Treść opublikowana przez TOM3K
-
Parujaca przednia szyba
Nie wymieniałem bo auto mam dwa tyg...
-
Parujaca przednia szyba
Coś jaśniej?
-
Parujaca przednia szyba
Mam dziwna sytuację gdy mam Włączony nawiew na Szybę szyba nie paruje ale gdy włączę Econ szyba zaczyna parowac . Ma ktoś pomysł dlaczego ? Filtry wszystkie wymienione w piątek przy wymianie oleju
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Kaju ale to najnowsza technologia jest ;-)
-
A4-KLUB.GERMANY
Mowie teraz trochę więcej czasu to mogę coś myśleć nad miejscem... Cieplutko to można pod namioty się wybrać
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
O tak o tym zapomniałem zrobiłeś to jak serwis VW w Olsztynie:-D
-
A4-KLUB.GERMANY
Temat że spotem gdzieś w centrum ucichl. Mi ostatnio czasu brakowało ale teraz czasu od groma więc.mogę jakiegoś miejsca Poszukać... Pisze się ktoś dalej?
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
No ale jak ładnie to zepsuł [emoji2] Miał być rns ale niestety nie dotarł a w pon wracam do niemiec ale za to teraz będzie już Led [emoji2] Takie małe coś ale w ciepłe dni przydatne, przewietrzanie wnętrza ;-) No i przy włączonych drl podświetlana tablica i światła z tyłu
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
w sumie masz racje z tym przebiegiem, ale wiadomo każdy chce jak najmniejszy przebieg no bose jest ale wpadnie jeszcze jeden sub w koło zapasowe bo jest ori 17 . ale to za jakiś czas bo teraz rns-e troche pociągnie
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Przebieg ori wszystko się ze sobą pokrywa po za tym auto od prywatnego gościa najpierw on Jeździł a od roku jego starszy syn. ;-) może do końca golas nie jest ale za tydz będę w Polsce to wpadnie rns narazie zwykły ale z czasem wpadnie Led
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
no jest już troche, miałem na oku troszke droższe z mniejszym przebiegiem ale też jeszcze bardziej golas...
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Tak mam te listwy. A lakier to lz9y.. :-) wypas właśnie marny :-(
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
No niestety ale w moim budżecie wystarczyło tylko na to ... ale z biegiem czasu myśle że troche go doposaże
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Jako , że wyjechałem za granice musiałem się rozstać ze swoją starą b5-tką ... i przyszedł czas na troszke młodsze auto czyli b7 W aucie siedzi 2.0 tdi BLB 140 km. Przebieg już dość duży bo 172 tys ale wszystko było robione jak należy na co są faktury i wpisy w książce... Szukałem a4-ki z S-line w środku i na zewnątrz czarna najlepiej i udało się. Wyposażenie: -S-line zewnętrzny -S-line wewnętrzny -Bi-Xenon -Pół-skóra niestety nie w pełnie elektrycznie regulowane -Kierownica Multifunkcyjna -FiS czerwono-czarny -CLH -DRL -Bose -Podgrzewane fotele - Fotochrom wewnątrz - I najlepsze 2x el. szyby po za tym są jeszcze jakieś pierdoły ale ogólnie jakieś wielkiego wypasu nie ma... Plany : - Na pierwszy ogień rns-e - - Kolorowy FiS - Pakiet światło - Oświetlenie LED - 4x el. szyby. - Wydech s4 - PDC przód - Hamulce 345 z s4 - Zmiana zderzaków i klapy na wersje US - 19" na przyszły rok Coś się pewnie jeszcze znajdzie i dojdzie kilka rzeczy nieplanowanych Kilka zdj po kupnie: Zrobione: -Rns-e Led - 08.2015 -Podświetlana popielniczka tył 10.2015 -Tuba q5 - 08.2015 -Xenon Look w halogeny - 08.2015 -Ambiente - 08.2015 -Kodowanie na USA (kierunki z przodu, migajace światła stopu razem z kierunkami) - 08.2105 -Przewietrzanie wnętrza - 08.2015 -Oświetlenie Led Bidzio1 - 12.2015 -Spryskiwacze podgrzewane mgiełkowe - 10.2015
-
A4-KLUB.GERMANY
hmm, no decyzja należy do Ciebie, ja gdybym nie miał naklejki to bym nie kupował. jak dużo nie będziesz tam jeździł to szkoda szyb obklejać
-
A4-KLUB.GERMANY
40 euro u mnie w Hanowerze. a do miasta będziesz wyjeżdżać?
-
A4-KLUB.GERMANY
teoretycznie powinieneś ale jak jedziesz swoją c6 to nie ma sensu bo takiego auta ze względu na emisje spalin raczej nie będą zatrzymywać "w biegu". w razie czego ten jeden raz się wytłumaczysz że nie wiedziałeś i dostaniesz najwyżej upomnienie
-
zilver audi boskiego
Te 16 wyrzuć i daj Przynajmniej 17 cali.
-
zilver audi boskiego
Jakby ktoś się tak nie popisał tym wlewem gazu to była by ładna
-
A4-KLUB.GERMANY
To o której tam jutro się widzimy?