Treść opublikowana przez TOM3K
-
B6 DIVISION
Jak pozwoli sprzedawca zrób logi . Będę pytał, tylko ciekawe co taki Niemiec na to powie :-D
-
A4-KLUB.GERMANY
Ja jestem z hannoveru
-
1.9 TDI Ahu coraz częstszy błąd 00519
miałem to samo nie dawno, był zrobiony program i turbo zaczeło przeładowywać, okazało się ze doładowanie było dwu krotnie większe od optymalnego , do tego ecu zalało olejem, ale czemu olej się tam dostało to nie wiem, ale po wyczyszczeniu ecu z oleju jest ok i przy okazji doładowanie zostało zmiejszone ..
-
B6 DIVISION
cześć Potrzebowałbym lewy przedni błotnik (strona kierowcy) w kolorze ly7q w jak najlepszym stanie prosze o kontak , dość pilna sprawa
-
B8 TrOOOOp
Przecież w polsce też kupisz auto marzeń z minimalnym przebiegiem igłe za troszke więcej niż średnia cena takiego auta
-
B8 TrOOOOp
moim zdaniem miedzy BO a Zwykłym jest przepaść najlepiej jedz do kogoś z forum kto ma banga albo do mnie zapraszam co do gratów... nigdy przenigdy nie ma tak zeby wszystko trafiło się od tak co się chce więc wiadomo więcej gadżetów tym trudniej znaleźć ale jak msz czas jakies rok to szukaj a do Ciebie to dokąd ? nie śpieszy mi sie z kupnem tak bardzo mam narazie czym jeździć problemów nie ma także wole na spokojnie kupić niż później żałować i wkładać kase nie potrzebnie ...
-
B8 TrOOOOp
pamięć foteli i lusterek też mnie interesuje bo to chyba drogi interes z tego co się orientuje ... - High Beam Assist / Adaptive Light - a co to takiego ? nie słyszałem tej nazwy ...a warto szukać z nagłośnieniem B&O czy nie ma aż tak znacznej różnicy ?
-
B8 TrOOOOp
no mmi 3g musi być szukam auta tak żeby wypas miało dość konkretny bo wiadomo tu troche cieżej cokolwiek wyreżać niż w b5
-
B8 TrOOOOp
ok dzięki a ogólnie przywiązać do czegoś jeszcze uwage kupująć b8 ?
-
B8 TrOOOOp
a jak miał to lepiej czy nie warto brac takiego pod uwage?
-
B8 TrOOOOp
stage 1-2 a konkretniej ?
-
B8 TrOOOOp
2008-2009 A na który rocznik polujesz?
-
B8 TrOOOOp
witajcie Pewnie gdzieś o tym było ale zapytam jeszcze raz posiadaczy silnika 2.0 tfsi 211 ps . Polecacie ten silnik czy go omijać ? na co patrzeć przy kupnie auta z tym silnikiem ?
-
A4-KLUB.GERMANY
łooo ode mnie daleko 400 km ...
-
A4-KLUB.GERMANY
DA a konkretniej ?
-
A4-KLUB.GERMANY
to w aucie kuzyna ale dpf jest dołozony
-
A4-KLUB.GERMANY
293€ za podatek:o nie wiem czy to zależy od landu ale w Hanowerze wychodzi kolo 130 na rok
-
co wsadzić do AHU
w AHU raczej geometria się nie zapiecze
-
co wsadzić do AHU
można, można Nie koniecznie musi być zawór N75 ja już u siebie też ten problem rozwiązałem, a powodem tej odcinki było przeładowanie turbiny tak była ustawiona że miała 2.5 bara na kompie . Ktoś sie przedemną ładnie bawił ...
-
A4-KLUB.GERMANY
To jak następnym razem będziesz miał coś takiego nawet w Hamburgu to pisz do mnie jak będzie chwila to podjadę i obejrzę co prawda jestem w Hanowerze ale to daleko nie jest
-
A4-KLUB.GERMANY
no to może niech napiszą wszyscy co by się pisali na spota i wtedy uzgodnimy gdzie ? tak żeby dla wszystkich było dobrze Wiec nici z jutrzejszego spota?
-
A4-KLUB.GERMANY
Mówiłeś z ze Ci będzie pasować na 9-tego :-P Laki teraz Ty wpadniesz tu a my później do Ciebie
-
A4-KLUB.GERMANY
dwa tyg to chyba wyzdrowiejesz co nie ? kojarzysz kto tu jest jeszcze z naszych okolic bo teraz mam takiego neta że nie mam jak posprawdzać tego po postach ...
-
A4-KLUB.GERMANY
no ja pracuje z jednym kolegą z forum, mysle że w następną niedziele będzie miał czas
-
A4-KLUB.GERMANY
no można 9.11