Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    można się kiedyś gdzieś umówić Wojtku może w następną niedziele ? Tak troszkę obejrzałem mapę i można by zrobić spota w bevern z kessel bielefeld i hannover taka sama droga ;-)
  2. Jak dla mnie świetnie wygląda ;-)
  3. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Jak kto jest w hannoverze to niech sie odezwie na pw , mozna sie zgadac
  4. TOM3K odpowiedział(a) na MlodyElk temat w Audi A4 B5
    chodzi mi o felgi albo jakiś inny dodatek
  5. TOM3K odpowiedział(a) na MlodyElk temat w Audi A4 B5
    Czerwone w sumie by pasowały ale musiałbys coś czerwonego dorzucić żeby to gralo że soba
  6. TOM3K odpowiedział(a) na MlodyElk temat w Audi A4 B5
    to kup sobie dekory w aluminium i będziesz miał jaśniej jak nie chcesz czarnych:)
  7. TOM3K odpowiedział(a) na MlodyElk temat w Audi A4 B5
    czarna perła moim zdaniem ładnie się prezentuje chociaż jest to oklepane
  8. TOM3K odpowiedział(a) na MlodyElk temat w Audi A4 B5
    no przepraszam mój błąd. no srebrny w sumie też możliwe że by pasował. no dekory pomaluj najlepiej był temat o malowaniu dekorów jak to zrobić krok po kroku wiec z tym problemu nie będziesz miał jak coś to leży u mnie komplet z drzwi oddam za dobrego browarka w razie nie powodzenia
  9. TOM3K odpowiedział(a) na Kamilek953 temat w Audi A4 B5
    zderzak to kilka dyszek i masz:) a malowanie to zależy za ile znajdziesz 250 trzeba liczyć minimum. ale tak jak mówi misiek95 poszukaj w kolorze przecież na już tego mieć nie musisz:)
  10. TOM3K odpowiedział(a) na MlodyElk temat w Audi A4 B5
    lusterka ? tak lepiej jakieś normalne tak mi się przynajmniej wydaje Kup lewe duże i w kolor będzie ok
  11. wpadłbym w tym tyg i obejrzał byś moje auto i wycenił ile za wszystko wyjdzie ok ?
  12. TOM3K odpowiedział(a) na Kamilek953 temat w Audi A4 B5
    wlepa i już a tak poważnie to nawet jak do spawania oddasz to będziesz musiał oddać do malowania a nie wiadomo ile Cię gościu za spawanie skasuje ... a zderzaki na tył drogie nie są
  13. TOM3K odpowiedział(a) na MlodyElk temat w Audi A4 B5
    Polift to polift:) miałem na początku taki gril , ale jak założyłem od polifta to o wiele lepiej się prezentuje folia do mnie osobiście nie przemawia i ja będę swoje malował na czarno. a co do lusterek to chrom to chyba nie zbyt dobry pomysł ...
  14. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi A4 B5
    Malina postaram się zrobić jak najszybciej może jutro się uda
  15. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi A4 B5
    No to wiadomo za darmo nic nie ma a jak zrobię logi to ktoś mi to pomoże rozszyfrować?
  16. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi A4 B5
    no wiadomo ze najpierw musi wszystko grac . Myslałem ze przed samym softem bede musiał jeszcze sprawdzac...
  17. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi A4 B5
    Czemu przed softem
  18. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi A4 B5
    Odcina je często i tryb awaryjny się włącza. Chyba te wtryski wybiorę i soft. A później może turbo
  19. no ok ale jest dużo słabo wyposażonych Ty nie masz klimy ? ;o
  20. jak masz te lampy to pewnie są już tam kostki do polifta ja tak np miałem , bo jak kiedyś czytałem to żeby nawet te chińczyki podłączyć muszą być kostki takie jak do polifta . Ale będziesz musiał przelutować kostki od kierunków nie ma tam dużo roboty bo tylko po dwa kabelki są na każdy kierunek przychodzą
  21. no bieda jak w większości Bpiątek ... ale zawsze można dorzucić troche
  22. Chodzi mu chyba o półke z tyłu a co do autka to ładne widać
  23. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi A4 B5
    więc co mam robić ? zmieniać to turbo czy tylko wtryski i soft ? bo już nie wiem ...
  24. Powiem Ci że silnik i osprzęt zdrowy to sobie w miare radzi, ale jak 4 ludzi jedzie i klima włączona to parodia ale jak jade z moją dziewczyną tylko to normalnie się zbiera . aż takiego spadku mocy nie ma na bank lepiej się odbija niż 1.6
  25. no było troszke przerwy z modami ale cześci od groma w garażu trzeba było zacząć wkładać to wszystko Spot, jak najbardziej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.