Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi A4 B6/B7
    Nie wymieniałem bo auto mam dwa tyg...
  2. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi A4 B6/B7
    Coś jaśniej?
  3. TOM3K opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Mam dziwna sytuację gdy mam Włączony nawiew na Szybę szyba nie paruje ale gdy włączę Econ szyba zaczyna parowac . Ma ktoś pomysł dlaczego ? Filtry wszystkie wymienione w piątek przy wymianie oleju
  4. Kaju ale to najnowsza technologia jest ;-)
  5. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Mowie teraz trochę więcej czasu to mogę coś myśleć nad miejscem... Cieplutko to można pod namioty się wybrać
  6. O tak o tym zapomniałem zrobiłeś to jak serwis VW w Olsztynie:-D
  7. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Temat że spotem gdzieś w centrum ucichl. Mi ostatnio czasu brakowało ale teraz czasu od groma więc.mogę jakiegoś miejsca Poszukać... Pisze się ktoś dalej?
  8. No ale jak ładnie to zepsuł [emoji2] Miał być rns ale niestety nie dotarł a w pon wracam do niemiec ale za to teraz będzie już Led [emoji2] Takie małe coś ale w ciepłe dni przydatne, przewietrzanie wnętrza ;-) No i przy włączonych drl podświetlana tablica i światła z tyłu
  9. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    To może ktoś chętny na taką antenę ? Bo już ogarnąłem sobie GPS/GSM
  10. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ok Dzięki. A jest możliwość że mam od GPS też?
  11. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    To masz antenę GSM, były również warianty GSM + GPS a mogę mieć ten drugi wariant ? jeśli tak jak to sprawdzić ;p
  12. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No mam
  13. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    mam małe pytanko . Mam jakąś antene na dachu przypomina antene gps ale nie mam navi, czy to może byś antena od radia
  14. w sumie masz racje z tym przebiegiem, ale wiadomo każdy chce jak najmniejszy przebieg no bose jest ale wpadnie jeszcze jeden sub w koło zapasowe bo jest ori 17 . ale to za jakiś czas bo teraz rns-e troche pociągnie
  15. Przebieg ori wszystko się ze sobą pokrywa po za tym auto od prywatnego gościa najpierw on Jeździł a od roku jego starszy syn. ;-) może do końca golas nie jest ale za tydz będę w Polsce to wpadnie rns narazie zwykły ale z czasem wpadnie Led
  16. no jest już troche, miałem na oku troszke droższe z mniejszym przebiegiem ale też jeszcze bardziej golas...
  17. Tak mam te listwy. A lakier to lz9y.. :-) wypas właśnie marny :-(
  18. No niestety ale w moim budżecie wystarczyło tylko na to ... ale z biegiem czasu myśle że troche go doposaże
  19. Jako , że wyjechałem za granice musiałem się rozstać ze swoją starą b5-tką ... i przyszedł czas na troszke młodsze auto czyli b7 W aucie siedzi 2.0 tdi BLB 140 km. Przebieg już dość duży bo 172 tys ale wszystko było robione jak należy na co są faktury i wpisy w książce... Szukałem a4-ki z S-line w środku i na zewnątrz czarna najlepiej i udało się. Wyposażenie: -S-line zewnętrzny -S-line wewnętrzny -Bi-Xenon -Pół-skóra niestety nie w pełnie elektrycznie regulowane -Kierownica Multifunkcyjna -FiS czerwono-czarny -CLH -DRL -Bose -Podgrzewane fotele - Fotochrom wewnątrz - I najlepsze 2x el. szyby po za tym są jeszcze jakieś pierdoły ale ogólnie jakieś wielkiego wypasu nie ma... Plany : - Na pierwszy ogień rns-e - - Kolorowy FiS - Pakiet światło - Oświetlenie LED - 4x el. szyby. - Wydech s4 - PDC przód - Hamulce 345 z s4 - Zmiana zderzaków i klapy na wersje US - 19" na przyszły rok Coś się pewnie jeszcze znajdzie i dojdzie kilka rzeczy nieplanowanych Kilka zdj po kupnie: Zrobione: -Rns-e Led - 08.2015 -Podświetlana popielniczka tył 10.2015 -Tuba q5 - 08.2015 -Xenon Look w halogeny - 08.2015 -Ambiente - 08.2015 -Kodowanie na USA (kierunki z przodu, migajace światła stopu razem z kierunkami) - 08.2105 -Przewietrzanie wnętrza - 08.2015 -Oświetlenie Led Bidzio1 - 12.2015 -Spryskiwacze podgrzewane mgiełkowe - 10.2015
  20. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    hmm, no decyzja należy do Ciebie, ja gdybym nie miał naklejki to bym nie kupował. jak dużo nie będziesz tam jeździł to szkoda szyb obklejać
  21. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    40 euro u mnie w Hanowerze. a do miasta będziesz wyjeżdżać?
  22. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    teoretycznie powinieneś ale jak jedziesz swoją c6 to nie ma sensu bo takiego auta ze względu na emisje spalin raczej nie będą zatrzymywać "w biegu". w razie czego ten jeden raz się wytłumaczysz że nie wiedziałeś i dostaniesz najwyżej upomnienie
  23. Te 16 wyrzuć i daj Przynajmniej 17 cali.
  24. Jakby ktoś się tak nie popisał tym wlewem gazu to była by ładna
  25. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    To o której tam jutro się widzimy?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.