Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. TOM3K odpowiedział(a) na spontan temat w Audi A4 B5
    to raczej przekaźnik 397 ale później sprawdze i dam znać dokładnie jednak 377 tak jak pisałeś
  2. TOM3K odpowiedział(a) na spontan temat w Audi A4 B5
    w sumie to lepiej rozebrać mechanizm i nasmarować niż od razu kase wydawać na nową manetke czy coś innegomoże akurat chociaż dziwne to .
  3. TOM3K odpowiedział(a) na spontan temat w Audi A4 B5
    napisał że normalnie chodzą bez zacinania to mechanizm jest ok
  4. TOM3K odpowiedział(a) na GozzeR temat w Audi A4 B5
    za naprawe zapłaciłem chyba 500 zł ale do końca pewien nie jestem
  5. TOM3K odpowiedział(a) na GozzeR temat w Audi A4 B5
    za pierwszym razem wymieniłem , ale średnio mi sie to opłacało bo po roku znowu klękła pół roku temu naprawiałem i śmiga u sąsiada do tej pory
  6. TOM3K odpowiedział(a) na GozzeR temat w Audi A4 B5
    w moim też zgrzytało to powiedzieli że synchronizator i dobrze powiedzieli bo to był właśnie synchronizator
  7. TOM3K odpowiedział(a) na spontan temat w Audi A4 B5
    może manetke masz uszkodzoną.
  8. ale gdzieś czytałem że to nie prawidłowe , że powinien grać.. ale to mnie nie denerwuje tak jak to brzęczenie . wiecie dlaczego się tak dzieje ?
  9. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    pomoże ktoś ?
  10. ja jak podłączałęm rns-d też nie grało nic bo było zakodowane na bose może masz tak samo
  11. też mam problem po przejściu na bose, a konkretnie cały czas szumi mi głośnikach i czasem tak jakby strzelał subwoofer jakby się zwarcie robiło ale to nie wiadomo skąd . Dodam że dołożony został też rns-e i wyłącza się sam po jakimś czasie gdy gra sobie na postoju bez kluczyka
  12. TOM3K odpowiedział(a) na Patryk41 temat w 1.9TDI
    kupisz tanie śmieci po chwili okaże się ze jest coś nie tak będziesz musiał kupić drugi. Drugi raz robota i cena wychodzi ta sama. wiec nie warto tych tanich kupować .
  13. TOM3K odpowiedział(a) na a4bartek temat w Audi A4 B5
    żaden zapasowy tylko normalny kluczyk. możesz zmienić centralke na taką żeby łapała z kluczyka. tu masz temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/31256-montaz-sterownika-centralnego-zamka-z-pilota/
  14. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    chłopaki czy przy concercie 2 jest diversity ? tzn czy od wzmacniacza antenowego powinien wychodzić kabel od diversity ?
  15. Goldi a da rade jeszcze w październiku jak czasem pogoda nie odpisuje?
  16. TOM3K odpowiedział(a) na nike166 temat w Audi A4 B5
    dokladales czy z polifta?
  17. TOM3K odpowiedział(a) na nike166 temat w Audi A4 B5
    ale na ten temat na pewno coś wie, bo nie wierze ze sie w to nie zagłębiał
  18. TOM3K odpowiedział(a) na nike166 temat w Audi A4 B5
    slepy to robił, wiec zapytaj jego ale raczej dużo roboty najwięcej chyba z elektroniką będzie i pamiętaj że jeszcze tunel potrzebujesz
  19. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Różnicy chyba żadnej nie ma ale ta bez "A" lupie nie milosiernie ;-)
  20. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Szukaj od razu s-line to jest zwykły.
  21. zmieniasz kosz na 2 din , docinasz klimatronik albo kupujesz na 2din do tego popielniczke na 2 din przejściówki i masz navi
  22. Jest jakiś sklep we wrocławiu gdzie można kupić rezystory mocy i doradzą jakie kupić żeby się nie przegrzewały ?
  23. Ładne autko powodzenia w modach... Napisz do Prezesa o zmianę nicku jak będzie miał czas to zmieni
  24. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Są, są ktoś na forum ma b7 chyba...
  25. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kaju włącznik zmieniasz? [emoji2]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.