Treść opublikowana przez TOM3K
-
zwykłe lampy a ksenony jak odróżnić ?
Daruj sobie takie pseudo xenony, Chłopaki polecali tu jakieś zarówki OSRAM albo PHILIPS'a ale jaki model konkretnie nie pamiętam ale poszukaj na forum to znajdziesz
-
Nowe amorki 1be
Kupić można tylko cena jest pewnie dość wysoka pomino tego że to b5
-
[B7 BPW] A SztYrY EsLajn by !Grześ
wszystko jest ok przynajmniej u mnie
-
zwykłe lampy a ksenony jak odróżnić ?
przy xenonie masz przetwornice przy lampie i jeśli jest ori albo zrobione jak ori masz spryski przy zderzaku i samopoziom tzn przy odpaleniu auta powinny sie podnieść i opuścić albo odwrotnie i ustawić się w odpowiedniej pozycji po Twoim temacie widze że xenonów u Ciebie brak
-
[B7 BPW] A SztYrY EsLajn by !Grześ
dlaczego tyle co w cale ? Ja mam dość mocno ściemnione i działa mi fotochrom jak należy
-
Światła mijania słabo świecą
chyba naprawde nie czytasz co piszemy. siądź i przeczytaj jeszcze raz
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
szczerze to nie wiem , ale nie drogo będzie Ci wymienić na concert II
-
Niedrożny odpływ?
tyle szczęścia w nieszczęściu
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
za te pieniądze to się nie zastanawiaj Jak jesteś z tego ostrzeszowa koło sycowa to pisz do Kaju ogarnie Ci temat
-
Niedrożny odpływ?
przerabiałem w b5 mam nadzieje że nigdzie do środka Ci się nie wlało ?
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
da napewno tylko jak już rozwalasz pół auta dla samego wzmacniacza i suba to od razu wymień głośniki
-
Światła mijania słabo świecą
wymiana na ori odbłyśniki lub ładuj xenon będziesz zadowolony uwierz
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
jak dla mnie ogromną różnica na plus. ale w sumie nie wiem jak samo böse gra bo dorzuciłem tubę z q5 do tego od razu
-
B6 DIVISION
szkoda ze felg nie masz do kompletu.
-
B6 DIVISION
same opony czy felgi tez byś miał do tego ?
-
zamkniete auto/ podswietlony wlacznik awary, roladowujący sie akumu
przez chwile to normalne że chodzi do czasu wyłączenia się CAN-ów, możesz masz gdzieś te CAN-y uszkodzone
-
Stuki w zawieszeniu lub kolumnie, proszę o diagnoze
był podobny temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/288036-metaliczne-stuki-ala-cykanie-przy-skreconych-kolach/page-2Kolega sobie z tym poradził więc spróbuj i Ty
-
Światła mijania słabo świecą
Nitroo Ci napisał co najlepiej zrobić, znaj Gwerty na forum zadzwoń cena pewnie nie jest kosmiczna a będziesz miał światło a nie świeczki .
-
A4-KLUB.GERMANY
z nocką nie ma problemu pisze sie też. tylko mówi trzeba się zgrać żeby wypaliło i kilka osób przyjechało
-
Niedrożny odpływ?
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/282013-odprowadzenie-wody-z-parownika/tu masz temat jak od środka to zrobić
-
Niedrożny odpływ?
można jakoś od środka ale tego nie sprawdzałem, wolałem podnieść samochód troche i od dołu mniej więcej na środku się on znajduje , wychodzi tam taki wężyk sprawdz ten wężyk czy jest drożny
-
Niedrożny odpływ?
sprawdz odpływ klimy , moze jest zawalony
-
A4-KLUB.GERMANY
bylo by spoko moze jakos koniec października ? bo teraz to pewnie nie którzy odpoczywają . ja np odpadam od 2.10-18.10 a po za tym jestem na tak w każdym terminie
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
ale są tego efekty Małe uaktualnienie , wpadło kilka gratów: -RNS-e LED -Bose - okazało się że są tylko bledy (mój błąd nawet nie zwróciłem uwagi co siedzi w boczku w bagażniku ) -Tuba z q5 -xenon look w halogeny -nowe led w postojówki (poprzednie sypały błędem) -Ambiente -Kodowanie na USA (kierunki z przodu, migajace światła stopu razem z kierunkami) -Przewietrzanie wnętrza teraz zbieram graty pod hamulce i składam kase na felgi 19" na następy sezon
- B7 Crew