Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. :hi:szukam kogoś kto zajmuje się obszywaniem ręcznych... Jest tu ktoś taki?
  2. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Podświetlenie jest tylko chciałem podpiąć podświetlenie popielniczki
  3. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    To kostka od podświetlenia podłokietnika nie.?
  4. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Andrzeju czas przyciąć trawę :-D
  5. Kaju będzie dobrze :-D może się same spala jak się je podłączy
  6. A Bo Ty też będziesz miał :-D
  7. Powoli do przodu zamówione Ledy do drl i Hid xenon w halogeny
  8. Kosa jest napatrzec się nie mogę... Podziwiam bo widać że mnóstwo pracy Cię kosztował ten projekt ;-)
  9. Chyba wpadnę zanim go jeszcze skonczysz
  10. Malinka :-D jak będzie gotowy to.podjadę zobaczyć :-D
  11. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak nie w deszcz a gdy sie ściemni. w deszczu tez się załączają biksy wiem, tyle doczytałem, ale pisał, że wypadałoby coś pozmieniać, dlatego proponuję je podłączyć przez MCE właśnie zawsze moduł pchnie dalej i będzie na jakiś sześciopak albo trzy spoko żarówki, jak nie wywalają błędu na FISietzn że nie wywalały na MCE z B6 Wywalaja na mce b6/7 wywali błąd z pewnością jak poleci przez MCEja mam zrobione tak że mam przecięty kable z H7 żeby się przesłony otwierały w moim biksie a do tego obciętego kabla pociągłem DRL z zewnętrznego modułu i dzięki temu nie mam błędu na fisie i wszystko działa pięknie DRL świeci w dzięń, w nocy i w deszczy załączają się biksy chyba do tego drl kupie : http://allegro.pl/automat-modul-swiatel-dziennych-dzienne-led-drl-i5278723239.html i H7 LED bedzie świecić na 100% Napisałem że się jednak zalaczaja ;-)
  12. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ty się nie śmiej z mojego bose
  13. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bo zapomniałeś , US-ami się zająłeś
  14. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    grzebać nie trzeba w sumie bo jednak ma racje i bixy się włączą przy mocniejszym deszczu ale tylna wycieraczka mi się nie załącza nie wiem jak w b6 ale zawsze coś innego można zmodzić
  15. ale tylko miniaturka ale będzie ładnie tylko koło czarne byś musiał dać do tego
  16. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie w deszcz a gdy sie ściemni.
  17. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Na Google masz na 100% darmowe tylko musisz mieć Gmaila
  18. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    To co Ty tam wrzucales? To spróbuj może na Google
  19. Rób dtm to później u mnie podziałamy
  20. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Fotosik nie kosztuje Ja u siebie w temat normalnie wrzucam i nie płacę nic
  21. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Ale z tapatalka normalnie powinieneś wrzucić Ewentualnie przez fotosik
  22. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Wyślij mi to wrzucę Na WhatsApp nr chyba masz nie?
  23. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    A co chcesz wrzucić? Z tapatalka nie musisz używać żadnych serwisów dodatkowych
  24. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi A4 B6/B7
    ok dzięki, chyba najlepiej kupić ori nie ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.