Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. Coś słabo interesowałeś się tym autem. Bo powinien mieć obrysówki w zderzaku i klapa też jest z eu
  2. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A są jakieś lepsze na rynku ?
  3. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    jakie możecie soczewki polecić do bixa? mam ori ale chciałbym jakieś lepsze wsadzić
  4. DRL

    TOM3K odpowiedział(a) na Caporeira temat w Audi A4 B6/B7
    Wtedy długie świecą z mocą ~30%
  5. DRL

    TOM3K odpowiedział(a) na Caporeira temat w Audi A4 B6/B7
    montuj ori będziesz miał wszystko w lampie i będzie ok
  6. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Może inaczej niech wszyscy co są chetni na spota napiszą i wtedy się znajdzie odpowiednie miejsce żeby nikt nie byl poszkodowany
  7. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    http://www.original-felgen.com/8t0601025ad.html z tego co teraz tam zobaczyłem to a5 i a7 mają inne parametry rotorów więc musisz sobie tam poszukać na stronce
  8. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    ja do wurzburgu mam prawie 400 jak dla mnie troche za dużo km
  9. tak powinno się właśnie do tego podchodzić ☺
  10. takie coś powinni Ci zrobić w serwisie w ramach gwarancji ☺ przynajmniej tak mi sie wydaje bo jeśli nic nie odkrecales wiec nie miales jak tego uszkodzić to jest to wada fabryczna
  11. Jak jest wszystko w porządku z mechaniką to reszte sobie dołożysz
  12. widocznie jakaś nieszczelność jak kupiłem kiedyś nowy halogen do b5 to miał taką wade więc i tu jest to możliwe
  13. pozostaje Ci dołożyć resztę głośników ☺
  14. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Moraj87 a moze byscie wpadli gdziec blizej centrum niemiec ? bysmy jakiegos wiekszego spota zrobili
  15. chłopaki go dostaną spowrotem i będzie to samo ale teraz wygląda jak auto
  16. możesz nie mieć bo było kilka wersji audio
  17. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
  18. wejdzie bez problemu z tego co wiem to można dużo kombinować z konfiguracjami kół w b8 Ten profil 55 to procent z szerokości więc 5 % nie robi dużej różnicy w wysokości
  19. Bo nikt nie nadąrza za Tobą
  20. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Masz wielkich fanów
  21. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie tylko Tobie ale H4mm3R pojawił się już ze swoim autem nawet u niektórych w avatarze
  22. TOM3K odpowiedział(a) na pedro84111 temat w Audi A4 B5
    wyniecione? czy może pekniete?
  23. TOM3K odpowiedział(a) na Butcz temat w Audi A4 B6
    tak jak mówisz nie powinno tak być. może była jakaś przygoda z tym autem. a na krańcach podszybie pasuje tzn przy jednym albo drugim błotnik ? bo na zdj średnio widac
  24. TOM3K odpowiedział(a) na pedro84111 temat w Audi A4 B5
    pewnie prowadzenie się troszke pogorszy .
  25. Jeśli ogarniesz sobie ramke wogół radia to pakuj RNS-E albo typowo do b5 rns-d najlepiej w wersji dx żebyś miał całość po polsku mapy i menu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.