Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    hmm, szkoda że 320mm największe jakie moge wsadzić, ale nic się nie poradzi, chyba że zdecyduje się na 18 zimą
  2. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    wiec z b8 nie wsadze do b7 ? w taki radzie będą musiały wystarczyć mniejsze
  3. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ale co to za różnica czy ori s4 czy te ate ?
  4. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    do 19 cali przydalby się jakiś spowalniacz taki zestaw bedzie ok? http://allegro.pl/ate-tarcze-klocki-przod-audi-a4-b8-a5-345mm-krakow-i5617006533.html I jeszcze jedno pytanie czy założę na to 17 cali czy 18 musze kupić na zime
  5. jak nie jeździsz jak dziadek do kościoła to łopatki. powinny byc ok.
  6. nie tylko to może być przyczyną, jest jeszcze n75, kolega na forum ostatnio pisał ze miał uszkodzony potencjometr pedału gazu, czujnik doładowania turbiny także mógł sie rozsypać, poszukasz na forum jakie ktoś miał objawy i znajdziesz co potrzebujesz
  7. Jak dla mnie to nie warto pchać się w tego BNS lepiej chwilke poczekać i troche dozbierać do rns. Jak kolega wyżej mówi ledowy jeszcze trzyma cene i ale zwykłego naprawde tanio można dostać a jak myślisz o BNS to wydaje mi się że zwykły RNS wystarczy Ci i będziesz zadowolony
  8. w starym ursusie czyściej... skąd Ci ludzie się biorą
  9. TOM3K odpowiedział(a) na Patryk41 temat w 1.9TDI
    w serwisie dobrze ponad stówke a Ty pokazujesz "oryginał z allegro za 60 zł ?
  10. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kaju w etce mi pokazuje 4A0972883B nie wiem do końca czy o to Ci chodzi
  11. hmm, a sprawdzałeś jak inny pilot sie zachowuje ?
  12. tak miały 4 głośniki tyle że miałeś jeden średnio tonowy na dole i wysoko tonowy prawie przy szybie w drzwiach. możliwe że tak jest że jest tam u ciebie pianka. musisz sprawdzić czy masz tam taką kostke i czy masz kostke przy radiu gdzie są piny na reszte glośników.
  13. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    dzięki za info jak mi sie uda to podjade w następnym tyg i przymierze jakieś koło bo mam w centrum u siebie fajny sklep z dużym zapleczem
  14. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    tak czy inaczej wezmę 8.5j większy wybór mam
  15. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    wiec przód i tył 8.5j wezmę i będzie ok ☺
  16. uuuu.... myslałem że masz to u siebie w Bielefeld.
  17. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    mówisz o przodzie a jak z tyłem , tyl zawsze sie bardziej chowa. moze wziac tą 9.5j na et 35 ?
  18. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    a jakie jest najbardziej optymalne ?
  19. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    czy bardzo mi się schowa koło przy et33 i jaki dystans do tego ewentualnie , czy wgl warto ładować się w dystans
  20. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    a z tym et możesz mi pomóc ? co prawda jak kupie to w tym roku już nie założe ale chciałem mieć gotowy zestawik na następny rok
  21. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    a dużo robisz km po autostradach ? bo ja będę robil dużo i żeby mi nie uciekał przez nie przy wiekszych prędkościach
  22. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    i dobrze się spisują tak ? raz kupiłem używane i się nauczyłem że lepiej nówki i nie trzeba co chwile zmieniać . wiec teraz tylko nówki jeszcze jedna kwestia. bardzo bedzie sie chowac felga przy tym et ?
  23. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    a jakies konkretne opony na lato mozesz polecic do tego ?
  24. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    nie za twardo ?
  25. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    chyba też coś będę musiał wrzucić. a gumy jakie tam masz ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.