Treść opublikowana przez TOM3K
-
A4-KLUB.GERMANY
tuv musisz pierwszy zrobic.musisz mieć numer z ubezpieczani żeby zarejestrowac. a podatek ściągają nie raz od razu albo jak mi po prawie 3 miesiącach
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
coraz więcej tego ale nie ma się co dziwić bo jest kozak
- B7 Crew
- B7 Crew
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
I nie wiem co teraz napisać
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
To będzie też nowe koło?
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam kolegę z hannoveru
-
Kod do radia
było ori. ciekawe ile teraz to kosztuje
- B7 Crew
-
Kod do radia
Pytanie może dość głupie ale jak się nie zapytam to się nie dowiem. Czy po numerze VIN albo jakoś w serwisie moge dostać kod do swojego radia ?
-
B7 Crew
no DTM to dość drogi interes ale wygląd rekompensuje ubytek w portfelu Sam zdeś p&p. Nie pasują spryski reflektorów. To lepiej mierzyć na aucie bo przy gumie 245 może być problem od wewnątrz. Poza tym to nie rozmiar do B7. ale jeśli bym gume węższą wsadził to powinno styknąć ? czy byłby potrzebny jeszcze dystans. I jaką najwęższą opone moge przucić do 8.5j 225 czy 235 ?
-
Światła mijania słabo świecą
może dlatego Ci długie po drzewach walą
- B7 Crew
-
A4-KLUB.GERMANY
bedziesz musial je wbic w brief a to koszt kolo 100€. chyba ze tak jak mowie znajdziesz jakiegoś w porządku gościa
- B7 Crew
- B7 Crew
-
A4-KLUB.GERMANY
na moje oko to tak jak normalnie rejestrujesz auto tylko nie wiem czy trzeba jakoś papiery tłumaczyć. ale tego się dowiem. jeździesz do Zulassungsstelle i powinieneś normalnie zarejestrowac. Jak nie musisz tłumaczyc papierow czyli odchodzą koszta tłumaczenia to jak sie nie myle ze zwykłymi tablicami nie swoimi 72€. z tymi sprężynami mozesz miec problem, ale w niemczech da się też załatwić tak jak w polsce znajdz tylko jakiegoś gościa w dekrze w porządku i bedziesz miał TUV bez problemu
-
A4-KLUB.GERMANY
sąsiad to robił . Co potrzebujesz wiedzieć to sie zapytam
-
A4 B7 2.0T Q by darek181289
To trzeba było wymienić części na ori USA
-
A4-KLUB.GERMANY
RS u nas można zrobić jakiegoś lokalnego ;p
-
B6 DIVISION
Pozostałe kody definiujące pakiety S line to: - WQY, WQZ (pakiet S line) - WQS (pakiet S line PLUS) - PQD (pakiet zewnętrzny S line) - ? (pakiet zawieszenie S line 17”) - WQX (pakiet zawieszenie S line 18”)
-
A4-KLUB.GERMANY
Mam namyśli jakiegoś naszego spota
-
A4 B7 2.0T Q by darek181289
to co on cały poobijany był ?