Treść opublikowana przez TOM3K
-
Spoty wrocławskie
:hi:szukam kogoś kto zajmuje się obszywaniem ręcznych... Jest tu ktoś taki?
- B7 Crew
- B7 Crew
-
A4-KLUB.GERMANY
Andrzeju czas przyciąć trawę :-D
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Kaju będzie dobrze :-D może się same spala jak się je podłączy
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
A Bo Ty też będziesz miał :-D
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
Powoli do przodu zamówione Ledy do drl i Hid xenon w halogeny
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Co? Jednak szykuje się powietrze? ;-)
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Kosa jest napatrzec się nie mogę... Podziwiam bo widać że mnóstwo pracy Cię kosztował ten projekt ;-)
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Chyba wpadnę zanim go jeszcze skonczysz
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Malinka :-D jak będzie gotowy to.podjadę zobaczyć :-D
-
B6 DIVISION
tak nie w deszcz a gdy sie ściemni. w deszczu tez się załączają biksy wiem, tyle doczytałem, ale pisał, że wypadałoby coś pozmieniać, dlatego proponuję je podłączyć przez MCE właśnie zawsze moduł pchnie dalej i będzie na jakiś sześciopak albo trzy spoko żarówki, jak nie wywalają błędu na FISietzn że nie wywalały na MCE z B6 Wywalaja na mce b6/7 wywali błąd z pewnością jak poleci przez MCEja mam zrobione tak że mam przecięty kable z H7 żeby się przesłony otwierały w moim biksie a do tego obciętego kabla pociągłem DRL z zewnętrznego modułu i dzięki temu nie mam błędu na fisie i wszystko działa pięknie DRL świeci w dzięń, w nocy i w deszczy załączają się biksy chyba do tego drl kupie : http://allegro.pl/automat-modul-swiatel-dziennych-dzienne-led-drl-i5278723239.html i H7 LED bedzie świecić na 100% Napisałem że się jednak zalaczaja ;-)
-
B6 DIVISION
Ty się nie śmiej z mojego bose
-
B6 DIVISION
bo zapomniałeś , US-ami się zająłeś
-
B6 DIVISION
grzebać nie trzeba w sumie bo jednak ma racje i bixy się włączą przy mocniejszym deszczu ale tylna wycieraczka mi się nie załącza nie wiem jak w b6 ale zawsze coś innego można zmodzić
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
ale tylko miniaturka ale będzie ładnie tylko koło czarne byś musiał dać do tego
-
B6 DIVISION
nie w deszcz a gdy sie ściemni.
-
A4-KLUB.GERMANY
Na Google masz na 100% darmowe tylko musisz mieć Gmaila
-
A4-KLUB.GERMANY
To co Ty tam wrzucales? To spróbuj może na Google
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Rób dtm to później u mnie podziałamy
-
A4-KLUB.GERMANY
Fotosik nie kosztuje Ja u siebie w temat normalnie wrzucam i nie płacę nic
-
A4-KLUB.GERMANY
Ale z tapatalka normalnie powinieneś wrzucić Ewentualnie przez fotosik
-
A4-KLUB.GERMANY
Wyślij mi to wrzucę Na WhatsApp nr chyba masz nie?
-
A4-KLUB.GERMANY
A co chcesz wrzucić? Z tapatalka nie musisz używać żadnych serwisów dodatkowych
-
Parujaca przednia szyba
ok dzięki, chyba najlepiej kupić ori nie ?