło 50€ płacił ja natomiast nam robione HU w TUV NORD i koszt to 65.59€ tyle Ci moge powiedzieć jak narazie jutro będę wiedział więcej bo bede się widział z kuzynem
  8. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi A4 B6/B7
    jutro będę działał a jak nie to w poniedziałek. Teraz podładowałem aku i jest ok ale jakbym jutro nie odpalał auta to w poniedziałek rano już by nie odpalił na 100%. a możliwe że Alternator nie jest sprawny do końca i nie ładuje do końca przez co później brakuje prądu ?
  9. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hestia jest dobra do pierwszej kolizji z doświadczenia wiem że w Hestii po jakiej kolwiek kolizji nastepna składka jest kolosalna...
  10. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wiem ze powinno być ale nie jest i szumi cały czas. jutro coś będę patrzył z miernikiem
  11. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam mały problem. podchodze teraz do auta i nie otworzył sie z pilota, to wsadziłem kluczyk i otworzyłem ale tylko drzwi kierowcy czyli centralny nie zadziałał, wsadziłem kluczyk w stacyjke i nic zegar wyzerowany czyli nie ma prądu prawda ? Zdarzyło mi się to drugi raz za pierwszym razem wymieniłem aku bo myślałem że padnięty, ale teraz nie wiem co to może być. Zaczeło się to dziać po dołożeniu RNS-e i bose po tym jest też problem z szumieniem w głośnikach czy to moze być powód ze rozładowało aku ?
  12. TOM3K opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Mam mały problem. podchodze teraz do auta i nie otworzył sie z pilota, to wsadziłem kluczyk i otworzyłem ale tylko drzwi kierowcy czyli centralny nie zadziałał, wsadziłem kluczyk w stacyjke i nic zegar wyzerowany czyli nie ma prądu prawda ? Zdarzyło mi się to drugi raz za pierwszym razem wymieniłem aku bo myślałem że padnięty, ale teraz nie wiem co to może być. Zaczeło się to dziać po dołożeniu RNS-e i bose po tym jest też problem z szumieniem w głośnikach czy to moze być powód ze rozładowało aku ?
  13. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    nie wiem czy to jest tak. Nie wiem też ile dokładnie może kosztować jak poczekasz do jutra to zadzwonie do kuzyna i zapytam ile kasują. Ja miałem zrobioną emisje spalin i przy rejestracji dostałem naklejke nową za 5 € chyba.
  14. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    musisz zrobić test emisji spalin w ATU możesz w dekrze też
  15. http://detailingshop.pl/pl/p/Krauss-ShineMaster-S21/1281taka maszyna będzię dobra dla amatora ? narazie tylko ręcznie pracowałem z lakierem.
  16. dokładnie o To mi chodziło
  17. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    pisz do Stanley on Ci pomoże
  18. to zależy jak dalek się adapter wciśnie i od tego jak komu pasuje bo jednemu odpowiada jak psika bez przycinania a drugiemu nie i musi przycinać
  19. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    wydaje mi się że to samo jest, bo przecież tylko kilka detali jest dołożone do wnętrza a4-ki z "RS" .
  20. Ja niestety nie mam praktycznie żadnych zniżek na ubezpieczenie no coś tam mam ale i tak płace 94% to jest 1500€ na rok plus podatek 320 też się robi 1800€ ale nic się nie poradzi...
  21. jak niedziała Ci mechanizm to ściągnij całkiem wycieraczke, kup zaślepke i po sprawie
  22. No właśnie musiałeś dokładać oporniki a do ori nie musisz nic dokładać
  23. niektóre firmy Ci uwzględnia , ale też nie każde. debeka chyba uwzględnia ale musisz mieć chyba 25 lat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.